A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Najtańszy abonament na telefon – który wybrać?

2021/04/09
telefon na abonament

Najtańszy abonament na telefon – który wybrać?

Podczas kupowania oferty lub przenoszenia numeru, przede wszystkim zastanawiamy się nad tym, czy lepiej wybrać telefon na kartę czy abonament. Obie opcje mają swoje wady i zalety, dlatego musisz zdecydować się na rozwiązanie, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb. Zdecydowałeś się na abonament, jednak znów pojawiają się schody, ponieważ liczba ofert może wydać się przytłaczająca. Poniżej znajdziesz odpowiedzi, które pomogą Ci wybrać najtańszy abonament na telefon.

 

Dlaczego warto wybrać abonament?

Abonament daje Ci możliwości stałej, miesięcznej opłaty, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że nie zadzwonisz lub nie wyślesz SMS-a, ponieważ nie masz pieniędzy na koncie. Obecnie większość abonamentów posiada usługę nielimitowanych rozmów i SMS-ów. Nie musisz również wiązać się umową na dwa lata, ponieważ sieci komórkowe oferują umowy na ile chcesz.
Najtańszy abonament wcale nie oznacza najniższą kwotę w ofercie, ponieważ jeżeli stale korzystasz z Internetu, najtańszą opcją dla Ciebie będzie wybór oferty, w której masz dużą liczbę GB, a nie będzie to wcale najtańsze rozwiązanie wśród pozostałych usług. Ale w takim wypadku nie dopłacasz za dodatkowe pakiety i zdecydowanie wyjdziesz na plus.

najtanszy abonament

 

Dla par i rodzin

Często chcecie mieć numer w jednej sieci, co bardzo się opłaca. Zazwyczaj z tego tytułu możesz mieć zniżki na różne usługi. W lajt mobile masz cały wachlarz możliwości związany z ofertą lajtDUET. Choć w nazwie znajduje się słowo „duet”, oferujemy dołączenie większej liczby numerów. Wybierasz główną kartę SIM, za którą płacisz określoną kwotę. Za dodatkowe numery opłata jest niższa, dlatego w lajt mobile się opłaca!

 

Dla tych, którzy potrzebują dużo internetu

Czy wiesz, że coraz więcej osób rezygnuje z internetu stacjonarnego, ponieważ internet mobilny w zupełności go zastępuje? Po pierwsze internet mobilny masz zawsze przy sobie i możesz korzystać z niego gdziekolwiek chcesz, a po drugie w abonamencie możesz mieć tyle GB, że internet stacjonarny będzie tylko dodatkową, niepotrzebną opłatą.
Co oznacza dużo internetu? 10 BG? 30 GB? W lajt mobile dużo internetu w abonamencie to aż 300 GB! Do tego nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz umowa na ile chcesz za 44,99 zł!

nielimitowane rozmowy

 

Dla tych, którzy lubią dużo rozmawiać

Pisanie na Messengerze Cię męczy? Z Internetu korzystasz sporadycznie, żeby sprawdzić przepis lub pogodę i wolisz być w bezpośrednim kontakcie z bliskimi? W lajt mobile najtańszy pakiet abonamentu wynosi 15,99 zł i zawiera nielimitowane rozmowy oraz 1 GB internetu!
Abonament w lajt mobile się opłaca! Wybierz najtańszy pakiet, który odpowiada Twoim potrzebom! Sprawdź ofertę i dołącz do nas!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc