A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

lajtowe pomaganie

lajtowe pomaganie

Jako marka lajt mobile chcemy nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują. 

Wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych przeznaczamy na akcję "lajtowe pomaganie”. Każdego miesiąca wspieramy najbardziej potrzebujące fundacje, ośrodki dla bezdomnych, domy dziecka, hospicja, schroniska i inne organizacje charytatywne.

Misja

Z roku na rok zwiększa się liczba nowo powstających, potrzebujących ośrodków i fundacji. Jest to dla nas motywacja i przestajemy być bierni.

Dlatego w ostatnim czasie pomaganie stało się także nieodłącznym elementem naszej pracy i za pośrednictwem akcji “lajtowe pomaganie”, chcemy propagować niesienie pomocy każdemu potrzebującemu, bez względu na to, czy jest to zwierzę czy człowiek. 

Jak działamy?

Środki z przelewów autoryzacyjnych naszych Klientów są w całości przekazywane na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy dla wybranych organizacji charytatywnych. 

Każdego miesiąca wspomagamy inne miejsce. Pytamy pracowników danej organizacji, czego najbardziej potrzebują, a następnie dostarczamy im te rzeczy. Prosty gest, który wiele znaczy dla potrzebujących.
Przyjaciele i pracownicy lajt mobile też nie są bierni. Chętnie angażują się w każdą charytatywną akcję i biorą udział w zbiórkach okolicznościowych.
Pomaganie jest fajne! Warto pomagać #nalajcie!

Skąd pomysł na #lajtowepomaganie?

Skąd taka inicjatywa? Odpowiedź jest prosta! W lajt mobile podczas składania zamówienia należy wykonać przelew autoryzacyjny w wysokości 1,00 zł i w związku z tym, że jest to kwota bezzwrotna, nie dopuszczaliśmy myśli, że będziemy na tym zarabiać. Dlatego postanowiliśmy w imieniu naszych Klientów wspierać fundacje i organizacje charytatywne. Ja sama na co dzień jestem zaangażowana w tego typu inicjatywy, więc bardzo cieszy mnie fakt, że Zarząd poparł mój pomysł i możemy przeznaczać te środki na szczytne cele. Zawsze chciałam, żeby nasza sieć pomagała, bo uważam że to ważne, a dobro przecież wraca.”

Anna Ossowska-Osuch, Dyrektor lajt mobile 

Znasz fundacje lub organizacje charytatywne, które potrzebują naszej pomocy?

Poinformuj nas i wyślij wiadomość na lajtowe.pomaganie@lajtmobile.pl

Chcesz wiedzieć komu udało nam się pomóc? Zajrzyj do naszego archiwum z akcji i sprawdź instytucje, które wsparliśmy dzięki lajtowemu pomaganiu!