fbpx



Jak bez wychodzenia z domu przenieść numer i obniżyć abonament?

03/09/2019

WSZYSTKIE

Jesteś w swojej sieci przez wiele lat, nawet nie pamiętasz ile, rachunki masz za wysokie ale na samą myśl o załatwieniu tych wszystkich formalności nie podejmujesz tematu zmiany. Czy rzeczywiście jednak przeniesienie numeru musi być skomplikowanym procesem i wymaga takiego wysiłku, a co ważniejsze Twojego czasu?

Zdecydowanie nie! W lajt mobile stworzyliśmy nowatorski system zamówienia usług online dzięki, któremu przeniesiesz numer telefonu od dotychczasowego dostawcy usług bez wychodzenia z domu.

Wystarczy 6 prostych kroków, abyś przeniósł numer szybko i bez wychodzenia z domu:
1. Wejdź na stronę www.lajtmobile.pl i wybierz ofertę, a następnie złóż zamówienie, wypełniając formularz.
Pamiętaj, podanie poprawnie wszystkich niezbędnych danych przyśpieszy proces przeniesienia numeru.
2. Potwierdź numer telefonu, który chcesz przenieść – w tym celu wpisz na stronie www.lajtmobile.pl kod weryfikacyjny wysłany do Ciebie SMS-em przez lajt mobile.
Mamy to! Wiemy, że numer jest Twój i możemy przejść dalej.
Teraz musimy mieć pewność, że dane, które podałeś w zamówieniu, są prawdziwe (no wiesz, kwestia bezpieczeństwa) i bez problemów przeniesiemy Twój numer od obecnego Operatora. Jak to zrobić?
3. Potwierdź swoją tożsamość – w tym celu wykonaj przelew ze swojego imiennego konta bankowego na 1,00 zł. Ważne, aby konto, z którego dokonujesz przelewu, było Twoim imiennym kontem. Oczywiście kwota, którą przelejesz, będzie wliczona na poczet Twoich przyszłych rachunków abonenckich.
4. Potwierdź chęć zawarcia umowy, którą wyślemy do Ciebie na E-mail podany w formularzu zamówienia, wystarczy, że odpowiesz na maila, podając w treści maila „ZGODA”.
5. Odbierz kartę SIM wysłaną do Ciebie pocztą lub kurierem przez lajt mobile.
6. Aktywuj kartę SIM — w dniu aktywacji numeru w sieci lajt mobile wyłam kartę SIM i włóż ją do telefonu, a następnie dokonaj automatycznej konfiguracji ustawień Internetu oraz SMS-ów.

I w tych kilku krokach możesz cieszyć się najtańszymi usługami lajt mobile 🙂
Masz jeszcze wątpliwości? Obejrzyj film i zobacz, że to naprawdę łatwy i szybki sposób na przeniesienie numeru.

najpopularniejsze

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci.

27/08/2019

czytaj

Bonus krajowy - czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał.

27/08/2019

czytaj

5 najlepszych aplikacji na lajtowe wakacje!

27/08/2019

czytaj