fbpxJak zaoszczędzić czas z lajtowym panelem?

24/09/2019

WSZYSTKIE

Czy pamiętasz, jak dostęp do funkcji, które dotyczyły Twojego konta abonenckiego i związane z tym wszelkie zmiany, wymagały wykorzystywania skomplikowanych kodów lub też osobistej wizyty w punkcie obsługi klienta? Byliśmy przyzwyczajeni do takich niedogodności do momentu, kiedy telefony komórkowe przestały być wykorzystywane jedynie do wykonywania i odbierania połączeń, a Internet nie należał już do dóbr dostępnych dla wybranych. Dzisiaj bardzo dużo spraw możemy załatwić drogą Internetową, wszystko jest łatwiejsze i bardziej przyjazne społeczeństwu. Podobnie jest w przypadku lajt mobile, który oferuje swoim użytkownikom lajtowy panel klienta.

Każdy użytkownik może skorzystać z panelu klienta online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej i można zalogować się do swojego konta zarówno przez komputer stacjonarny, jak też każde urządzenie mobilne. Aby zyskać dostęp do swojego indywidualnego panelu klienta, należy wpisać swój numer telefonu oraz ustawić hasło dostępu. Korzystając z niego, zyskujesz dostęp do wielu funkcji, które pozwolą Ci znacząco zaoszczędzić czas.

Wszystko pod kontrolą
Lajtowy panel zawiera bardzo ważne dla użytkownika informacje, dzięki którym może kontrolować bieżące wykorzystanie swojego pakietu. Wystarczy się zalogować na swoje konto, aby dowiedzieć się, ile GB Internetu masz jeszcze do wykorzystania, a także jak długo możesz jeszcze rozmawiać, aby nie przekroczyć limitu. Ponadto na Twoim indywidualnym koncie znajdują się wszystkie opłacone i nieopłacone faktury. To ważne zarówno w przypadku firm, jak też klientów indywidualnych. W dowolnym momencie możesz pobrać fakturę, jak też sprawdzić, czy nie zapomniałeś dokonać stosowanej opłaty. Jeżeli w panelu znajduje się informacja, że należy opłacić fakturę, możesz to zrobić przez Internet, z poziomu lajtowego panelu. Tak naprawdę cały proces uregulowania należności odbywa się właśnie na panelu, od weryfikacji nieopłaconych faktur, po dokonanie transakcji.

Z poziomu lajtowego panelu dokonasz również wszelkich zmian, dotyczących ustawienia płatności. Możesz wybrać inną formę płatności niż ta, z której korzystałeś dotychczas. Masz też dostęp do danych do przelewu, dzięki czemu możesz zdecydować, czy chcesz skorzystać z szybkiej płatności czy też z przelewu. Dzięki temu dostosowujesz warunki współpracy z operatorem do indywidualnych potrzeb.
Nie pamiętasz, czego dotyczy wybrany przez Ciebie pakiet? Nie jesteś pewny, jakie masz do dyspozycji usługi? W panelu klienta sprawdzisz swoje aktywne pakiety i usługi. Możesz nimi również dowolnie zarządzać, co oznacza, że te, które są fakultatywne wyłączasz, jeżeli z nich nie korzystasz i nie są Ci już potrzebne, np. dodatkowy pakiet Internetu czy różnego rodzaju limity oraz blokady.

Twoje indywidualne ustawienia
Przez lajtowy panel masz dostęp do swoich danych, które są bezpośrednio związane z Twoim kontem abonenckim. Zatem wszystkie informacje o Tobie zostały do niego wprowadzone, Ty jednak możesz je na bieżąco uzupełniać i zmieniać. Dotyczy to m.in. Twoich danych osobowych, jak też danych kontaktowych, w tym adresu e-mail. Możesz również sprawdzić, jakie są obecnie dane z umowy, być może wymagają aktualizacji w przypadku zmiany miejsca zameldowania lub zamieszkania, a także nazwiska. Ponadto, lajtowy panel pomoże Ci w przypadku konieczności uzyskania kodu PUK. Prawie każdemu zdarzyło się wpisać trzykrotnie nieprawidłowy kod PIN do swojego telefonu i tym samym zablokować sobie do niego dostęp. Nie znamy na pamięć kodu PUK, który znajduje się w dokumentach, które otrzymaliśmy wraz z kartą SIM. Kartę odblokować możesz jednak tylko, wpisując kod PUK. Wystarczy zalogować się na swoje konto przez panel klienta i wysłać prośbę o wygenerowanie kodu PUK. Gotowe!

Doładuj telefon na kartę
Korzystasz z oferty na kartę w lajt mobile? Musisz pamiętać o regularnym doładowaniu swojego konta, aby nie zostać niemiło zaskoczonym, kiedy konto zostanie zablokowane lub zabraknie Ci na nim środków. Doładowanie możesz kupić oczywiście w sklepie, ale jest też opcja doładowania przez lajtowy panel. Dzięki temu, możesz to zrobić w każdym dowolnym momencie i z każdego miejsca na świecie, siedząc w fotelu wieczorem i oglądając swój ulubiony serial, odpoczywając w schronisku górskim podczas wędrówki po szlaku czy też spędzając wakacje na tropikalnej wyspie. Do wyboru masz kilka pakietów, a więc decydujesz się na taki, który najbardziej Ci odpowiada. Nie ma problemów z ich dostępnością, które nierzadko pojawiają się w sklepach.

Odwołaj lub wyraź zgodę
Nawiązując współpracę z lajt mobile, zobowiązany jesteś do wyrażenia pewnych zgód, niektóre są obowiązkowe, inne fakultatywne, czyli możesz się zgodzić na konkretne działania ze strony operatora dobrowolnie. Nie ma to wpływu na warunki świadczenia usług. W dowolnym momencie możesz zmienić decyzję, w lajtowym panelu udzielając zgodny bądź ją odwołując. W przeciwnym razie, w przypadku chęci dokonania zmian, zmuszony jesteś o kontakt z obsługą klienta w godzinach pracy zespołu. Lajtowy panel umożliwia wprowadzanie zmian szybciej i bez żadnych ograniczeń.

Co jeszcze potrafi lajtowy panel i w jaki sposób jeszcze ułatwi Ci korzystanie z usług swojego konta abonenckiego? Warto sprawdzić to osobiście.

najpopularniejsze

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci.

27/08/2019

czytaj

Bonus krajowy - czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał.

27/08/2019

czytaj

5 najlepszych aplikacji na lajtowe wakacje!

27/08/2019

czytaj