fbpx

Oferta na kartę

Oferta na kartę nie musi być droga. Sprawdź, co oferuje lajt mobile i kup starter już teraz!

Co chcesz zrobić?

Przenieść numer
na kartę
Zamówić
internet na kartę

Dlaczego lajt mobile?

ikona puchar

Nagrody i wyróżnienia

nagrody lajt mobile
ikona konsultant

Obsługa online

U nas wszystko załatwisz online, zarówno poprzez Panel Klienta, jak i chat, e-mail i dzwoniąc na infolinię.

ikona nadajnik

Zasięg Plus i Orange

Jako pierwsi na rynku dajemy naszym klientom możliwość wyboru zasięgu sieci Plus lub Orange.

ikona laptop

Umowa online

Umowę podpisujemy zdalnie, bez konieczności czekania na kuriera. Proces zamawiania usług trwa kilka minut.

Dlaczego lajt mobile?

Nagrody i wyróżnienia

Nasz dynamiczny rozwój sprawił, że jako lajt mobile zostaliśmy podwójnie wyróżnieni przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020. W 2022 roku oferta na najtańszy abonament Numer1 otrzymała nagrodę Produkt Roku 2022, a jako sieć otrzymaliśmy wyróżnienie Orły GSM.

Nagrody przyznane marcie lajt mobile oraz firmie Telestrada S.A.

Karta z zasięgiem Plus lub Orange

Jako lajt mobile udostępniamy nasze usługi z wykorzystaniem infrastruktury Orange, jak i Plus. Dzięki temu nasi klienci otrzymują możliwość wyboru sieci przy zakupie wybranej ofercie na abonament i gwarancję bardzo dobrego zasięgu na terenie całego kraju. Zasięg sieci, z której chce się korzystać wybiera się podczas składania zamówienia.

Obsługa klienta online

W lajt mobile przede wszystkim stawiamy na jakość obsługi klienta. Naszym celem jest automatyzacja wszystkich procesów w taki sposób, żeby klienci nie musieli wychodzić z domu. Nie mamy punktów stacjonarnych i wszystkie sprawy można załatwić online, dzwoniąc na infolinię, poprzez chat z konsultantem lub w Panelu Klienta.

Umowa online

W lajt mobile wszystko załatwisz online – nawet podpiszesz umowę na nasze usługi. Po złożeniu zamówienia otrzymasz indywidualny dostęp do naszego systemu, gdzie w prosty sposób będziesz mógł pobrać niezbędne dokumenty do zawarcia umowy. Po zapoznaniu się z nimi wystarczy zaakceptować warunki w nich zawarte.

Możesz nam zaufać!

Inni wybrali już najtańszy
abonament w lajt mobile!
ocena google lajt mobile

> 93 000

aktywnych kart SIM

Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas
Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas

Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najtańszą ofertę na kartę w lajt mobile!

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokument

Regulamin Świadczenia Usług Przedpłaconych lajt mobile
– obowiązuje od 25.05.2018

Pobierz dokument

Regulamin Promocji “Pakiety komórkowe w usłudze na kartę lajt mobile”
– obowiązuje od 03.04.2023

Pobierz dokument

Cennik Usług Przedpłaconych Komórkowych lajt mobile
– obowiązuje od 15.07.2023

Oferta na kartę - wybierz swój pakiet

Oferta na kartę od lajt mobile to nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne w kraju. Dopasuj pakiet do swoich potrzeb i wybierz idealną ofertę na kartę z internetem, który działa na zasięgu sieci Plus.

Każda oferta na kartę odnawia się co 30 dni, a konto możesz doładowywać online na naszej stronie! To proste i wygodne, dołącz do lajt mobile już teraz!

Posiadając ofertę na kartę, możesz korzystać z różnych pakietów, które oferujemy w naszej sieci. Oferta na kartę daje wiele możliwości w kwestii ilości minut, SMS-ów i MMS-ów oraz transferu danych internetu do wykorzystania. Internet mobilny w ofercie na kartę możesz mieć zawsze pod ręką, żeby nie stracić kontaktu ze światem. Oferta na kartę w naszej sieci może mieć aż 10 GB internetu i nielimitowane wiadomości SMS.

