fbpxJak bez wychodzenia z domu przenieść numer i obniżyć abonament?

03/09/2019

WSZYSTKIE

Jesteś w swojej sieci przez wiele lat, nawet nie pamiętasz ile, rachunki masz za wysokie ale na samą myśl o załatwieniu tych wszystkich formalności nie podejmujesz tematu zmiany. Czy rzeczywiście jednak przeniesienie numeru musi być skomplikowanym procesem i wymaga takiego wysiłku, a co ważniejsze Twojego czasu?

Zdecydowanie nie! W lajt mobile stworzyliśmy nowatorski system zamówienia usług online dzięki, któremu przeniesiesz numer telefonu od dotychczasowego dostawcy usług bez wychodzenia z domu.

Wystarczy 5 prostych kroków, abyś przeniósł numer szybko i bez wychodzenia z domu:
1. Wejdź na stronę lajtmobile.pl, wybierz ofertę i wypełnij formularz.
Pamiętaj o podaniu wszystkich niezbędnych danych, usprawni to cały proces.
Nie musisz wypowiadać umowy u obecnego Operatora – zajmujemy się tym za Ciebie.
2. Potwierdź numer telefonu, który chcesz przenieść – w tym celu wpisz na stronie www.lajtmobile.pl kod weryfikacyjny wysłany do Ciebie SMS-em przez lajt mobile.
Mamy to! Wiemy, że numer jest Twój i możemy przejść dalej.
Teraz musimy mieć pewność, że dane, które podałeś w zamówieniu, są prawdziwe (no wiesz, kwestia bezpieczeństwa) i bez problemów przeniesiemy Twój numer od obecnego Operatora. Jak to zrobić?
3. Potwierdź swoją tożsamość – w tym celu wykonaj przelew ze swojego imiennego konta bankowego na 1,00 zł. Ważne, aby konto, z którego dokonujesz przelewu, było Twoim imiennym kontem. Kwota, którą przelejesz, będzie przeznaczana na cele charytatywne.
4. Zaakceptuj umowę, którą wyślemy do Ciebie na wskazany w zamówieniu adres e-mail.Zapoznaj się z nią, a następnie potwierdź wysyłając w odpowiedzi zgodę na jej realizację.
5. Odbierz kartę SIM, którą dostarczymy do Ciebie. Gdy numer będzie już aktywny w lajt mobile, wystarczy, że włożysz kartę SIM do telefonu i dokonasz automatycznej konfiguracji ustawień Internetu oraz MMS.

I w tych kilku krokach możesz cieszyć się najtańszymi usługami lajt mobile 🙂
Masz jeszcze wątpliwości? Obejrzyj film i zobacz, że to naprawdę łatwy i szybki sposób na przeniesienie numeru.

najpopularniejsze

Abonament w biznesie

16/01/2020

czytaj

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci.

27/08/2019

czytaj

Bonus krajowy - czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał.

27/08/2019

czytaj