Zamów nowy numer

Wybierz najlepszą dla siebie ofertę na abonament i złóż zamówienie na nowy numer w lajt mobile!

Co chcesz zrobić?

Przenieść numer
Kupić nowy numer
Plan S
5G
następnie 20 zł/mies.

10

/3 mies.

10 GB

w tym 4,84 GB w roamingu UE

Rozmowy, SMS-y, MMS-y BEZ LIMITU
na stacjonarne i komórkowe
Umowa na ile chcesz
Wybierz zasięg Plus lub Orange
Kolejny numer za 5 zł /3 mies.
prezent DO PACZKOMATU TORBA GRATIS!

BESTSELLER
Plan M
5G
następnie 30 zł/mies.

20

/4 mies.

30 GB

w tym 7,26 GB w roamingu UE

Rozmowy, SMS-y, MMS-y BEZ LIMITU
na stacjonarne i komórkowe
Umowa na ile chcesz
Wybierz zasięg Plus lub Orange
Kolejny numer za 15 zł /4 mies.
prezent DO PACZKOMATU TORBA GRATIS!

Plan L
5G
następnie 40 zł/mies.

30

/5 mies.

60 GB

w tym 9,68 GB w roamingu UE

Rozmowy, SMS-y, MMS-y BEZ LIMITU
na stacjonarne i komórkowe
Umowa na ile chcesz
Wybierz zasięg Plus lub Orange
Kolejny numer za 25 zł / 5 mies.
prezent DO PACZKOMATU TORBA GRATIS!

Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł za zgodę na e-fakturę, 5 zł za zgodę marketingową oraz rabat 20 zł z tytułu Bonusu Krajowego.
Zgody (na e-fakturę i marketing) możesz odznaczyć po wybraniu oferty w formularzu zamówienia.

Zamów przez telefon swój abonament telefoniczny

Dlaczego lajt mobile?

Nagrody i wyróżnienia

Nasz dynamiczny rozwój sprawił, że jako lajt mobile zostaliśmy podwójnie wyróżnieni przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020. W 2022 roku oferta na najtańszy abonament Numer1 otrzymała nagrodę Produkt Roku 2022, a jako sieć otrzymaliśmy wyróżnienie Orły GSM.

Nagrody przyznane marcie lajt mobile oraz firmie Telestrada S.A.

Karta z zasięgiem Plus lub Orange

Jako lajt mobile udostępniamy nasze usługi z wykorzystaniem infrastruktury Orange, jak i Plus. Dzięki temu nasi klienci otrzymują możliwość wyboru sieci przy zakupie wybranej ofercie na abonament i gwarancję bardzo dobrego zasięgu na terenie całego kraju. Zasięg sieci, z której chce się korzystać wybiera się podczas składania zamówienia.

Obsługa klienta online

W lajt mobile przede wszystkim stawiamy na jakość obsługi klienta. Naszym celem jest automatyzacja wszystkich procesów w taki sposób, żeby klienci nie musieli wychodzić z domu. Nie mamy punktów stacjonarnych i wszystkie sprawy można załatwić online, dzwoniąc na infolinię, poprzez chat z konsultantem lub w Panelu Klienta.

Umowa online

W lajt mobile wszystko załatwisz online – nawet podpiszesz umowę na nasze usługi. Po złożeniu zamówienia otrzymasz indywidualny dostęp do naszego systemu, gdzie w prosty sposób będziesz mógł pobrać niezbędne dokumenty do zawarcia umowy. Po zapoznaniu się z nimi wystarczy zaakceptować warunki w nich zawarte.

Możesz nam zaufać!

Inni wybrali już najtańszy
abonament w lajt mobile!
ocena google lajt mobile

> 93 000

aktywnych kart SIM

Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas
Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas

Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokument

Regulamin promocji "Zmiana Planu Taryfowego wraz ze zmianą operatora sieci" -
obowiązuje od 10.04.2024

Pobierz dokument

Cennik i Regulamin oferty specjalnej
- obowiązuje od 23.04.2024

Pobierz dokument

Regulamin promocji „Odbierz rabat na abonament”
- obowiązuje od 14.02.2024

Pobierz dokument

Regulamin promocji „Dodatkowe Pakiety Internetowe”
- obowiązuje od 14.02.2024

Dlaczego warto zamówić nowy numer telefonu w lajt mobile?

Na rynku jest wiele sieci, ale oferta lajt mobile wypada i tak najkorzystniej względem innych, szczególnie większych operatorów. Nowy numer telefonu od lajt mobile to gwarancja stałej i niskiej ceny oraz wysokiej jakości. 

Nowy numer w lajt mobile
= bezpłatny numer

Przy wyborze oferty abonamentowej w lajt mobile za nowy numer z losowej puli nic nie płacisz. Nowy numer otrzymujesz za darmo do wybranej usługi.

Wybierz najlepszą ofertę z numerem losowym i ciesz się najtańszym abonamentem na rynku. Sieć lajt mobile ma wiele zalet, jak np. fakt, że działamy na zasięgu sieci Plus i Orange, mamy 5G, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w każdym pakiecie. Nie zastanawiaj się długo – zamów nowy numer w lajt mobile teraz!

Najtańszy nowy
numer na rynku!

Nie znajdziesz tańszej opcji niż nowy numer w lajt mobile. Standardowa oferta abonamentowa zaczyna się już od 10 zł/mies. z nielimitowanymi połączeniami.

Wybierz idealną ofertę na nowy numer z umową bez terminu. Umowę bez terminu możesz zawrzeć zarówno na numer przenoszony, jak i na nowy numer do każdej oferty w abonamencie.