Oferta na kartę z samym internetem będzie działać na wszystkich urządzeniach, które umożliwiają połączenie z www, np. na smartfonach, tabletach czy modemach zewnętrznych. Dlaczego oferta na kartę jest wygodna? Dla wielu zawsze będzie to dobra rozwiązanie w przypadku, kiedy internetu mobilnego na kartę potrzebujemy tylko na chwilę. Wystarczy zamówić starter, doładować i aktywować wybrany pakiet. Niczym więcej nie trzeba się martwić.

Oferta na kartę - którą wybrać?

No Limit S

Warto wybrać tę opcję, jeśli nie potrzebujesz dużo internetu mobilnego. Oferta na karte No Limit S ma tylko 1 GB internetu mobilnego, ale za to nielimitowane rozmowy i SMS-y. Potrzebujesz pakietu przede wszystkim do rozmów? Wybierz tę ofertę!

No Limit M

Warto wybrać tę opcję, jeśli 4 GB internetu mobilnego Ci wystarczą. Oferta na karte No Limit M wybierana jest często przez osoby, którym GB w pakiecie posłużyć ma wyłącznie do nawigacji w telefonie lub do sporadycznego przeglądania sieci.

No Limit L

Warto wybrać tę opcję o ile 10 GB internetu mobilnego ci wystarczy. Oferta na karte No Limit L to pakiet dedykowany osobom, które sporadycznie korzystają z internetu w telefonie, ale chcą być mimo wszystko w stałym kontakcie ze światem.

Oferta na kartę - nieograniczony dostęp do internetu mobilnego

Jeżeli potrzebujesz więcej GB w ofercie na kartę, to zastanów się lepiej czy nie warto przejść z karty na abonament do lajt mobile. W naszej sieci nie podpisujemy długoterminowych umów, więc zrezygnować możesz zawsze, a jedyne, o co przestaniesz się martwić to o terminowość doładowań oferty na kartę i limity związane z transferem danych.

Ważność konta w ofercie na kartę

Po zakupie startera od lajt mobile musisz pamiętać o doładowaniu. W przeciwnym razie stracisz ważność konta. Standardowo przy doładowaniu za minimum 10 zł ważność konta wynosi 365 dni od daty aktywacji.

Rok ważności konta może być problematyczny dla użytkowników oferty na kartę. Nawet najlepsza oferta na kartę wymaga cyklicznych doładowań. Wielu operatorów oferuje rok ważności konta po jednorazowym doładowaniu za minimum 10,00 zł.

Ważność konta u poszczególnych operatorów

Dla wielu oferta na kartę wydaje się być bardzo korzystnym rozwiązaniem. Czy tak jest? Bardzo często środki, które zostały doładowane w ofercie na kartę mają określony termin ważności, więc mogą zostać zablokowane, a nawet bezpowrotnie stracone.

Żeby tego uniknąć możemy odpowiednio wcześnie zareagować, ale mimo wszystko przed wyborem operatora warto sprawdzić jaką ważność konta oferuje swoim klientom. Poniżej znajdziesz zestawienie u poszczególnych operatorów komórkowych:

Ważność konta w Play

Aktywacja ważności konta przez rok w Play jest możliwa na kilka sposobów: online, poprzez kod USSD oraz przez SMS. Co ważne w jednej z ofert na kartę sieci Play konto jest ważne tak długo, jak długo dostępne są na nim jakiejkolwiek środki, ale uwaga – pułapką w tej sytuacji jest brak aktywności, na którą trzeba uważać.

Ważność konta w Orange

W Orange Polska ważność konta uzależniona jest od kwoty doładowania i posiadanego pakietu na kartę. Zwykle jest to rok ważności konta, ale wymaga to doładowania telefonu za minimum 9,00 zł.

Ważność konta w Plusie

Rok ważności konta w Plusie na kartę wystarczy aktywować kod USSD.

