A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

Czy czeka nas kolejny lockdown? Przygotuj się na czwartą falę

2021/09/17
kobiety w maseczkach spacerują po mieście w chłodny dzień

Pierwsza fala zaskoczyła nas wszystkich, drugiej się nie spodziewaliśmy, a trzecia przyszła za szybko. Czy możemy spodziewać się czwartej fali? Eksperci twierdzą, że jest to nieuniknione, dlatego lepiej być przygotowanym na kolejny lockdown.

Praca i nauka zdalna

Nauczyliśmy się żyć w pandemii, dlatego w momencie, gdy będziemy musieli powrócić do nauki zdalnej, będziemy przygotowani. Ludzie najbardziej boją się nieznanego, przy pierwszej fali przeżyliśmy szok – wszystkie biura w miarę możliwości przeniosły się na pracę zdalną, a uczniowie i nauczyciele musieli zmierzyć się z uczestniczeniem w lekcjach online.

O ile dzieci i młodzież potrzebują wrócić do szkoły, gdyż brakuje im kontaktów z rówieśnikami, to pracownicy bardzo docenili pracę zdalną i chyba nikt się nie spodziewał, że tak mało osób będzie chciało wracać do biur. Pracownicy docenili to, że są wyspani, nie tracą czasu na dojazdy, mają czas na gotowanie i aktywności fizyczne, co za tym idzie – przeszli w zdrowy tryb życia, ponieważ w końcu mają na to czas. 

przejdx do lajt mobile

Powrót do szkół 

W przypadku dzieci i młodzieży jest odwrotnie, ponieważ lekcje online nie są tak angażujące, mają wokół siebie wiele rozpraszaczy, np. rodzeństwo, które również uczy się zdalnie oraz rodzice pracujący w pokoju obok. Na lekcji w szkole mają większą możliwość skupienia się. Do tego dochodzą problemy z wolnym internetem, ponieważ sieć jest przeciążona przez pozostałych domowników. Dlatego powrót do szkół jest najlepszym rozwiązaniem, jednak nie wiemy, jak będą wyglądały statystyki covida. Jeśli znów dotknie nas duży przyrost zakażeń, prawdopodobnie dzieci znów wrócą do trybu nauki zdalnej.

Nie wiemy, jaki scenariusz przyniesie najbliższa jesień, dlatego lepiej się zabezpieczyć i wybrać dobrą ofertę internetu mobilnego.

Będziesz potrzebować dużo internetu 

Co to znaczy dużo internetu? W lajt mobile za 39,99 zł możesz mieć 300 GB szybkiego internetu mobilnego! Działamy na zasięgu sieci Plus, a jak wiadomo jest to jeden z najlepszych dostawców internetu w Polsce. Dlaczego przyda Ci się internet mobilny? Zazwyczaj wychodzi taniej niż internet stacjonarny i możesz go zabrać ze sobą gdzie tylko chcesz.

Wiele osób pracujących zdalnie podczas pandemii wbrew pozorom się przemieszcza. Pracownicy zabierają laptopa, jadą w rodzinne strony, bo po co gnieździć się w mieszkaniu w mieście, skoro mogą spędzić ten czas swobodnie w domku na wsi!

Wejdź na stronę lajt mobile i wybierz pakiet internetu mobilnego dla siebie. Przenieś numer do nas już dziś i internetuj na lajcie.

 

poznaj oferte i przejdz do lajt mobile

 

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.