Internet mobilny

Zamów najlepszy i najtańszy internet mobilny na rynku w technologii 5G.

Co chcesz zrobić?

Zamówić
internet mobilny
Dokupić pakiet
Zamówić
internet na kartę
15,00 zł/mies.

lajt 10 GB

10 GB

Aktywacja za 29 zł

Zasięg sieci Plus

Umowę wypowiadasz kiedy chcesz

30,00 zł/mies.

lajt 30 GB

30 GB

Aktywacja za 29 zł

Zasięg sieci Plus

Umowę wypowiadasz kiedy chcesz

39,99 zł/mies.

lajt 300 GB

100 GB +200 GB

Aktywacja za 29 zł

Zasięg sieci Plus

Umowę wypowiadasz kiedy chcesz

Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł za e-fakturę oraz 5 zł za zgodę marketingową.
Zgody możesz odznaczyć po wybraniu oferty w formularzu zamówienia.

Dlaczego lajt mobile?

Nagrody
i wyróżnienia

Zasięg
sieci Plus

Obsługa klienta online

Umowa
100% online

Nagrody i wyróżnienia

Nasz dynamiczny rozwój sprawił, że jako lajt mobile zostaliśmy podwójnie wyróżnieni przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020. W 2022 roku oferta na najtańszy abonament Numer1 otrzymała nagrodę Produkt Roku 2022, a jako sieć otrzymaliśmy wyróżnienie Orły GSM.

Zasięg sieci Plus

Jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce jest sieć Plus, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła usługę 5G. Jako lajt mobile udostępniamy nasze usługi z wykorzystaniem infrastruktury (nadajników) sieci Plus, co gwarantuje bardzo dobry zasięg naszej sieci komórkowej.

Obsługa klienta online

W lajt mobile przede wszystkim stawiamy na jakość obsługi klienta. Naszym celem jest automatyzacja wszystkich procesów w taki sposób, żeby klienci nie musieli wychodzić z domu. Nie mamy punktów stacjonarnych i wszystkie sprawy można załatwić online dzwoniąc na infolinię, poprzez chat z konsultantem lub w Panelu Klienta.

Umowa online

W lajt mobile wszystko załatwisz online – nawet podpiszesz umowę na nasze usługi. Po złożeniu zamówienia otrzymasz indywidualny dostęp do naszego systemu, gdzie w prosty sposób będziesz mógł pobrać niezbędne dokumenty do zawarcia umowy. Po zapoznaniu się z nimi wystarczy odpisać na e-mail potwierdzając warunki zawarte w dokumentach. 

Możesz nam zaufać!

Inni wybrali już najtańszy abonament w lajt mobile!

średnia ocena Google

83 000

aktywnych kart SIM

Dlaczego jest tak tanio?

Brak punktów stacjonarnych

Nie przepłacasz za sprzęt

Nie opłacamy
celebrytów

Mamy najlepszy zasięg

Brak punktów stacjonarnych​

Nie utrzymujemy punktów stacjonarnych, bo u nas załatwisz wszystko online!

Nie przepłacasz za sprzęt

Nie przepłacasz za sprzęt! Płacisz tylko za najtańszy abonament, dzięki temu masz pełny wybór telefonów dostępnych na rynku!

Nie opłacamy celebrytów

Nie opłacamy celebrytów i znanych twarzy, którymi pozostali operatorzy promują sieć. Nasza oferta broni się sama!

W lajt mobile masz najlepszy zasięg

Korzystamy z infrastruktury sieci Plus. Najlepszy i niezawodny zasięg jest dostępny w całej Polsce.
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę na najlepszy internet mobilny 5G.

Nie wiesz który internet mobilny wybrać?

Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę na internet mobilny.

Internet mobilny od lajt mobile

W lajt mobile otrzymujesz najtańszy internet mobilny! Szeroka oferta na internet mobilny pozwala na transmisję danych bez obaw o przekroczeniu ilości przesyłanych danych. Najtańszy internet mobilny dostępny jest za jedyne 15 zł/mies. za 10 GB. Rozumiemy jednak, że dla niektórych internet mobilny jest nieodłącznym elementem codziennego dnia, dlatego z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy ofertę na internet mobilny 100/200 GB w technologii 5G za jedyne 39,99 zł/mies.

