A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

 Sposoby na obniżenie rachunków w firmie

2021/07/30
biznes

Prowadzisz firmę i chcesz oszczędzić pieniądze? Zacznij od obniżenia swoich rachunków, to naprawdę proste! Wielu przedsiębiorców boryka się z problemem zbyt wysokich kosztów prowadzenia firmy, szczególnie w pandemii. Podpowiadamy, co zrobić, żeby obniżyć rachunki w Twojej firmie!                

Przede wszystkim obniż rachunki za telefon 

Jak obniżyć rachunki za telefon? To bardzo proste, jednak musisz zadbać o to na samym początku kiedy podpisujesz umowę. Jeżeli płacisz wysoki abonament, możesz bez problemu przenieść numer do sieci, w której będziesz płacił niższe rachunki. Telefony firmowe są zazwyczaj na abonament, więc cena niskiego abonamentu jest bardzo ważna. Jeżeli potrzebujesz 5 telefonów służbowych, każdemu z nich płacisz abonament 50 zł, to przenieś numer i płać np. 15 zł! Czy to możliwe? 

Oczywiście, że tak! Wybieraj operatorów wirtualnych, ponieważ mają dużo niższe ceny abonamentów. W lajt mobile w ofercie dla biznesu masz np. 20 zł (10 GB internetu, nielimitowane rozmowy i SMS-y) za główną kartę SIM, a za każdą kolejną tylko 15 zł! Po przeniesieniu numeru zamiast płacić 250 zł za rachunki, zapłacisz 80 zł! Naprawdę warto, sprawdź ofertę biznes w lajt mobile.Poznaj ofertę lajt mobile

Nie kupuj telefonu w abonamencie

Duże sieci komórkowe oferują zakup telefonu w abonamencie. Pamiętaj jednak, że rata za telefon doliczana jest do ceny abonamentu, więc finalna kwota może być zawrotna. Oczywiście przy podpisaniu umowy musisz zapłacić część kwoty za smartfon, a pozostała część będzie spłacana w ratach, a jej oprocentowanie jest tak wysokie, że lepiej kupić smartfon w sklepie z elektroniką i wziąć go na raty. Często spotkasz się z ofertą np. raty 0%. 

Zwiększ sprzedaż ze Złotym Numerem

Złoty numer to numer telefonu, który składa się z prostej do zapamiętania kombinacji cyfr. Celem Złotych Numerów jest przyciągnięcie uwagi i zapamiętanie numeru, dlatego przedsiębiorcy tak chętnie kupują te numery. Zakup Złotego Numeru nie obniży Ci rachunków, ale zwiększy sprzedaż, dlatego warto w niego zainwestować. 

Tanie numery można kupić już od 50 złotych, choć są takie, których kwoty sięgają kilkuset tysięcy złotych. Ładne numery możesz sprawdzić na stronie tanienumery.pl, jednak pamiętaj, że najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zakup numeru z abonamentem, dlatego sprawdź, jak wyglądają oferty abonamentowe dla biznesu w lajt mobile.

Praca zdalna lub hybrydowa

Przez pandemię ludzie przyzwyczaili się do pracy zdalnej i wiele osób twierdzi, że nie chce przychodzić już do biura. Na początku ciężko było nam przestawić się na home office, jednak sytuacja zmusiła nas do tego i wiele osób pracuje w trybie zdalnym już ponad rok. Okazało się, że pracownicy docenili komfort pracy zdalnej – przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy. 

Wiele osób mówi, że zyskało 2-3 godziny dziennie, dzięki temu udało im się poświęcać więcej czasu dla siebie i dla rodziny. Wcześniej nie było czasu na gotowanie, a teraz mają możliwość gotować zdrowe posiłki. Jest to dobre również dla pracodawców, ponieważ jeśli wszyscy pracują w trybie zdalnym, nie trzeba wynajmować biura, które jest dla firmy bardzo dużym wydatkiem. Można zastosować tryb pracy hybrydowy i wynająć mniejsze biuro, wtedy też obniżysz rachunki w swojej firmie.

Polska sieć komórkowa lajt mobile oferuje jedne z najniższych cen abonamentów w Polsce. Wejdź na stronę i sprawdź, jak przenieść numer.

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.