A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Jak bez wychodzenia z domu przenieść numer i obniżyć abonament?

2019/09/03
Jak przenieść numer do lajt mobile?

Jak bez wychodzenia z domu przenieść numer i obniżyć abonament?

Jesteś w swojej sieci przez wiele lat, a rachunki masz za wysokie? Boisz się to zmienić ze względu na ilość formalności? Czy rzeczywiście przeniesienie numeru musi być skomplikowanym procesem?

Zdecydowanie nie! W lajt mobile stworzyliśmy nowatorski system zamówienia usług online dzięki, któremu przeniesiesz numer telefonu od dotychczasowego dostawcy usług bez wychodzenia z domu.

Wystarczy 5 prostych kroków, abyś przeniósł numer szybko i bez wychodzenia z domu:

1. Wejdź na stronę lajtmobile.pl
Wybierz ofertę i wypełnij formularz. Pamiętaj o podaniu wszystkich niezbędnych danych, usprawni to cały proces. Nie musisz wypowiadać umowy u obecnego Operatora – zajmiemy się tym za Ciebie.

2. Potwierdź numer telefonu, który chcesz przenieść.
W tym celu wpisz na stronie www.lajtmobile.pl kod weryfikacyjny wysłany do Ciebie SMS-em przez lajt mobile. Mamy to! Wiemy, że numer jest Twój i możemy przejść dalej.
Teraz musimy mieć pewność, że dane, które podałeś w zamówieniu, są prawdziwe i bez problemów przeniesiemy Twój numer od obecnego Operatora. Jak to zrobić?

3. Potwierdź swoją tożsamość
W tym celu wykonaj przelew ze swojego imiennego konta bankowego na 1,00 zł. Kwota, którą przelejesz, będzie przeznaczana na cele charytatywne.

4. Zaakceptuj umowę
Umowę wyślemy do Ciebie na wskazany w zamówieniu adres e-mail. Zapoznaj się z nią, a następnie potwierdź wysyłając w odpowiedzi zgodę na jej realizację.

5. Odbierz kartę SIM
Kartę dostarczymy do Ciebie. Gdy numer będzie już aktywny w lajt mobile, wystarczy, że włożysz kartę SIM do telefonu i dokonasz automatycznej konfiguracji ustawień Internetu oraz MMS.

I w tych kilku krokach możesz cieszyć się najtańszymi usługami lajt mobile. Proste? Masz jeszcze wątpliwości? Obejrzyj film i zobacz, że to naprawdę łatwy i szybki sposób na przeniesienie numeru.

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc