A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Czy Ty też przepłacasz za telefon? Poznaj oferty na najtańszy abonament!

2022/06/30
Internet mobilny 60 GB i najtańszy abonament w lajt mobilr

Czy Ty też przepłacasz za telefon? Poznaj oferty na najtańszy abonament!

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak dużo przepłacasz za swój telefon? Comiesięczne rachunki przyprawiają Cię o dreszcze i nie wiesz co robić? Sprawa jest prosta, bo jeżeli płacisz więcej niż 30,00 zł za ofertę na abonament i to bez telefonu, to jak najszybciej zmień sieć!

Na rynku istnieje wiele sieci MVNO, które jakością oferowanych usług nie odbiegają od najbardziej popularnych operatorów. Fakt, zwykle nie znajdziemy w ich ofercie najnowszych smartfonów czy ostatnio modnych tabletów, smartwatchy i innych gadżetów, ale przynajmniej nie będziemy płacić horrendalnych kwot za usługi, które de facto są i powinny być tanie.

W związku z tym warto rozejrzeć się po rynku i zwrócić uwagę na sieci, które oferują najtańszy abonament. W czołówce najlepszych ofert w segmencie MVNO bez wątpienia znajduje się nasza sieć komórkowa lajt mobile, gdzie największy nacisk stawiamy właśnie na zadowolenie klienta, a co za tym idzie – od lat najbardziej atrakcyjne oferty na najtańszy abonament.
nie przepłacaj za telefon! Wybierz najtańszy abonament.

Może już czas na najtańszy abonament bez telefonu?

Zacznij oszczędzać i wybierz najtańszy abonament

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie: Po co Ci telefon w abonamencie? Długie umowy i wysokie koszty co miesiąc? W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości zakupu nawet najnowszych modeli w atrakcyjnych cenach w sklepach z elektroniką czy nawet przez Internet. Po co kupujemy telefon na abonament u operatorów? Bo szybciej i wygodniej, tak – zgadza się, ale czy taniej? Na pewno nie!

Wielkie sieci kuszą swoich klientów super okazjami i promocjami na start za zakup telefonu w abonamencie, ale czy ktoś to przekalkulował? Zwykle tego rodzaju promocje mają ukryte dno i okazuje się na koniec, że zapłaciliśmy o wiele więcej niż mogłoby nam się wydawać wraz z płaceniem za abonament, który w sieci MVNO mielibyśmy przynajmniej o połowę taniej.

Czytaj także: Przeniesienie numeru do innej sieci bez wychodzenia z domu? Nic prostszego!


Jak znaleźć najtańszy abonament?

Wystarczy się rozejrzeć! W Internecie istnieje wiele porównywarek, które w jasny sposób wskazują najlepsze oferty. Dzięki nim jesteśmy w stanie wybrać najlepszą ofertę na najtańszy abonament. Wiele osób boi się zaufać, kiedy widzą tak niskie ceny za abonament i podświadomie uważają, że gdzieś leży haczyk i coś, za co przez ostatnie lata płacili o wiele więcej w innych sieciach nie powinno kosztować tak mało. 

Od razu prostujemy te obawy – najtańszy abonament do 30,00 zł powinien tyle kosztować, a więksi operatorzy po prostu dorzucają do niego koszty utrzymania drogich kampanii z celebrytami i koszty utrzymania salonów stacjonarnych. Ty jako klient przecież nie musisz za to płacić. 

Wybierając najtańszy abonament u wirtualnego operatora możesz mieć pewność, że:

1. Twoje rozmowy nie stracą na jakości.
2. Sporo zaoszczędzisz dzięki niskim rachunkom.
3. Będziesz obsłużony indywidualnie, bo mniejsze sieci bardzo dbają o zadowolenie klienta.
4. Nie będziesz musiał wiązać się długimi umowami, tylko na ile chcesz.

U nas, czyli w lajt mobile klient ma do wyboru kilka abonamentów, o których cenie decydują pakiety internetu mobilnego. Każda oferta naszej sieci ma nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a jeżeli zamawia się kilka numerów na jeden rachunek, to ceny są jeszcze niższe. 

Najtańszy abonament od lajt mobile - dowiedz się więcej

Oto przykład:

Wybierając najtańszy abonament bez limitu w naszej sieci z 10 GB internetu mobilnego zapłacimy 19,99 zł/mies., a jeżeli do niego dobierzemy kolejne numery, wówczas za tę samą ofertę zapłacimy nie 19,99 zł/mies. a 16,99 zł/mies.

W przypadku najchętniej wybieranego abonamentu z 30 GB internetu zapłacimy 24,99 zł/mies., a przy każdym dodatkowym numerze w ofercie lajtDUET zapłacimy o 5 zł mniej, czyli 19,99 zł/mies. 

To nie koniec super cen w lajt mobile. Dajemy możliwość obniżenia jeszcze bardziej swoich miesięcznych rachunków. Wystarczy, że z Twojego polecenia zostanie podpisana nowa umowa w ramach programu poleceń, a przez pięć miesięcy Twoje rachunki pomniejszymy o 10,00 zł. Wtedy za najtańszy abonament bez limitu za 19,99 zł zapłacisz jedyne 9,99 zł. Co ważne, to nie jest jednorazowa sprawa, bo każda nowa umowa z Twojego polecenia będzie przedłużać Twój rabat bez końca!

Taka cena w stosunku do Twoich obecnych kosztów na pewno Cię zszokuje, ale takie są fakty. W lajt mobile dostaniesz najtańszy abonament na rynku. To bezkonkurencyjna oferta sieci. Po co przepłacać? Przenieś numer do lajt mobile już teraz!

Jak przenieść numer do lajt mobile?

Pewnie wydaje Ci się to bardzo trudne, czasochłonne i najpewniej Ci się po prostu nie chce. Tu Cię zaskoczymy, bo wystarczy, że wypełnisz formularz zamówienia na wybraną ofertę, a resztą zajmie się za Ciebie nasz zespół.

Nie będziesz musiał kontaktować się ze swoim obecnym operatorem. Dzisiaj wszystkie sprawy załatwia się online, a Ty będziesz mógł cieszyć się niskimi rachunkami za swój najtańszy abonament no limit.

Większość procesów w lajt mobile załatwimy zdalnie. Od składania zamówienia po podpisanie umowy. Umożliwiamy wysyłkę dokumentów kurierem, ale w trosce o środowisko lepiej załatwić wszystkie formalności przez Internet. Jedyne, co nieuniknione, to wysyłka karty sim, ale tu też postawiliśmy na wygodę i ekologię, bo możliwe jest zamówienie karty do paczkomatu.

Podsumowując, na pewno zastanawiasz się teraz po co przepłacasz tyle lat za swój telefon. Najtańszy abonament na rynku jest na wyciągnięcie ręki, więc nie czekaj ani chwili dłużej. Warto przenieść numer choćby teraz, bo po co się męczyć? Tak atrakcyjnej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej, to pewne!

Sprawdź ofertę sieci komórkowej lajt mobile na najtańszy abonament i internet mobilny