A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

CIEKAWOSTKI

Jak zdobywać popularność dzięki zdjęciom na Instagramie?

2021/04/06
jak usunąć konto na instagramie

Jak zdobywać popularność dzięki zdjęciom na Instagramie?

Chcesz zdobyć popularność na Instagramie, ale zastanawiasz się, jak zwiększyć liczbę followersów (obserwujących)? Obecnie miesięczna liczba użytkowników odwiedzających Instagrama przekroczyła miliard! Okazuje się, że już co drugi użytkownik korzysta z InstaStories. Stale zwiększa się liczba osób, które są w stanie utrzymać się z prowadzenia Insta. Jednak musisz pamiętać, że prowadzenie popularnego konta nie jest takie proste. Sprawdź, o czym musisz pamiętać!

 

Odpowiedni temat profilu

Interesujesz się modą? Kosmetykami? A może chcesz pokazać, jak wygląda życie na diecie wegańskiej lub bezglutenowej. To, o czym chcesz mówić jest kluczem do sukcesu. Wielbiciele kosmetyków naturalnych będą szukać profili związanych z tym tematem. Jeżeli chcesz mówić o wszystkim – możesz szybko stracić zapał, ponieważ liczba followersów nie będzie znacząco się zwiększać. Wybierz konkretny temat, który będzie „motywem przewodnim” i jednocześnie przeplataj go swoją codziennością lub innymi pasjami.

filtr instagram

 

Plan oraz regularne dodawanie postów i relacji na Stories

Plan, harmonogram oraz regularność to 3 rzeczy, bez których Twój profil nie ma szansy na przetrwanie. Kiedy wybierzesz już odpowiedni temat, opracuj plan w dowolnej formie (może to być mapa myśli, mogą to być punkty z głównymi hasłami), a następnie stwórz harmonogram. Weź kalendarz i zaplanuj częstotliwość dodawania postów oraz Stories (choć tutaj często bywa spontanicznie). Wybierz dni, konkretną porę dnia i kurczowo trzymaj się harmonogramu. Każdy Twój post musi być przemyślany, nieść za sobą treść dobrej jakości i mieć świetne zdjęcie.

 

Pamiętaj o jakości

Jakość to nie tylko dobrze zrobione zdjęcie, lecz również treści, które będą wartościowe dla użytkowników. Zacznijmy od zdjęć. Te zrobione „kalkulatorem” niestety odrzucają użytkowników. Dobrze jest mieć swój styl, jednak on może narodzić się wraz z rozwojem Twojego profilu. Dlatego, jeżeli jesteś na starcie, nie musisz się tym przejmować. Pamiętaj o edycji zdjęć, gdyż obecnie wybór dobrych, darmowych edytorów jest naprawdę duży. Nie zapomnij także o treści, ponieważ to ona jest wartością, dla której userzy będą Cię odwiedzać. Dbaj o swoich followersów, odpisuj im na komentarze i wiadomości prywatne.

jak dodać zdjęcia na instagramie

 

Hasztagi

Dlaczego na profilach popularnych osób jest dużo hasztagów? Bo one naprawdę działają! Userzy wyszukują informacji na przeróżne tematy dzięki hasztagom. Nie skupiaj się również na ilości i nie dodawaj czterdziestu hasztagów tylko po to, żeby były. Używaj słów kluczowych związanych z tematem posta.

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez Internetu, a wielu z nas bez Instagrama. Chcesz mieć stały kontakt ze światem? Wejdź na www.lajtmobile.pl i sprawdź ofertę internetu mobilnego!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc