A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

Lajt mobile ma abonament dla całej rodziny

„Sieć lajt mobile uruchomiła abonament dla rodzin, dzięki któremu można korzystać ze zniżek przy drugiej, trzeciej, czwartej, a nawet piątej karcie SIM. Dodatkową zniżkę mogą otrzymać posiadacze Karty Dużej Rodziny” (czytaj więcej)

logo warszawa nasze miasto

5 sposobów na obniżenie rachunków za telefon

„Rachunki są opłatami stałymi, dlatego może wydawać się, że nie jesteśmy w stanie na nich oszczędzać. Nic bardziej mylnego! Możesz oszczędzać na rachunkach za telefon, szczególnie w przypadku, gdy opłacasz również telefony członków swojej rodziny” (czytaj więcej)

lajt mobile na majówkę w promocji last minute obniża cenę aktywacji

„Sieć lajt mobile przygotowała promocję last minute na majówkę. Od dziś, czyli 26 kwietnia, do 5 maja 2021 r. obniżona została cena aktywacji wszystkich usług z oferty.” (czytaj więcej)

Lajt mobile: nowa cena pakietu NO LIMIT M zostaje na stałe

„Operator sieci lajt mobile zdecydował się zmienić promocję dotyczącą pakietu abonentowego NO LIMIT M w stałą ofertę. Oznacza to wyższą cenę, ale też większą paczkę gigabajtów.” (czytaj więcej)

Karta SIM do automatu paczkowego? To nowa koncepcja lajt mobile

„Rynek telekomunikacyjny już doskonale wie, jak ważny – szczególnie dla młodego pokolenia – jest dziś mobilność, e-commerce i systemy automatów paczkowych. W tym kierunku idzie sieć lajt mobile.” (czytaj więcej)

Świąteczna promocja doładowań w lajt mobile

„Aby skorzystać z promocji, należy wejść na stronę www.lajtmobile.pl i dokonać przy jej użyciu doładowania konta na kwotę od 10 do 100 zł brutto. Do doładowania wykonanego w ten sposób w dniach od 3 do 5 kwietnia 2021 roku zostanie doliczony bonus w wysokości 10% doładowania…” (czytaj więcej)

+10% ekstra doładowania w lajt mobile

„Wirtualny operator lajt mobile powiększa doładowania na Święta Wielkanocne. Tylko w najbliższych dniach otrzymasz +10% dodatkowych środków.
Promocja operatora trwa przez kilka dni. Doładuj swoje konto w dniach od 3 do 5 kwietnia i odbierz 10% bonusu.” (czytaj więcej)

Ranking internetu mobilnego

„W sieci www znajdziesz kilka podobnych ofert – net mobilny z transferem 100 GB, a do tego kolejne 200 GB udostępnianych w godzinach nocnych.logo lajt mobile. Wirtualna sieć lajt mobile oferuje to w najlepszej cenie. Za jedyne 39,99 złotych otrzymasz transfer 300 gigabajtów, z czego 200 GB lajt udostępnia w godzinach nocnych, tj. 1:00-8:00 rano. Przez dzień masz do dyspozycji 100 GB na miesiąc, a więc nieco ponad 3,3 gigabajta na dobę. Chyba nieźle? Tym bardziej, że w lajcie masz umowę bezterminową! Paczka 100+200 GB udostępniana jest oczywiście w standardzie LTE.” (czytaj więcej)

Najlepsze oferty dla par u naszych operatorów.

„ W opcji bez zobowiązania, również zaczynamy alfabetycznie od operatora Lajt Mobile. Najkorzystniej przedstawia się tu plan LajtDUET Nr 1 za 24,99 zł (nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 30 GB transferu danych), w którym za drugi numer zapłacimy 19,99 zł” (czytaj więcej)

Tani abonament No limit M za 19,99 zł z pakietem 10 GB

„ Od teraz każdy klient Lajt Mobile wybierający taryfę No limit M otrzyma powiększony pakiet danych do 10 GB (wcześniej 4 GB). Nowa cena abonamentu wynosi 19,99 zł/mies. i jest wyższa o 2 zł. Promocja potrwa do 09.03.2021 roku.” (czytaj więcej)

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc