A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

Monitoruj ciążę przy pomocy swojego telefonu – ranking aplikacji

2021/02/17
aplikacja ciąża

Monitoruj ciążę przy pomocy swojego telefonu – ranking aplikacji

Większość osób nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Liczba aplikacji, które towarzyszą nam w codziennym życiu jest naprawdę zdumiewająca! Nie potrzebujemy już tradycyjnego budzika czy karty płatniczej. Znajdziesz wiele aplikacji związanych ze zdrowiem m.in. przypomnienia o piciu wody czy zjedzeniu posiłku. Dlatego nie może zabraknąć aplikacji ciążowych! Ciąża to wyjątkowy czas dla przyszłych rodziców, dlatego z myślą o nich stworzyliśmy ranking najciekawszych aplikacji ciążowych.

 

Ciąża +

To aplikacja pełna porad specjalistów, w której codziennie pojawiają się artykuły i wpisy na blogu, które przyszłe mamy czytają z zainteresowaniem. Ciąża plus przekroczyła liczbę 30 milionów pobrań na całym świecie! Dzięki tej aplikacji będziesz mieć dostęp do interaktywnych modeli 3D, które zobrazują Ci rozwój pociechy na każdym etapie ciąży (porównanie do wielkości owoców, zwierząt i słodyczy).

Znajdziesz tu licznik kopnięć maluszka oraz licznik czasu skurczów, który jest bardzo przydatny w późniejszych etapach ciąży. Możesz ułożyć w aplikacji indywidualny plan porodu! Będziesz mieć kalkulator przewidywanego terminu przyjścia na świat dziecka. Aplikacja będzie towarzyszyć Ci od początku ciąży, aż do samego rozwiązania. Twórcy zadbali nawet o narzędzie, które ułatwi Ci spakowanie się do szpitala w ostatnim trymestrze!

aplikacja ciaza

 

Ciąża kalendarz. Tydzień po tygodniu (po polsku)

Druga, rewelacyjna aplikacja, która potowarzyszy Ci do samego porodu. Będziesz na bieżąco śledzić rozwój Twojego maluszka. Znajdziesz tu mnóstwo porad dostosowanych do każdego tygodnia ciąży. Porady te dotyczą ćwiczeń, treningów i diety ciążowej – te wszystkie elementy są niezwykle ważne. Każda kobieta wie, że w ciąży musi szczególnie zdrowo się odżywiać, jednak nikt nie udziela jej szczegółowych rad. Z tej aplikacji dowiesz się, co faktycznie oznacza dobre odżywianie się, a dokładniej co można jeść, a czego unikać.

Na ekranie początkowym Twojego smartfona pojawi się licznik ciąży oraz widget, na którym będzie wyświetlać się aktualny wiek maluszka. Natomiast po wejściu do aplikacji zobaczysz kalkulator, który poda Ci prawdopodobną datę porodu oraz kalendarz ciąży, w którym możesz zapisywać istotne informacje. Stwórz listę rzeczy do wykonania jeszcze przed porodem dziecka oraz listę do szpitala.

aplikacja ciaza

 

Kalkulator ciąża

Ta aplikacja różni się od dwóch poprzednich, ponieważ dotyczy par, które starają się o dziecko. Ten kalendarz należy do jednego z najbardziej niezawodnych kalendarzy miesiączek i kalkulatorów owulacji. Pomocą Ci one zajść w ciążę. Według statystyk z tą aplikacją szanse na zajście w ciążę zwiększają się trzykrotnie, nawet jeśli masz nieregularne cykle menstruacji! Program bazuje na przewidywaniu dni owulacji za pomocą metody, która bazuje na objawach i temperaturze.

Będziesz śledzić na bieżąco swój stan zdrowia, aplikacja wskaże Ci dni, w których masz największą szansę na zajście w ciążę. Twoim zadaniem będzie śledzenie śluzu szyjkowego, wagi, temperatury, nastroju itp. Wszystkie dane zapisuj w apce, aby ułatwić sobie wyczekiwanie na pozytywny wynik!

Nie masz czasu, aby prowadzić własne statystyki w papierowym notatniku? Nie musisz tego robić, gdyż telefon masz zawsze przy sobie i w każdej chwili możesz zajrzeć do aplikacji. Masz już doświadczenia z takimi apkami? Koniecznie daj znać!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.