fbpxCzy warto mieć ładny numer do biznesu?

19/09/2019

WSZYSTKIE

Prowadzisz działalność gospodarczą? Masz zatem świadomość, jak ważne jest nieustanne budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jednocześnie, jak bardzo jest to trudne. Coraz częściej potencjalni klienci zwracają uwagę na detale. Wynika to z coraz większej konkurencyjności na rynku, mają oni duży wybór firm świadczących te same usługi. Okazuje się, że nawet numer telefonu może zdecydować o ich wyborze. Zapewne zauważyłeś, że niektóre firmy mają łatwe w zapamiętaniu numery. Nie bez powodu się na nie decydują, tym bardziej, że możemy dzisiaj wybrać swój numer dla biznesu. Sprzedaż „złotych numerów” prowadzi wirtualny operator lajt mobile.

Złoty numer?
Złote numery to takie, które łatwo zapamiętać. To ciąg cyfr, które już przy pierwszym kontakcie, bardzo szybko zapadają w pamięci. Kombinacja jest niezwykle prosta i jednocześnie ciekawa. Wystarczy „rzut okiem”, a numer telefonu zostaje zakodowany przez nasz umysł. Nie ma nawet potrzeby zapisywania go w kalendarzu, na kartce czy w pamięci telefonu. Mamy go w głowie i możemy go w dowolnym momencie wykorzystać. To bardzo dobry sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji. Czasami niewiele potrzeba, aby przyciągnąć do siebie większą grupę klientów.

Dużą zaletą złotego numeru jest też to, że nigdy wcześniej nie został zarejestrowany, a więc nikt wcześniej z niego nie korzystał i nie może być kojarzony z żadną inną firmą czy osobą.

Twoja firma go potrzebuje
Prosta kombinacja cyfr jest łatwa w zapamiętaniu, natychmiast zostaje zakodowana przez nasz umysł, nawet jeżeli nie przyjaźnimy się z matematyką i logiką. Wystarczy szybki rzut okiem na baner reklamowy, wizytówkę, dane kontaktowe na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych i numer już znamy. To pozwala szybciej skojarzyć konkretną firmę z usługami czy produktami, których aktualnie potrzebujemy. Czasami nawet nie zapamiętujemy tak szybko nazwy firmy, ale potrafimy przypisać jej zakres usług do numeru telefonu.

Łatwy do zapamiętania oraz ładny numer telefonu szybko możemy odtworzyć w swojej pamięci. Nie zawsze mamy możliwość jego zapisania na kartce czy w pamięci telefonu. Nie zawsze też w chwili, kiedy go potrzebujemy, mamy dostęp do zapisanych danych. Taką kombinację cyfr bez problemu przypomnimy sobie w każdej sytuacji. Ładny numer oryginalnie prezentuje się też na banerach reklamowych. Jest ciekawym akcentem wizualnym, który może przyciągać wzrok potencjalnych klientów. Masz możliwość wykorzystania go też w swoich reklamach dźwiękowych, tworząc hasła reklamowe, w którym znajdzie się Twój numer telefonu. Wyróżnisz się na tle konkurencji, co pozwoli Ci zostać szybciej i lepiej zapamiętanym.

Ponadto taki numer telefonu bez problemu zapamięta jego właściciel, którym możesz być Ty, jak też każdy inny Twój pracownik. Zapomnisz wizytówki na spotkanie biznesowe? Telefon zostawiłeś na biurku w swoim gabinecie? Znasz przecież swój numer telefonu, zatem możesz go podać swojemu kontrahentowi lub klientowi. On też nie będzie miał problemu z jego zapamiętaniem.

W biznesie nawet numer telefonu ma znaczenie. Tempo naszego życia jest coraz szybsze. Oczekujemy, że wszystko będzie też coraz bardziej nam przyjazne, co powoli nam jeszcze bardziej nabrać tempa. Wszystko dzisiaj zapisujemy, kodujemy, rejestrujemy z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, a potem…o wielu tych rzeczach zapominamy. Tylko to, co jest w naszej pamięci, stanowi naszą największą wartość, do bazy zakodowanych przez nasz umysł informacji mamy dostęp zawsze. To ważne z perspektywy przedsiębiorcy, który każdego dnia musi zabiegać o uwagę, względy i sympatię swoich klientów.

Twój ładny numer – możesz go mieć
Jak zdobyć złoty numer i ile może Cię to kosztować? Ich sprzedażą zajmuje się TaniNumer. Wystarczy wejść na stronę internetową i zapoznać się z ofertą ładnych numerów. Wśród nich znajdziesz kilka, które od razu zapamiętasz. To istotny aspekt przy wyborze tego właściwego. Który Ci się najbardziej spodoba i który od razu zapamiętasz i będziesz mógł odtworzyć, powinien być Twoim numerem firmowym. Aktywujesz numer przez Internet. Działa on w oparciu o zasięg sieć Plus. Nie musisz jednak się z nią wiązać. Numer telefonu możesz w dowolnym momencie przenieść do innej sieci.

Ceny ładnych złotych numerów różnią się. Zależy to oczywiście o łatwości zapamiętania i oryginalności kombinacji cyfr. Na stronie internetowej znajdziesz numery w promocyjnych cenach, a także polecane numery, na które warto szczególnie zwrócić uwagę. Dostępne są też pakiety, które obejmują kilka złotych numerów. To oferta dla firm, które posiadają kilka telefonów, np. pracodawca przewiduje firmowe telefony dla swoich pracowników.

Numer telefonu stanowi jeden z elementów identyfikacji wizualnej firmy, pomimo że nie zawsze jest w ten sposób postrzegany przez samego przedsiębiorcę. Klient zwraca na niego jednak uwagę, niekiedy nawet zupełnie nieświadomie. Pozostaje mu w pamięci ten, który czymś szczególnym się wyróżnia i może w dowolnym momencie go odtworzyć. To oznacza, że to właśnie firmę z ładnym i łatwym do zapamiętania numerem przypomni sobie w momencie, kiedy będzie potrzebował skorzystać z konkretnych usług czy dokonać zakupu właściwego produktu.

najpopularniejsze

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci.

27/08/2019

czytaj

Bonus krajowy - czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał.

27/08/2019

czytaj

5 najlepszych aplikacji na lajtowe wakacje!

27/08/2019

czytaj