Najtańszy internet mobilny od lajt mobile z umową na czas nieokreślony to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią wiązać się kilkuletnimi umowami z operatorami sieci komórkowych. 

lajt mobile to najlepszy i najtańszy internet mobilny oraz najtańszy abonament na rynku. Przekonaj się sam i zacznij żyć #nalajcie.

Internet mobilny od lajt mobile - wszystko co musisz wiedzieć

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokument

Cennik i Regulamin Oferty Specjalnej „Lajtowy abonament”
– obowiązuje od 13.12.2022 r.

Internet mobilny - wszystko co musisz wiedzieć

Każdy z nas ma inne potrzeby, w tym także te dotyczące internetu mobilnego. Dla jednych priorytetem jest cena, u innych wielkość pakietu internetu. Jako lajt mobile stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych użytkowników i to właśnie z myślą o nich tworzymy oferty na najtańszy abonament oraz internet mobilny. Dlatego, wybierając lajt mobile dostajesz najlepszy i najtańszy internet mobilny w stosunku jakości do ceny.

Jak to robimy? To proste! Korzystamy z niezawodnego zasięgu Plus, dostarczając najlepszy internet mobilny. Dodatkowo nie utrzymujemy zbędnych punktów stacjonarnych oraz nie opłacamy znanych twarzy, które promują nasze usługi. U nas masz najlepszy i najtańszy internet mobilny oraz wygodę, a do tego wszystko załatwisz w 100% online.

Jeśli jednak interesuje cię porównanie oferty lajt mobile do ofert innych operatorów komórkowych, polecamy skorzystać z porównywarki abonamentów.

W ofercie lajt mobile znajdziesz najlepszy oraz najtańszy internet mobilny w stosunku jakości do ceny. Sieć komórkowa lajt mobile tworzona jest na prostych zasadach – to ty jesteś najważniejszy! Korzystając z infrastruktury sieci Plus jesteśmy w stanie dostarczyć internet mobilny o niezawodnym zasięgu dostępnym w całej Polsce. Dodatkowo, w wybranych pakietach oferujemy internet mobilny w technologii 5G. 

Dobierz internet mobilny do swoich potrzeb i ciesz się nieograniczonymi możliwościami.

Internet mobilny stał się na tyle popularny, że zaczęliśmy używać go częściej, niż internet stacjonarny. Mając internet mobilny bez limitu i ograniczeń możemy korzystać z mediów społecznościowych i platform streamingowych z dowolnego miejsca na świecie. Na co jednak zwrócić uwagę, gdy chcemy kupić najlepszy internet mobilny?

  1. Wartość limitu transferu – jeden z istotniejszych parametrów, mówiących o tym, jak długo i intensywnie będzie nam dane korzystać z sieci w miesiącu. W lajt mobile dostępne pakiety to 10 GB, 30 GB i aż 100/200 GB, dzięki czemu nie trzeba się martwić o nagłą utratę internetu.
  2. Zasięg sieci – lajt mobile korzysta z infrastruktury sieci Plus, zapewniając swoim klientom najlepszy i niezawodny zasięg dostępny w całej Polsce.
  3. Cena – lajt mobile ma najtańszy internet mobilny na rynku. Nasza oferta nie wymaga opłacania celebrytów ani utrzymywania zbędnych punktów stacjonarnych – ona broni się sama!


W lajt mobile cenimy Twój czas i wygodę, dlatego umowę na internet mobilny możesz zawrzeć online. Chcesz mieć najtańszy internet mobilny bez limitu? Oto, co musisz zrobić:

  1. Wybierz najlepszy internet mobilny
  2. Uzupełnił krótki formularz zamówienia
  3. Potwierdź swoją tożsamość
  4. Jednym kliknięciem zaakceptuj warunki swojej umowy
  5. Odbierz przesyłkę z kartą SIM, a po aktywacji numeru korzystaj do woli – internet mobilny bez limitu należy już do ciebie!

 

Przed zakupem internetu mobilnego warto sprawdzić jak wygląda sytuacja z jego dostępnością w rejonie, w jakim mieszkamy. Jak działa zasięg lajt mobile w twojej okolicy? Sprawdź mapę zasięgu sieci Plus!

To nie jest problem! Przy złożeniu zamówienia na internet mobilny w naszej sieci wybierz opcję podpisania umowy przy kurierze. To on potwierdzi twoją tożsamość sprawdzając odpowiednie dokumenty.