A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Złote numery – czy masz już swój ładny numer?

2021/08/03

Czy Złoty Numer ma jakiś związek ze złotym kolorem? Czy warto kupić Złoty Numer do swojej firmy? Złote Numery nie od dziś są popularne w naszym kraju. Przedsiębiorcy wybierają ładne numery, ponieważ ich Klienci łatwo je zapamiętują, a to zwiększa przychody firmy. 

Czym są Złote Numery?

Złoty Numer nie jest powiązany z kolorem złotym. Kolor ten jest raczej symbolem czegoś mniej dostępnego i nieoczywistego. Złoty Numer to po prostu nazwa numeru, którego kombinacja cyfr jest łatwa do zapamiętania. W Polsce mamy dziewięciocyfrowe numery telefonów, ponieważ badania wskazują, że jest to obiektywnie łatwe do zapamiętania w pamięci krótkotrwałej. Zapamiętanie dłuższego numeru telefonu byłoby zdecydowanie cięższe. 

Dlatego, aby ułatwić użytkownikom telefonów zapamiętywanie numerów, wymyślono Złote Numery. Przy otrzymaniu nowej karty SIM od operatora, każdy z nas ma automatycznie przydzielony numer, za który nie płaci. Jednak jeśli chcesz mieć ładny i prosty numer, musisz do niego dopłacić. O cenach dowiesz się z dalszej części artykułu.

Poznaj ofertę lajt mobile

Jeżeli masz restaurację, sklep internetowy, usługi pomocy drogowej lub jakąkolwiek inną firmę, prosty numer telefonu będzie kluczem do sukcesu. Restauratorzy najczęściej wykupują Złote Numery, ponieważ bardzo często przy szyldzie z nazwą mogą powiesić 9 prostych do zapamiętania cyfr. 

Ludzie widzą ten szyld, zapamiętują prosty numer, więc jeśli mają ochotę zamówić coś do domu (lub nie mają możliwości zjedzenia na miejscu ze względu na np. kolejną falę pandemii i ogólnokrajowy lockdown) to wybiorą numer, który zapadł im w pamięć. Bo może codziennie przejeżdżają obok tego szyldu lub już raz zamawiali coś z danej restauracji. Dzięki Złotemu Numerowi zwiększysz swoją sprzedaż! 

Złote Numery dla Klientów indywidualnych

Dlaczego Klienci indywidualni wybierają ładne numery? Bo chcą, aby ich bliscy mogli zapamiętać ich numer bez większego problemu. Klienci przy wybieraniu Złotego Numeru bardzo często sugerują się datami, które są z nimi związane. Listę takich numerów znajdziesz w zakładce Złoty Numer na stronie lajt mobile. 

Czy warto kupić Złoty Numer? 

Zdecydowanie warto! Nie od dziś wiemy, że reklamy działają na każdego z nas. Dlatego duże firmy wykorzystują swoje numery w reklamach telewizyjnych. Pamiętacie słynną reklamę Link 4? „Link 4, dwa dwa i siedem czwórek”. Proste? Proste! Tę reklamę zapamiętywały nawet małe dzieci.

 I o to chodzi w złotych numerach. Kombinacje Złotych Numerów są bardzo różne. Mogą to być cyfry powtarzające się, jak w przypadku Link 4, mogą to być również cyfry rosnące. Tak taktykę zastosowała korporacja taksówkarska eco car: 123-456-789. 

Ceny Złotych Numerów 

Złote Numery mają naprawdę ogromną rozbieżność cenową. Ceny zaczynają się od około 40 złotych, jednak mogą kosztować do kilkuset tysięcy złotych! Sprawdź ceny numerów na stronie taninumer.pl 

Pamiętaj, że najwięcej zyskasz, jeśli kupisz Złoty Numer w ofercie abonamentowej. W lajt mobile możesz mieć nawet 300 GB internetu w niskiej cenie. Sprawdź ofertę abonamentową w lajt mobile. 

Poznaj ofertę lajt mobile

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.