Ważność konta w T-Mobile

W T-mobile obowiązuje rok ważności konta, które się odnawia – przedłużenie z ostatniego doładowania zawsze sumuje się z dotychczasową ważnością konta. Na okrągło – przez cały rok.

Ważność konta w MVNO

Virgin mobile – za każde doładowanie konta za minimum 5,00 zł jego ważność przedłuża się o 365 dni na połączenia wychodzące i dodatkowe 60 dni dla połączeń przychodzących.

Mobile vikings – karta jest tu ważna przez aż 365 dni licząc od ostatniego doładowania, a same środki na koncie pozostaną ważne tak długo, jak ważna jest karta prepaid.

lajt mobile – w naszej sieci każde doładowanie w kwocie minimum 5,00 zł przedłuża ważność konta o 365 dni dla połączeń przychodzących, natomiast dla usług wychodzących o „jedyne” 180 dni. Ale spokojnie – także i tutaj można mieć rok ważności konta, ale kwota doładowania powinna wtedy wynieść co najmniej 10,00 zł.

nju mobile – już po pierwszym doładowaniu konto będzie ważne bezterminowo zgodnie z promocją „po wieki”. Jeśli przez 6 miesięcy ani razu nie doładujesz konta, to otrzymujesz SMS-a utrzymaniowego, na którego musisz odpowiedzieć.

Czy niewykorzystane GB przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy?

Niestety nie. Żaden operator nie dysponuje taką ofertą, gdzie niewykorzystane GB przechodzą na kolejny okres. Limit do wykorzystania przyznany jest wyłącznie na czas ważności danego pakietu z limitem danych.

Najlepsza oferta na kartę - jak ją wybrać?

Ofert na kartę jest bardzo dużo na rynku telekomunikacyjnym, ale żeby móc w pełni korzystać z ich zalet musimy jednak wybrać operatora oraz konkretną taryfę. Zatem, jakimi ofertami warto się zainteresować, w zależności od posiadanych oczekiwań. Czy jesteś w dobrej sieci? A może warto zmienić operatora?

Porównaj ceny, sprawdź zasięg operatora w swojej okolicy. Do testów warto kupić starter, żeby móc swobodnie przetestować usługi. Jeżeli twoim wyznacznikiem przy wyborze jest cena, to rozważ zakup ofert na kartę w naszej sieci.

Do wyboru masz trzy oferty od 1 GB do 10 GB, a do tego nielimitowane rozmowy i SMS-y.

Doładowanie konta online w naszej sieci

Jednym kliknięciem doładujesz swój telefon na naszej stronie internetowej. Doładuj konto online na www.lajtmobile.pl w zakładce “Doładuj konto”. Wpisz w formularzu kwotę doładowania konta i numer telefonu, który ma zostać zasilony wskazaną kwotą. Zostaniesz przekierowany do Bramki płatności, więc opłać zamówienie i po wszystkim. Twoje konto zostanie zasilone.

Oferta na kartę czy abonament?

Wielu użytkowników telefonów uważa, że najlepsza oferta na kartę jest bardziej opłacalna od abonamentu. Oczywiście, biorąc pod uwagę ceny abonamentów w dużych sieciach, zobowiązania i długoterminowe umowy, to rzeczywiście możemy się tym z twierdzeniem zgodzić. Jednak zestawiając ofertę na kartę dowolnej sieci komórkowej z naszą ofertą na abonament nie mamy wątpliwości, że najtańszą opcją na rynku jest zakup abonamentu w naszej sieci.

W ofercie na abonament nie ma limitu SMS, jak w przypadku ofert na kartę. Są nielimitowane rozmowy, duże pakiety internetu. Kartę SIM można zamówić Pocztą Polską, kurierem lub do Paczkomatu inPost.

Sprawdź jak nasza oferta na abonament wypada w rankingu ofert innych operatorów. Jeżeli szukasz najlepszej oferty, to ten ranking ofert pomoże ci podjąć słuszną decyzję.

Zadzwoń do naszego doradcy pod numer: 727 701 727

Możesz też zostawić swój numer. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę w lajt mobile!

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto