A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

lajt mobile to polski operator, który oferuje doładowania za… granie w grę

Polski rynek telekomunikacyjny nie kręci się tylko dookoła dużych operatorów jak Orange, Play, Plus czy T-Mobile. Coraz częściej do głosu dochodzą mniejsi gracze, wśród których wyróżnia się rodzima marka lajt mobile (czytaj więcej)

Pary mają taniej, czyli promocje operatorów na Walentynki

„Pary mają taniej, czyli promocje operatorów na Walentynki […] Polscy operatorzy z tej okazji przygotowali specjalne oferty dla par, którym warto przyjrzeć się bliżej.”  (czytaj więcej)

lajt mobile się nie zatrzymuje

„Lajt Mobile to […] najbardziej aktywny operator wirtualny, jeśli chodzi o nowe oferty. Ma też w mojej ocenie najbardziej kompleksową ofertę .”  (czytaj więcej)

PREMIERA: Trzy wielkie zalety Lajt Mobile

„Wystarczy wziąć pod uwagę Lajt Mobile, które w pakietach zawsze oferuje lejek bezpieczeństwa 32 kb/s. Przez to nie zdarzy nam się sytuacja przypadkowej zapłaty za Internet.”  (czytaj więcej)

Lajt Mobile – abonament pod lupą – taryfy dla każdego

„Lajt Mobile to działający na polskim rynku wirtualny operator należący do spółki Telestrada i korzystający z infrastruktury sieci Plus. W swoim portfolio Lajt Mobile ma ofertę skierowaną do różnych segmentów rynku”  (czytaj więcej)

PREMIERA: 1 GB za 1 PLN w Lajt Mobile, taki przelicznik powinien być wszędzie

„Na palcach jednej ręki można policzyć operatorów telefonii komórkowej, którzy oferują atrakcyjny przelicznik 1 GB w cenie 1 PLN. Jednym z nich jest wirtualny gracz MVNO o nazwie Lajt Mobile. W jego przypadku akurat mowa jest o paczce 10 GB”  (czytaj więcej)

Lajt Mobile – najbardziej kompleksowa oferta wśród operatorów wirtualnych

„Od jakiegoś czasu przyglądam się mniejszym operatorom wirtualnym, którzy to, co raz więcej klientów podbierają tym większym graczom. Największe sukcesy na tym polu” (czytaj więcej)

3 lata Lajt Mobile

„Lajt Mobile oferuje nie tylko pakiety głosowe – na abonament i kartę – ale również Internet mobilny, a od niedawna również domowy. Jeden z najważniejszych w Polsce wirtualnych operatorów” (czytaj więcej)

Lajt Mobile – Specjalna Oferta dla Personelu Medycznego

„Partner Technologiczny Lajt Mobile razem z Fundacją Motoambulans przygotował dla Medyków promocyjny abonament. Promocja dla Medyków jest już dostępna” (czytaj więcej)

Rok z Lajt Mobile – co mnie zaskoczyło u operatora, o którym wiadomo tak niewiele?

„Ponieważ Lajt Mobile opinie ma w sieci bardzo nieliczne, a sam operator jest bardzo mało znany na tle swojej konkurencji, przed rokiem przygotowałem artykuł na temat tej sieci przedstawiając swoje doświadczenia” (czytaj więcej)

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc