A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

Jesienna ramówka – przegląd seriali i programów na jesienne wieczory

2021/09/07

Kończy się lato, ale nie kończą się przyjemności. Niedługo dni będą coraz krótsze, więc wieczory będziemy chętniej spędzać w domu z ciepłą herbatką i dobrym serialem. Producenci nie zawiedli nas i tej jesieni, ponieważ od września pojawi się w telewizji kilka nowych seriali i programów. Wybierz coś dla siebie!

Coraz więcej osób nie ogląda telewizji, ponieważ platformy typu Netflix lub player umożliwiają oglądanie całych sezonów seriali. Natomiast jeśli odcinki pojawiają się co tydzień, na platformie zobaczysz prapremierę, czyli będziesz mieć dostęp do wcześniejszego obejrzenia odcinka w stosunku do emisji w telewizji. Ceny pakietów są niskie, więc jeśli chcesz skorzystać z takiej platformy, wystarczy, że kupisz subskrypcję i będziesz mieć dostęp do Internetu.

Dziewczyna na łóżku z kubkiem herbaty ogląda serial

Kuchnia

Taki tytuł nosi nowy serial Polsatu, który został nazwany „najzabawniejszą i najsmaczniejszą produkcją 2021”. Główni bohaterowie, czyli grupa kucharzy, która specjalizuje się w kuchni francuskiej. Wybuchowy i często arogancji szef kuchni (Tomasz Karolak) staje na czele zbudowania zgranego zespołu kucharzy. Każdy z nich ma inny charakter, wiele wad i jednocześnie zalet. Nie zabraknie tu intryg, skomplikowanych relacji miłosnych i wielu niezwykle zabawnych perypetii.

Skazana

Co tydzień na Playerze będą pojawiać się nowe odcinki nowego serialu „Skazana”. Główną bohaterką jest Alicja Mazur – sędzia znana z wydawania surowych wyroków. W jej rolę wcieliła się Agata Kulesza, jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Agata Mazur zostaje wrobiona w morderstwo i skazana na długie lata więzienia. Dodatkowo trafia do więzienia, w którym część osadzo

nych została przez nią skazana. Bohaterka musi zmierzyć się z nową rzeczywistością i poradzić sobie wśród skazanych. Jesienne wieczory nie zapowiadają się nudno! 

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN ponownie ruszył z kolejną edycją „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Zasady programu są proste – do programu zgłaszają się single, którym nie udało się znaleźć drugiej połówki. Eksperci (psychologowie i antropolog) dobierają singli w pary. Jednak jest pewien haczyk! Osoby połączone w pary muszą wziąć ślub, a ich pierwsze spotkanie odbywa się na ślubnym kobiercu. Program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, ponieważ budzi wiele emocji i widzowie chętnie śledzą losy par. Przybywa również zainteresowanych singli, którzy chcą zmienić swoje życie. Poprzednie edycje programów pokazały, że wiele osób znalazło miłość swojego życia. Mamy nadzieję, że powiedzie się również uczestnikom najnowszego sezonu! Tak jak w przypadku skazanej, na Playerze jesteś o jeden odcinek do przodu w stosunku do emisji w telewizji.

Przyda Ci się dużo internetu!

Tej jesieni będzie co oglądać! Chcesz być na bieżąco z najnowszymi odcinkami? Będziesz potrzebować dużo internetu. A jeśli chcesz mieć dużo i tanio, koniecznie wejdź na stronę lajt mobile i zapoznaj się z ofertą internetu mobilnego! Miłego oglądania!

poznaj oferte i przejdz do lajt mobile Najlepsze oferty na wyciągnięcie ręki. Lubisz rozmawiać wieczorami? Wybierz dla siebie ofertę abonamentową i ciesz się nielimitowanymi rozmowami i internetem mobilnym 5G! Odwiedź stronę lajt mobile i bądź na bieżąco z promocjami!

 

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.