A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

Kolejny operator wirtualny z tanim dostępem do 5G

„Lajt Mobile ma chyba najbardziej kompleksową ofertę spośród operatorów wirtualnych w zasięgu sieci Plus. Mamy tu plany indywidualne i dla firm w ofercie komórkowej, zarówno na abonament z miesięcznym okresem wypowiedzenia, jak i w ofercie na kartę. Do tego oferty dla dwojga czy na domowy internet mobilny. We wszystkich opcjach Lajt Mobile udostępniło właśnie 5G dla klientów będących w zasięgu nowej technologii na nadajnikach Plusa.” (czytaj więcej)

Lajt mobile ma abonament dla całej rodziny

„Sieć lajt mobile uruchomiła abonament dla rodzin, dzięki któremu można korzystać ze zniżek przy drugiej, trzeciej, czwartej, a nawet piątej karcie SIM. Dodatkową zniżkę mogą otrzymać posiadacze Karty Dużej Rodziny” (czytaj więcej)

logo warszawa nasze miasto

5 sposobów na obniżenie rachunków za telefon

„Rachunki są opłatami stałymi, dlatego może wydawać się, że nie jesteśmy w stanie na nich oszczędzać. Nic bardziej mylnego! Możesz oszczędzać na rachunkach za telefon, szczególnie w przypadku, gdy opłacasz również telefony członków swojej rodziny” (czytaj więcej)

lajt mobile na majówkę w promocji last minute obniża cenę aktywacji

„Sieć lajt mobile przygotowała promocję last minute na majówkę. Od dziś, czyli 26 kwietnia, do 5 maja 2021 r. obniżona została cena aktywacji wszystkich usług z oferty.” (czytaj więcej)

Lajt mobile: nowa cena pakietu NO LIMIT M zostaje na stałe

„Operator sieci lajt mobile zdecydował się zmienić promocję dotyczącą pakietu abonentowego NO LIMIT M w stałą ofertę. Oznacza to wyższą cenę, ale też większą paczkę gigabajtów.” (czytaj więcej)

Karta SIM do automatu paczkowego? To nowa koncepcja lajt mobile

„Rynek telekomunikacyjny już doskonale wie, jak ważny – szczególnie dla młodego pokolenia – jest dziś mobilność, e-commerce i systemy automatów paczkowych. W tym kierunku idzie sieć lajt mobile.” (czytaj więcej)

Świąteczna promocja doładowań w lajt mobile

„Aby skorzystać z promocji, należy wejść na stronę www.lajtmobile.pl i dokonać przy jej użyciu doładowania konta na kwotę od 10 do 100 zł brutto. Do doładowania wykonanego w ten sposób w dniach od 3 do 5 kwietnia 2021 roku zostanie doliczony bonus w wysokości 10% doładowania…” (czytaj więcej)

+10% ekstra doładowania w lajt mobile

„Wirtualny operator lajt mobile powiększa doładowania na Święta Wielkanocne. Tylko w najbliższych dniach otrzymasz +10% dodatkowych środków.
Promocja operatora trwa przez kilka dni. Doładuj swoje konto w dniach od 3 do 5 kwietnia i odbierz 10% bonusu.” (czytaj więcej)

Ranking internetu mobilnego

„W sieci www znajdziesz kilka podobnych ofert – net mobilny z transferem 100 GB, a do tego kolejne 200 GB udostępnianych w godzinach nocnych.logo lajt mobile. Wirtualna sieć lajt mobile oferuje to w najlepszej cenie. Za jedyne 39,99 złotych otrzymasz transfer 300 gigabajtów, z czego 200 GB lajt udostępnia w godzinach nocnych, tj. 1:00-8:00 rano. Przez dzień masz do dyspozycji 100 GB na miesiąc, a więc nieco ponad 3,3 gigabajta na dobę. Chyba nieźle? Tym bardziej, że w lajcie masz umowę bezterminową! Paczka 100+200 GB udostępniana jest oczywiście w standardzie LTE.” (czytaj więcej)

Najlepsze oferty dla par u naszych operatorów.

„ W opcji bez zobowiązania, również zaczynamy alfabetycznie od operatora Lajt Mobile. Najkorzystniej przedstawia się tu plan LajtDUET Nr 1 za 24,99 zł (nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 30 GB transferu danych), w którym za drugi numer zapłacimy 19,99 zł” (czytaj więcej)

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc