A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

lajt mobile wygrywa w rankingu portalu TSL!

Jesteśmy świadomi swoich potrzeb i mamy konkretne oczekiwania. Przeglądając oferty sieci komórkowych analizujemy przede wszystkim cenę, którą będziemy płacić przez cały okres obowiązywania zawartej umowy.
(czytaj więcej)

lajt mobile z najlepszą ofertą!

„Najlepsza oferta bez limitu na rynku? Trudny wybór. Wszystko zależy od miesięcznej kwoty abonamentu oraz łatwości podpisania umowy. Zależy również czy chcemy sam internet mobilny, czy dodatkowo interesują nas rozmowy. A może jest oferta, która łączy w sobie to wszystko? A do tego umowę można zawrzeć online.”
(czytaj więcej)

lajt mobile z najlepszą ofertą!

„Często operatorzy komórkowi oferują Internet mobilny w zestawie z laptopem. Jeżeli posiadamy już komputer przenośny, poszukajmy oferty z samą kartą SIM. Ta również bywa oferowana w parze z routerem czy modemem, ale jeżeli chcemy zachować elastyczność (bezterminową umowę), wybierzmy ofertę bez urządzenia”
(czytaj więcej)

lajt mobile 4 najczęściej wybieraną siecią

Raport za IV kwartał 2019 przenoszenia numeru do innych sieci. lajt mobile znalazł się prawie na podium
(czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Interesująca oferta na abonament głosowy i internet mobilny w jednym

lajt mobile to chyba najbardziej aktywny operator wirtualny w minionym roku. Drobnymi korektami cenowymi i w zawartości pakietów, skompletował całkiem udaną ofertę bez zobowiązania.
(czytaj więcej)

Abonament za telefon. W ten sposób najszybciej wyszukasz najlepszą dla siebie ofertę.

Na pierwszym miejscu znalazła się oferta operatora lajt mobile. W cenie 19,99 zł miesięcznie + opłata aktywacyjna w wysokości 29,00 zł abonent dostaje nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe oraz SMS-y/MMS-y, a także pakiet 30 GB internetu.
(czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Zaskakująco dobra oferta na Black Week od lajt mobile

„Najtańszy na rynku no limit na rozmowy i wiadomości z 300 GB transferu danych” Sprawdź co w trawie piszczy na Black Week w lajt mobile!
(czytaj więcej)

Operator infrastrukturalny lajt mobile zwiększa przepustowość internetu mobilnego.

Sieć komórkowa Plus przyspieszyła ze swoim mobilnym internetem. Klienci lajt mobile mogą cieszyć się również z tego powodu, ponieważ Operator działa z nadajnikach plusa.
(czytaj więcej)

Lajt mobile – #umowaonline, czyli uproszczony sposób zawierania umów na odległość

Tym razem lajt mobile oficjalnie wprowadza uproszczoną formę zawierania umów na odległość. Głównym elementem procesu będzie tzw. przelew weryfikacyjny, który potwierdzi tożsamość klienta.
(czytaj więcej)

logo ANTYWEB

lajt mobile jedynym operatorem wirtualnym z roamingiem w UE bez dodatkowych opłat w ofercie bez zobowiązania

lajt mobile uzupełnił właśnie w swoich nielimitowanych ofertach opcję nielimitowanych rozmów stacjonarnych. Tak więc mają już w nich pełen no limit na rozmowy komórkowe i stacjonarne, jak i na wiadomości SMS/MMS. Jako, że mamy okres urlopowy sprawdziłem przy okazji, jak wygląda ich oferta w roamingu UE
(czytaj więcej)