fbpx
Tło kółka Tło kółka

Tryby przeniesienia

Jak prawidłowo zaznaczyć tryb wypowiedzenia umowy u obecnego Operatora?

Tryb przeniesienia numeru uzależniany jest od dwóch czynników – posiadanej oferty u obecnego operatora oraz okresu obowiązywania umowy.

Jak przenieść numer jeśli obecnie posiadasz ofertę na kartę (prepaid)?

W ofercie na kartę nie obowiązuje okres wypowiedzenia, co oznacza, że możesz przenieść swój numer wybierając konkretną datę. Wystarczy, że w formularzu zamówienia zaznaczysz opcję „Bez zachowania okresu wypowiedzenia w dniu” oraz wybierzesz datę z kalendarza.

Jak przenieść numer jeśli obecnie posiadasz ofertę na abonament (postpaid)?

Przeniesienie numeru od obecnego operatora może nastąpić w trzech różnych wariantach:

1) z zachowaniem okresu wypowiedzenia – wybierz tą opcję, jeśli Twoja umowa u obecnego Operatora jest na czas nieokreślony.

2) z końcem umowy terminowej – wybierz tą opcję, jeśli posiadasz umowę terminową i chcesz, aby Twój numer został przeniesiony bez kary za wcześniejsze zerwania warunków umowy.

Ważne, aby przeniesienie było możliwe do końca Twojej umowy, nie może pozostać więcej niż 120 dni.

3) bez zachowania okresu wypowiedzenia w dniu – wybranie tej formy wypowiedzenia umowy, może się wiązać z naliczeniem dodatkowych opłat przez obecnego operatora, jeśli jesteś świadomy kosztów możesz wybrać datę, w której chcesz przenieść numer do sieci lajt mobile.

Jak przenieść numer jeśli obecnie posiadasz ofertę mix (postpaid)?

Oferta mix jest przez Operatorów traktowana jako usługa abonamentowa, dlatego wypełniając formularz zamówienia należy zaznaczyć, że numer jest „na abonament”. Przenieść numer możesz w dwóch wariantach:

1) z zachowaniem okresu wypowiedzenia – wybierz tą opcję, jeśli wykonałeś już wszystkie doładowania.

2) bez zachowania okresu wypowiedzenia w dniu – wybranie tej formy wypowiedzenia umowy, może się wiązać z naliczeniem dodatkowych opłat przez obecnego Operatora, szczególnie jeśli nie wywiązałeś się z umowy, jeśli jesteś świadomy kosztów możesz wybrać datę z którą chcesz przenieść numer do naszej sieci.

Pamiętaj, że po zrealizowaniu wszystkich doładowań możesz dokonać zmiany oferty w obecnej sieci na kartę, co przyspieszy proces przeniesienia. O szczegóły zapytaj swojego operatora.

Witamy w lajt mobile

Chcesz porozmawiać na temat oferty ? Zostaw Kontakt - oddzwonimy