A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.
zielone-serce

lajtowe pomaganie

lajt mobile wspiera wartościowe społecznie inicjatywy

Pomagamy razem z Wami!

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Luty 2021!

Dzięki Klientom, którzy dołączyli do lajt mobile w lutym, udało nam się wesprzeć Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Fundacja ta dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności.
Ich działania koncentrują się na ochronie najmłodszych przed krzywdzeniem, a także na zminimalizowaniu konsekwencji, jakie niesie ze sobą doświadczenie przemocy. Dużą uwagę przywiązują do wspierania rodziców – aby dzieci mogły od nich dostać jak najlepszą opiekę i wychowanie.

Zapytani czego potrzebują, odpowiedzieli: profesjonalnego odkurzacza i środków czystości – aby dbać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych podczas zajęć!
No i dostali! Kupiliśmy sprawdzony sprzęt jednej z najlepszych marek na rynku i podstawową chemię, której w takich miejscach nigdy nie jest za dużo!
To prawdziwa radość pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Dziękujemy, że jesteście z nami i tak licznie przenosicie do nas swoje numery!

lajtowe pomaganie fundacja amstaff azyl
amstaff-azyl-lajtowe-pomaganie

Pomagamy razem z Wami!

Fundacja Amstaff Azyl, Styczeń 2021!

Pomaganie jest fajne!
Jeżeli w styczniu przeniosłeś numer do naszej sieci, to w ramach akcji #lajtowepomaganie dołożyłeś się do karmy, probiotyków i innych psich smakołyków, które trafiły do mieszkańców Fundacja Amstaff Azyl.
W ich imieniu bardzo dziękujemy! Psiaki są zachwycone prezentami!
Z tego miejsca zachęcamy także do prywatnej pomocy, której Fundacja stale potrzebuje. Rozważcie również adopcję! Wiele cudownych psiaków czeka na nowe domy.

lajt mobile pomaga zwierzętom

Pomagamy razem z Wami!

Fundacja Św. Franciszka, Grudzień 2020!

Jeżeli przeniosłeś numer do naszej sieci w grudniu, to w ramach akcji #lajtowepomaganie dołożyłeś się do kociej karmy, która wczoraj trafiła do KOCI AZYL – Fundacja Św. Franciszka!
W imieniu czworonożnych mieszkańców i pracowników Kociego Azylu bardzo dziękujemy! Bezbronne kociaki już nie muszą martwić się o jedzenie na najbliższe dni!
Z tego miejsca zachęcamy Was też do prywatnej pomocy, której Fundacja stale potrzebuje, no i oczywiście do adopcji! Wiele cudownych kotów czeka na nowy dom!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.