Zamów złoty numer

Skoro padła decyzja, że chcesz zamówić nowy numer, to koniecznie rozważ zakup prywatnego numeru, czyli “Złotego Numeru”. Masz ulubioną cyfrę? A może ważną datę? Sprawdź naszą ofertę!

Osoby, które są zainteresowane zakupem złotego numeru telefonu bez usługi od lajt mobile mogą go wybrać i zamówić na naszej stronie lub z usługą w trakcie składania zamówienia na nowy numer lub przenoszony po wyborze opcji “Złoty numer”. 

Dlaczego warto posiadać drugi numer telefonu?

Zaletą posiadania dwóch lub wielu numerów telefonów jest to, że po godzinach pracy nie trzeba już odbierać telefonu służbowego. Dlatego, dodatkowy numer telefonu przyda się freelancerom, jak i przedsiębiorcom, albo osobom, które prowadzą własną działalność, zatrudniając pracowników.

Drugi numer przydaje się też do funkcjonowania w sieci. Coraz częściej słyszy się, że użytkownicy internetu zakładają dodatkowe e-maile tylko po to, żeby zbierały SPAM. Do tego samego celu może służyć drugi numer telefonu, który podajemy np. robiąc zakupy w sieci lub do zakładania kont w aplikacjach, itd.

Dla użytkowników kilku numerów przyda się telefon, który obsługuje przynajmniej dwie karty SIM. Wtedy jedną kartę SIM ustawiamy jako główną, a drugą przypisujemy ustawiamy do “spamowego” numeru telefonu.

Drugi numer to inwestycja na lata. Wiadomość SMS z promocją lub reklamą sieci, w której ostatnio dokonałeś zakupów nie będzie cię zadręczać, bo będziesz mieć dwa numery telefonów.

Dodatkowe numery telefonów - ceny

W lajt mobile ceny dodatkowego numeru telefonu są zwykle niższe od numeru głównego. Na jednym zamówieniu możesz kupić do 8 numerów telefonów. Jeżeli potrzebujesz więcej numerów telefonów, to skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a nasi konsultanci przygotują dla ciebie specjalną ofertę.

Przykład:

Zamawiasz Plan L za 30 zł/mies. z nielimitowanymi wiadomościami SMS i MMS (w tym pakiecie masz nieograniczoną liczbę połączeń) i internetem 60 GB. Każde kolejne karty SIM do wybranego planu będą o 5 zł niższe. Więc za każdą dodatkową kartę SIM zapłacisz 25 zł/mies.

Tymczasowy numer telefonu

Wielu użytkowników decyduje się też na zakup dodatkowych numerów telefonów, z których będą korzystać tylko jakiś czas. Tak się dzieje, kiedy np. potrzebujemy tymczasowy numer telefonu, bo prawdziwy numer został zablokowany z uwagi na kradzież urządzenia i czekamy na wydanie duplikatu karty SIM.

Tymczasowy numer telefonu jest też często używany w pracy, np. w celach reklamowych lub przy eventach, kiedy na dobrą sprawę potrzebujemy numeru telefonu tylko na kilka dni lub czas organizacji danej imprezy. To częsta praktyka stosowana przez firmy z branży. Zastosowań dla numerów tymczasowych jest o wiele więcej. O tym, czy numer tymczasowy jest ci potrzebny decydujesz sam.

Wirtualny numer telefonu

Wirtualny numer telefonu często uznawany jest jako dodatkowy numer telefonu. Wirtualne numery telefonów przypisane są do usług internetowych i ostatnio to dość powszechne zjawisko. Jednak potrzebujemy do tego specjalnej aplikacji, żeby móc z niego korzystać, jak z prawdziwego numeru telefonu. Jeżeli nie mamy odpowiedniej aplikacji, to nie możemy z nich wysyłać wiadomości sms, ani odbierać połączeń jak na telefonie, bo połączenia przychodzące nie są obsługiwane na tym numerze.

Wirtualne numery telefonu - czym są?

Wirtualny numer telefonu to numer telefonu, który jak można się domyślić działa wyłącznie przez Internet. Wirtualne numery telefonów nie wymagają posiadania karty SIM. W większości dostępnych opcji na rynku, wirtualny numer telefonu pozwala na odbieranie połączeń i wiadomości SMS, niestety rzadziej – na ich wykonywanie. I tu potrzebna jest specjalna aplikacja, która przekierowuje wszystkie połączenia i wiadomości SMS na wirtualny numer telefonu, który jej jej przypisany. My jako lajt mobile nie sprzedajemy wirtualnych numerów telefonów, ale właściciel naszej marki już tak. Zapoznaj się z cennikiem operatora Telestrada S.A. i zamów wirtualny numer telefonu.

Nowy numer - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Gdzie można wybrać nowy numer?

Podczas składania zamówienia na nowy numer już w pierwszym kroku klient ma dowyboru jedną z dwóch opcji.

1. Losowy numer – darmowy nowy numer, który wybierany jest losowo przez komputer. Nowy numer będzie wskazany dopiero w podsumowaniu po złożeniu zamówienia.
2. Złoty numer – klient zostanie przekierowany do naszego sklepu ze złotymi numerami, gdzie można wybrać sobie dodatkowo płatny nowy numer.

Kiedy nowy numer będzie aktywny?

Nowy numer w ofercie abonamentowej będzie aktywny maksymalnie do 5 dni od daty podpisania lub zaakceptowania warunków umowy.

Zadzwoń do naszego doradcy pod numer: 727 701 727

Możesz też zostawić swój numer. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę w lajt mobile!

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto