A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

logo ANTYWEB

Lajt Mobile rozbija bank – 100 GB (200 GB w nocy) z 5G oraz pełen no limit poniżej 40 zł

„Aktualnie żaden operator na start nie ma w swojej ofercie takiego planu, z tak dużą paczką transferu danych w 5G – w tak niskiej cenie. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, iż w ujęciu całej oferty z pozostałymi dwoma planami, w Lajt Mobile dostępna jest teraz oferta optymalna dla każdego.” (czytaj więcej)

Poleć znajomego w lajt mobile i odbierz 100 zł

„Wystarczy, że zaproszona przez Ciebie osoba wybierze daną usługę i zostanie zaksięgowana jej pierwsza płatność, a Twoje rachunki zostaną obniżone o 100 zł! Rabat będzie podzielony na 10 miesięcy po 10 zł, a więc co miesiąc będziesz płacił o 10 zł mniej.” (czytaj więcej)

Opinie o lajt mobile

„Opinie o Lajt Mobile są szczególnie pozytywne, co bezpośrednio przekłada się na atrakcyjniejszą ofertę abonamentową. 30 GB Internetu w przypadku powyższego operatora dostępne jest w cenie 24,99 zł/miesiąc natomiast jeżeli chodzi o Plush, ten sam pakiet kosztuje o 5 złotych drożej. Lajt posiada atrakcyjniejszą ofertę także w przypadku zaangażowanych użytkowników danych, w związku ze szczególną ofertą lajt 300 GB, w ramach której tytułowy pakiet dostępny jest w cenie zaledwie 39,99 zł/miesiąc.” (czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Kolejny operator wirtualny z tanim dostępem do 5G

„Lajt Mobile ma chyba najbardziej kompleksową ofertę spośród operatorów wirtualnych w zasięgu sieci Plus. Mamy tu plany indywidualne i dla firm w ofercie komórkowej, zarówno na abonament z miesięcznym okresem wypowiedzenia, jak i w ofercie na kartę. Do tego oferty dla dwojga czy na domowy internet mobilny. We wszystkich opcjach Lajt Mobile udostępniło właśnie 5G dla klientów będących w zasięgu nowej technologii na nadajnikach Plusa.” (czytaj więcej)

Lajt mobile ma abonament dla całej rodziny

„Sieć lajt mobile uruchomiła abonament dla rodzin, dzięki któremu można korzystać ze zniżek przy drugiej, trzeciej, czwartej, a nawet piątej karcie SIM. Dodatkową zniżkę mogą otrzymać posiadacze Karty Dużej Rodziny” (czytaj więcej)

logo warszawa nasze miasto

5 sposobów na obniżenie rachunków za telefon

„Rachunki są opłatami stałymi, dlatego może wydawać się, że nie jesteśmy w stanie na nich oszczędzać. Nic bardziej mylnego! Możesz oszczędzać na rachunkach za telefon, szczególnie w przypadku, gdy opłacasz również telefony członków swojej rodziny” (czytaj więcej)

lajt mobile na majówkę w promocji last minute obniża cenę aktywacji

„Sieć lajt mobile przygotowała promocję last minute na majówkę. Od dziś, czyli 26 kwietnia, do 5 maja 2021 r. obniżona została cena aktywacji wszystkich usług z oferty.” (czytaj więcej)

Lajt mobile: nowa cena pakietu NO LIMIT M zostaje na stałe

„Operator sieci lajt mobile zdecydował się zmienić promocję dotyczącą pakietu abonentowego NO LIMIT M w stałą ofertę. Oznacza to wyższą cenę, ale też większą paczkę gigabajtów.” (czytaj więcej)

Karta SIM do automatu paczkowego? To nowa koncepcja lajt mobile

„Rynek telekomunikacyjny już doskonale wie, jak ważny – szczególnie dla młodego pokolenia – jest dziś mobilność, e-commerce i systemy automatów paczkowych. W tym kierunku idzie sieć lajt mobile.” (czytaj więcej)

Świąteczna promocja doładowań w lajt mobile

„Aby skorzystać z promocji, należy wejść na stronę www.lajtmobile.pl i dokonać przy jej użyciu doładowania konta na kwotę od 10 do 100 zł brutto. Do doładowania wykonanego w ten sposób w dniach od 3 do 5 kwietnia 2021 roku zostanie doliczony bonus w wysokości 10% doładowania…” (czytaj więcej)