A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

Już jest! Strefa promocji w lajt mobile!

2022/07/25
Takie promocje i rabaty tylko w lajt mobile!

Już jest! Strefa promocji w lajt mobile!

W końcu nasi klienci mogą cieszyć się długo wyczekiwaną strefą promocji od lajt mobile! Wiemy, jak ważne jest zadowolenie naszych klientów, dlatego postawiliśmy na wygodę. Nasza sieć dba o obecnych klientów i dlatego wszystkie promocje i rabaty od teraz będą dostępne w jednym miejscu! Nie ważne, czy jest to promocja czasowa czy stała – teraz w strefie promocji każdy klient lajt mobile będzie mógł znaleźć najlepsze oferty na najtańszy abonament, super promocje na internet mobilny, a także dodatkowe numery w jeszcze bardziej obniżonych cenach i wiele więcej!

Strefa promocji w lajt mobile

Strefa promocji vs. rynek

Wiele firm wprowadza do swojej oferty strefę promocji i niekoniecznie są to firmy z branży telekomunikacyjnej. Wszystko po to, żeby klienci mieli najszybszy dostęp do promocji dedykowanych dla nich i żeby wszystko mogli znaleźć w jednym miejscu.

Sieciówki odzieżowe w swoich strefach promocji najczęściej umieszczają informacje o zbliżających się wyprzedażach i o rabatach dla obecnych klientów, którzy posiadają aplikację i zbierają punkty za zakupy. W przypadku sklepów z rtv i agd są to często specjalnie wydzielone strefy w sklepach stacjonarnych i na stronach internetowych, które zawierają zbiór najlepszych cenowo produktów w danym okresie promocji, itd.

Jako sieć lajt mobile my też poszliśmy tym torem i żeby ułatwić klientom dostęp do najlepszych cen i rabatów stworzyliśmy stronę, gdzie znajdują się wszystkie aktualne promocje, które są im dedykowane.

Jeżeli jesteś klientem lajt mobile to koniecznie zajrzyj do strefy promocji.


Jak zostać klientem lajt mobile?

To bardzo proste! Wystarczy złożyć zamówienie na wybraną ofertę w abonamencie lub na internet mobilny i cieszyć się najniższą ceną na rynku. Jako sieć lajt mobile działamy za jednym z najlepszych zasięgów w Polsce sieci Plus. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć niezawodną jakość za rozsądne pieniądze. Po co przepłacać w dużych sieciach, skoro w lajt mobile ma się to samo, ale w o wiele niższej cenie? No właśnie!

Jeżeli jesteś abonentem innej sieci i zastanawiasz się nad zmianą sieci, a Twoja umowa powoli się kończy, to wybierz najtańszy abonament od lajt mobile i przenieś numer. W ofercie już od 19,99 zł/mies. otrzymujesz nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS z pakietem internetu 10 GB. W lajt mobile do wyboru masz trzy atrakcyjne opcje.

    1. Wspomniany abonament NO LIMIT M z 10 GB za 19,99 zł/mies.
    2. Nasz bestseller NUMER 1 z 30 GB za 24,99 zł/mies.
    3. Dla bardziej wymagających NO LIMIT L z 300 GB i 5G za 44,99 zł/mies.


Jak przenieść numer do lajt mobile?

Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz opcję, że chcesz przenieść numer i uzupełnisz wszystkie dane, które są niezbędne do rozpoczęcia procesu. Co ważne, po przesłaniu formularza już nic nie musisz robić, bo sami skontaktujemy się z Twoim operatorem i dopełnimy z nim wszystkie formalności w związku z przeniesieniem numeru.

O każdym etapie procesu realizacji swojego zamówienia będziesz informowany wiadomościami e-mail lub SMS, a jeżeli przeniesienie numeru przejdzie bez przeszkód już od aktywacji numeru w naszej sieci będziesz mógł cieszyć się najniższymi rachunkami, jakie do tej pory widziałeś. To wielka ulga dla portfela, kiedy nagle zamiast ok. 80,00 zł za abonament płacisz nagle, np. 24,99 zł/mies., a masz tę samą jakość. Brzmi dobrze, prawda?

To jeszcze Cię zaskoczymy! Dzięki strefie promocji w lajt mobile będziesz informowany w pierwszej kolejności (tak samo, jak inni klienci) o planowanych i aktualnych promocjach w naszej sieci, np. o obniżeniu ceny na kolejny numer czy możliwości zmiany swojej taryfy na wyższy pakiet na atrakcyjnych warunkach.

>> PRZENIEŚ NUMER DO LAJT MOBILE

Przenieś numer do lajt mobile i zacznij oszczędzać, wybierając najtańszy abonament.

Co jeszcze lajt mobile ma do zaoferowania swoim klientom?

Kiedy staniesz się klientem lajt mobile to będziesz mieć możliwość dołączenia do programu poleceń. Co to oznacza? Otóż to w pierwszej kolejności najlepszy sposób na obniżenie jeszcze bardziej swoich rachunków.

Za każdą nową umowę z Twojego polecenia otrzymasz rabat w wysokości 50,00 zł. który obniży Twoje płatności w naszej sieci na kolejnych pięć miesięcy.

Więcej o programie polecania znajomych znajdziesz TUTAJ.

Poleć znajomego i odbierz rabat 50 zł od lajt mobile