A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Jak montować filmy na telefonie? Przydatne narzędzia

2021/03/26
program do montowania filmów

Jak montować filmy na telefonie? Przydatne narzędzia

Od początków istnienia mediów społecznościowych, dominowały tam zdjęcia użytkowników, obecnie są to jednocześnie zdjęcia i filmy. Epuls.pl, a później nasza-klasa.pl zachęcały do dzielenia się fotkami z wakacji i wzbudzały zachwyt, gdyż mogliśmy odszukać znajomych, których nie widzieliśmy od lat. Dziś użytkownicy social mediów zaskakują nas swoją kreatywnością. Ostatnimi czasy w szczególności Instagram i TikTok zyskały na popularności. Chcesz poznać proste apki do edycji filmów? Znajdziesz je w tym artykule.

 

Film Maker Pro

Darmowa aplikacja do edycji wideo przeznaczona jest dla profesjonalistów oraz amatorów. Przycinanie, wycinanie fragmentów, dzielenie, duplikowanie czy wyciszenie dźwięku wykonasz bardzo sprawnie dzięki tej apce. Przydaje się ona do montowania filmów np. na YouTube’a czy Instagrama, ponieważ możesz dodawać teksty, naklejki, efekty dźwiękowe czy emotikony.

program do obróbki filmów

Możesz korzystać z wielu filtrów i ciekawych przejść między klipami. Urozmaicisz swoje filmy o efekty Glitch lub VHS i zrobisz wrażenie w mediach społecznościowych. Masz kilka klipów i chcesz połączyć je w całość? Wystarczy kilka kliknięć i scalisz wybrane klipy w całość bez utraty na jakości.

Jeśli chodzi o wstawienie warstwy tekstowej do filmu, znajdziesz w programie wiele ciekawych czcionek oraz ciekawe funkcje np. dynamiczny tekst FX. Ze względu na mnogość funkcji i łatwość obsługi, jest to jedna z ulubionych aplikacji szczególnie dla początkujących.

 

VideoShow EnjoyMobi Video Editor&Video Maker Inc

Twórcy aplikacji chcieli stworzyć kompleksowe narzędzie do obróbki filmów, aby ułatwić użytkownikom edycję i tworzenie niesamowitych materiałów. Program jest stworzony tak, abyś mógł udostępnić swoje filmy na Youtube, Instagramie, Facebooku, WeChacie itd. Oprócz dodawania wielu elementów do filmu, takich jak naklejki, teksty, obrazy czy gify, a do tego możesz zmieniać ich lokalizację oraz czas wyświetlania.

Masz do wyboru wiele filtrów, które są wspierane przez twórców. Podobnie jak w programie Maker Pro, dodawanie do filmu muzyki lub własnego głosu jest naprawdę proste. VideoShow wyróżnia się tym, że możesz rysować na filmie esy-floresy – wszystko, co Ci przyjdzie do głowy. Znajdziesz tu również 500 naklejek i motywów, które upiększą Twój film.

program do robienia filmikow

 

Wonder Video

Darmowy i intuicyjny edytor i kreator filmów. Jest to profesjonalny program, który zawiera wiele narzędzi do edycji filmów. Celem Wonder Video jest szybka edycja filmu i łatwe udostępnienie go w mediach społecznościowych, aby podzielić się swoim dziełem ze znajomymi. Ta aplikacja w odróżnieniu od tych wyżej wymienionych ma nietypowe funkcje obróbki. Magiczne efekty, czyli efekt ognia, wybuchającej bobmy lub “magicznej energii” robią niezwykłe wrażenie i są naprawdę realistyczne.

W kilka minut możesz przenieść się do świata science fiction! Apka jest dostosowana do Instagrama, więc możesz publikować filmy na tym portalu społecznościowym bez kadrowania. Możesz stworzyć ciekawą historię w filmie poprzez wycięcie niechcianych fragmentów i połączeniu innych filmów. Z łatwością dobierzesz muzykę oraz style tekstu, znajdziesz ponad 30 czcionek, które nie są jak zwykły Times New Roman.

Jak widać nie potrzebujesz specjalistycznych programów, aby stworzyć profesjonalny filmik. Pamiętaj, że udostępnienie materiału video wymaga połączenia z internetem. Sprawdź ofertę lajt mobile, ponieważ znajdziesz tu tanie pakiety internetu LTE. Wybierz naszą ofertę i montuj klipy na lajcie. Szczegóły: internet mobilny

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.