A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Internet mobilny na wakacje – który wybrać?

2021/07/23

Wakacje kojarzą się z wolnością i wypoczynkiem. Jednak nie wyobrażamy sobie wyjazdu bez internetu, ponieważ będziemy mieć problem z dotarciem do celu lub ze sprawdzeniem ocen restauracji w pobliżu Twojego hotelu. Sprawdź, który internet wybrać!

Dużo internetu na wakacje

Uczniowie, studenci i pracujący – wszyscy potrzebują dużo internetu na wakacje! Uczniowie i studenci w okresie letnim mają dużo czasu na wypoczynek, więc mogą nadrabiać filmy oraz grać bez wyrzutów. Do tego potrzebują dużo internetu. Co to znaczy dużo internetu? 300 GB – tyle możesz mieć w lajt mobile za niewiele! Wejdź na stronę lajt mobile i sprawdź okazyjne ceny internetu mobilnego!

Poznaj ofertę lajt mobile

Czy da się jeszcze podróżować bez internetu mobilnego?

Podróżowanie z tradycyjną mapą odeszło w niepamięć. Obecnie mało kto korzysta z nawigacji samochodowej, ponieważ jest droga i w większości z nich trzeba instalować aktualne mapy, co swoje kosztuje. Klienci najczęściej korzystają z map Google’a oraz innych topowych aplikacji do nawigowania (np. aplikacja Yanosik).

Dzięki współczesnym aplikacjom do nawigacji widzisz bieżącą sytuację na drodze – wiesz, gdzie są korki, gdzie jest wypadek, a nawet, gdzie może spotkać Cię kontrola policyjna. Widzisz, ile zostało Ci do celu, ale najważniejsze jest to, że mapy są aktualizowane na bieżąco i możesz dowiedzieć się, w którym miejscu są roboty drogowe. Żeby móc korzystać z tych aplikacji potrzebujesz internetu mobilnego i nie może Ci go zabraknąć!

Jeżeli przebywasz za granicą, pamiętaj, że obowiązują Cię pewne ograniczenia, nawet jeżeli masz pakiet. Sprawdź stronę swojego operatora, aby dowiedzieć się, ile zapłacisz za internet za granicą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o roamingu, przeczytaj artykuł Co to jest roaming i jak go włączyć?

Porównanie cen internetów mobilnych – największe pakiety

Sprawdziliśmy dla Was ceny internetów mobilnych popularnych firm! Do naszego rankingu wybraliśmy z każdej firmy jeden pakiet, który zawiera największą liczbę gigabajtów! Pamiętaj, że ceny internetu mogą się zmieniać, podajemy ceny dostępne w lipcu 2021 r.

  • lajt mobile 300 GB – 39,99 zł
  • Orange 250 GB – 59,99 zł
  • Plus 120 GB – 59,99 zł
  • T-Mobile 100 GB – 40 zł (jest to cena promocyjna – cena regularna wynosi 45,00 zł)
  • Play 200 GB – 60 zł
  • Virgin Mobile 220 GB – 45 zł (również jest to cena promocyjna – cena regularna wynosi 50,00 zł)

Przekonuje Cię 300 GB za wyłącznie 39,99? Wybierz najlepszą ofertę dla siebie. Sprawdź ceny internetu, jak i abonamentu, ponieważ w abonamencie jest jeszcze taniej!

Pamiętaj, że do końca lipca w lajt mobile jest 50% zniżki na aktywację numeru!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.