A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Jak przenieść numer do lajt mobile?

2020/11/27
numer w lajt mobile

Sieć lajt mobile jest wirtualnym operatorem, dlatego u nas załatwisz wszystko online! Nie mamy stacjonarnych salonów sprzedaży, dlatego całą procedurę przejdziesz z nami w 100% przez Internet. Proces przenoszenia numeru jest banalnie prosty i bezpieczny. Sprawdź, jak przenieść numer do lajt mobile.

Dlaczego warto zmienić operatora?

Powodów przeniesienia numeru może być naprawdę wiele. Masz numer u swojego operatora od kilku lat, stale przedłużasz umowę, jednak warunki pozostania kompletnie Cię nie zadowalają. Operator oferuje wiele atrakcyjnych promocji, jednak głównie dla nowych klientów. Zdarza się, że operator nie wywiązuje się z umowy i Twój internet chodzi wolniej niż powinien. To są najczęstsze powody chęci przeniesienia numeru, choć jest to bardzo indywidualna sprawa. Warto zmienić swoją sieć, ponieważ u kogoś innego możesz dostać ofertę dużo lepszych warunków w tej samej (albo i niższej) cenie.

Proces przenoszenia numeru

Tak naprawdę wystarczy kilka kliknięć i sprawa załatwiona – bez wychodzenia z domu! Zastanawiasz się jednak co z telefonem, ponieważ u poprzedniego operatora mogłeś wybrać telefon razem z abonamentem. Pamiętaj, że abonament bez telefonu zawsze wychodzi taniej, ponieważ pakiet jest bardziej rozbudowany. Po drugie, operator, który sprzedaje Ci telefon, musi na nim zarobić, więc po prostu przepłacasz. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zakup telefonu w sklepie ze sprzętem elektronicznym.

Kiedy przenieść numer?

Numer możesz przenieść w dowolnym momencie, jednak pamiętaj, że kiedy podpisywałeś umowę, mogłeś zgodzić się na zapłacenie kary przy zerwaniu umowy. Dlatego lepiej upewnij się, że nie masz kar w umowie (w lajt mobile masz umowę bezterminową, więc możesz zerwać ją kiedy chcesz). Najlepszym momentem na przeniesieniu numeru jest koniec umowy – kilka dni przed końcem umowy zamów nową usługę u innego operatora. W razie pytań i wątpliwości zawsze możesz skonsultować się mailowo lub telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.

Przeniesienie numeru w lajt mobile – krok po kroku

Bez wychodzenia z domu, 100% online! Proces jest prostszy, niż Ci się wydaje.

  1. Wybierasz ofertę i wypełniasz formularz.
  2. Potwierdzasz swój numer.
  3. Potwierdzasz swoją tożsamość.
  4. Akceptujesz umową, którą otrzymujesz na adres e-mail.
  5. Otrzymujesz od nas kartę SIM i dokonujesz konfiguracji internetu i MMS.

 

I gotowe! Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie https://lajtmobile.pl/!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc