A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

Ranking ofert komórkowych – Sierpień 2019

Początek drugiego półrocza u polskich operatorów rysował się przede wszystkim wprowadzeniem nowych pakietów
(czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Domowy internet mobilny bez długoterminowego zobowiązania

Podobną funkcję mogą spełniać oferty na internet mobilny z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oto oferty bez zobowiązania, które znalazłem na stronach naszych operatorów.
(czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Pełen no limit i 30 GB transferu za mniej niż 30,00 zł?

Kilka miesięcy temu w ofercie lajt mobile pojawiła się zaskakująca oferta za 19,99 zł, w której od razu na start mamy 30 GB transferu danych, w tym…
(czytaj więcej)

lajt mobile to polski operator, który oferuje doładowania za… granie w grę

Polski rynek telekomunikacyjny nie kręci się tylko dookoła dużych operatorów jak Orange, Play, Plus czy T-Mobile. Coraz częściej do głosu dochodzą mniejsi gracze, wśród których wyróżnia się rodzima marka lajt mobile (czytaj więcej)

Pary mają taniej, czyli promocje operatorów na Walentynki

„Pary mają taniej, czyli promocje operatorów na Walentynki […] Polscy operatorzy z tej okazji przygotowali specjalne oferty dla par, którym warto przyjrzeć się bliżej.”  (czytaj więcej)

logo ANTYWEB

lajt mobile się nie zatrzymuje

„Lajt Mobile to […] najbardziej aktywny operator wirtualny, jeśli chodzi o nowe oferty. Ma też w mojej ocenie najbardziej kompleksową ofertę .”  (czytaj więcej)

PREMIERA: Trzy wielkie zalety Lajt Mobile

„Wystarczy wziąć pod uwagę Lajt Mobile, które w pakietach zawsze oferuje lejek bezpieczeństwa 32 kb/s. Przez to nie zdarzy nam się sytuacja przypadkowej zapłaty za Internet.”  (czytaj więcej)

Lajt Mobile – abonament pod lupą – taryfy dla każdego

„Lajt Mobile to działający na polskim rynku wirtualny operator należący do spółki Telestrada i korzystający z infrastruktury sieci Plus. W swoim portfolio Lajt Mobile ma ofertę skierowaną do różnych segmentów rynku”  (czytaj więcej)

PREMIERA: 1 GB za 1 PLN w Lajt Mobile, taki przelicznik powinien być wszędzie

„Na palcach jednej ręki można policzyć operatorów telefonii komórkowej, którzy oferują atrakcyjny przelicznik 1 GB w cenie 1 PLN. Jednym z nich jest wirtualny gracz MVNO o nazwie Lajt Mobile. W jego przypadku akurat mowa jest o paczce 10 GB”  (czytaj więcej)

Lajt Mobile – najbardziej kompleksowa oferta wśród operatorów wirtualnych

„Od jakiegoś czasu przyglądam się mniejszym operatorom wirtualnym, którzy to, co raz więcej klientów podbierają tym większym graczom. Największe sukcesy na tym polu” (czytaj więcej)