A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Doładowania online. Jak doładować kartę do telefonu online? 

2020/12/11
jak doładować telefon online

Doładowania online. Jak doładować kartę do telefonu online? 

Jeszcze kilka lat temu doładowanie konta w telefonie wiązało się z koniecznością wizyty w sklepie lub kiosku. Najpierw kupowało się zdrapki, na których był kod doładowania danej kwoty. Później nastąpił przełom, gdyż kasjerzy drukowali paragon z kodem, a zdrapki stały się mniej popularne. Teraz mamy ogromne ułatwienie, ponieważ możesz doładować kartę online. Możesz zrobić to gdzie tylko chcesz – w Polsce lub za granicą na rajskiej plaży. 

 

Czy doładowanie telefonu online jest bezpieczne? 

Jak najbardziej doładowanie w formie online jest bezpieczne! Aby dokonać doładowania online, potrzebujesz dostępu do bankowości elektronicznej – możesz użyć aplikacji mobilnej. Telefon masz zawsze ze sobą, więc taka forma doładowania zajmie Ci dosłownie chwilkę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą doładować konto komuś innemu. Z tej opcji chętnie korzystają rodzice, którzy zasilają konta swoich pociech. 

 

Obecnie nadal możesz kupić doładowanie w sklepie, kiosku czy na poczcie. Jednak musisz poświęcić na to sporo czasu, bo kolejki np. na poczcie potrafią być bardzo długie. Doładowania online są ekologiczne, ponieważ nie zużywasz papieru ani innego materiału. Ponadto w czasach pandemii nie zaleca się wychodzenia z domu, jeśli nie ma takiej potrzeby. Skoro możesz załatwić coś online – zrób to! 

 

Jak doładować kartę do telefonu w lajt mobile?

W lajt mobile oczywiście możesz doładować konto przez Internet, u nas wszystko załatwisz online! Doładowanie konta w lajt mobile krok po kroku.

 

  1. Wejdź na stronę, zjedź myszką na dół i wybierz “doładuj konto”.
  2. Zobaczysz krótki formularz do wypełnienia.
  3. Wpisz swój numer telefonu (bez prefiksu +48).
  4. Wpisz kwotę doładowania.
  5. Zaakceptuj poniższe pola.
  6. Kliknij “Doładuj i zapłać”.
  7. Zostaniesz przekierowany do bankowości mobilnej. Zapłać.
  8. Gotowe!

 

Lajtowa oferta

W lajt mobile wszystko załatwiasz bez wychodzenia z domu. Na lajcie “wyklikasz” to, co Cię interesuje, a my zajmiemy się resztą formalności. Sprawdź jakie to proste. Wejdź na stronę www.lajtmobile.pl i zerknij na naszą lajtową ofertę!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc