fbpx
Tło kółka Tło kółka

Bonus krajowy

Dla nas najważniejsze jest, żeby nasza oferta była cały czas TANIA i DOBRA. Nie chcemy podnosić cen obowiązujących przez cały okres trwania umowy, jeżeli większość czasu z usług korzystasz w kraju. Chcemy, żeby nasi Klienci byli zadowoleni, dlatego na WSZYSTKIE nasze oferty wprowadzamy BONUS KRAJOWY!

Bonus Krajowy jest to rabat na abonament w wysokośœci 20,00 zł brutto.
Bonus Krajowy obejmuje wszystkich Nowych Klientów, którzy chcą korzystać z naszych usług tylko w Polsce lub w krajach Unii europejskiej na poniższych zasadach.

Bonus Krajowy przyznajemy na każdy okres rozliczeniowy, gdy korzystasz z usługi w kraju. Bonus Krajowy przyznajemy na każdy kolejny okres rozliczeniowy, gdy w roamingu w UE:
wykorzystujesz do 50 minut na połączenia wychodzące (minuty są wymienne na 50 SMS-ów) nie korzystasz z limitu GB w ramach transferu danych z pakietu krajowego nie wysyłasz MMS-ów
korzystasz z PAKIETU INTERNETOWEGO ROAMINGOWEGO NA TERENIE UE w jednej z 4 opcji: 500MB – 15,00zł 1GB – 25,00zł 2GB – 40,00zł 5GB – 100,00zł

W przypadku, gdy chcesz korzystać z usługi roamingu w UE na poniższych zasadach:
wykorzystasz więcej niż 50 minut/wymiennych na 50 SMS-ów korzystasz z limitu GB w ramach transferu danych z pakietu krajowego wysyłasz MMS-y.

Bonus Krajowy nie zostanie przyznany w powyższych przypadkach, ale tylko w DANYM OKRESIE ROZLICZENIOWYM. W każdym następnym miesiącu możesz otrzymać Bonus Krajowy.