A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Jak zaoszczędzić czas z lajtowym panelem?

2019/09/24
lajt mobile panel klienta online

Jak zaoszczędzić czas z lajtowym panelem?

Czy pamiętasz, jak dostęp do funkcji, które dotyczyły Twojego konta abonenckiego i związane z tym wszelkie zmiany, wymagały wykorzystywania skomplikowanych kodów lub też osobistej wizyty w punkcie obsługi klienta?

Byliśmy przyzwyczajeni do takich niedogodności do momentu, kiedy telefony komórkowe przestały być wykorzystywane jedynie do wykonywania i odbierania połączeń, a Internet przestał należeć do dóbr luksusowych. Dzisiaj bardzo dużo spraw możemy załatwić online, wszystko jest łatwiejsze i bardziej przyjazne użytkownikowi.

Podobnie jest w przypadku lajt mobile, który oferuje “lajtowy” panel klienta. Jest on dostępny stronie internetowej sieci i można zalogować się do niego zarówno przez komputer, jak też przez urządzenie mobilne. Aby uzyskać dostęp do swojego indywidualnego panelu klienta, należy wpisać swój numer telefonu oraz ustawić hasło dostępu.
Dzięki temu masz łatwy dostęp do wielu funkcji, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas.

Wszystko pod kontrolą
Lajtowy panel zawiera bardzo ważne dla użytkownika informacje, dzięki którym może kontrolować bieżące wykorzystanie swojego pakietu. Wystarczy się zalogować na swoje konto, aby dowiedzieć się ile GB Internetu jest jeszcze do wykorzystania.

Oferty operatora nie zawierają limitu rozmów. Ponadto na Twoim indywidualnym koncie znajdują się wszystkie opłacone i nieopłacone faktury. To ważne zarówno w przypadku firm, jak też klientów indywidualnych. W dowolnym momencie możesz pobrać fakturę, jak też sprawdzić stan rozliczeń. Jeżeli w panelu znajduje się informacja, że należy opłacić fakturę, możesz to zrobić przez Internet. Tak naprawdę cały proces uregulowania należności odbywa się właśnie na panelu.

Nie pamiętasz, czego dotyczy wybrany przez Ciebie pakiet? Nie jesteś pewny, jakie masz do dyspozycji usługi? W panelu klienta znajdziesz formularz kontaktowy, dzięki któremu możesz skontaktować się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta i otrzymać ekspresową odpowiedź na swoje pytania.

Twoje indywidualne ustawienia
Przez formularz kontaktowy możesz na bieżąco uzupełniać i zmieniać swoje dane z umowy. Dotyczy to m.in.: Twoich danych osobowych, jak też danych kontaktowych, w tym adresu e-mail, itp. W przypadku zmiany miejsca zameldowania, zamieszkania, lub nazwiska możesz zgłosić ten fakt wysyłając aktualne dane do Biura Obsługi Klienta przez swoje konto w panelu.

Ponadto, lajtowy panel pomoże Ci w przypadku konieczności uzyskania kodu PUK. Prawie każdemu zdarzyło się wpisać trzykrotnie nieprawidłowy kod PIN do swojego telefonu i tym samym zablokować sobie do niego dostęp. Nie znamy na pamięć kodu PUK, który znajduje się w dokumentach, które otrzymaliśmy wraz z kartą SIM. Kartę odblokować możesz jednak tylko, wpisując kod PUK. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wysłać prośbę o wygenerowanie kodu PUK. Gotowe!

Doładuj telefon na kartę
Korzystasz z oferty na kartę w lajt mobile? Musisz pamiętać o regularnym doładowaniu swojego konta, aby nie zostać niemile zaskoczonym, kiedy konto zostanie zablokowane lub zabraknie Ci na nim środków.

Doładowanie możesz kupić oczywiście w sklepie, ale jest też opcja doładowania przez lajtowy panel, czyli całkowicie online. Dzięki temu, możesz to zrobić w każdym dowolnym momencie i z każdego miejsca na świecie, siedząc w fotelu wieczorem i oglądając swój ulubiony serial, odpoczywając w schronisku górskim podczas wędrówki po szlaku czy też spędzając wakacje na tropikalnej wyspie.

Do wyboru masz kilka pakietów, a więc decydujesz się na taki, który najbardziej Ci odpowiada. Nie ma problemów z ich dostępnością, które nierzadko pojawiają się w sklepach.

Co jeszcze potrafi lajtowy panel i w jaki sposób jeszcze ułatwi Ci korzystanie z usług swojego konta abonenckiego? Warto sprawdzić to osobiście.

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc