lajtowe pomaganie

Jako marka lajt mobile chcemy nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują. 

Wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych przeznaczamy na akcję “lajtowe pomaganie”. Każdego miesiąca wspieramy najbardziej potrzebujące fundacje, ośrodki dla bezdomnych, domy dziecka, hospicja, schroniska i inne organizacje charytatywne.

lajtowe pomaganie to program wsparcia dla najbardziej potrzebujących

Misja

Pomaganie stało się także nieodłącznym elementem naszej pracy i za pośrednictwem akcji “lajtowe pomaganie”, chcemy propagować niesienie pomocy każdemu potrzebującemu, bez względu na to, czy jest to zwierzę czy człowiek. 

Działanie

Środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów są w całości przekazywane na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy dla wybranych organizacji charytatywnych. Każdego miesiąca wspomagamy inne miejsce. 

Motywacja

Z roku na rok zwiększa się liczba nowo powstających, potrzebujących ośrodków i fundacji. Jest to dla nas motywacja i przestajemy być bierni. Prosty gest, który wiele znaczy dla potrzebujących.

logo programu lajtowe pomaganie
ozdobnik

Skąd pomysł na #lajtowepomaganie?

Skąd taka inicjatywa? Odpowiedź jest prosta! W lajt mobile podczas składania zamówienia należy wykonać przelew autoryzacyjny w wysokości 1,00 zł i w związku z tym, że jest to kwota bezzwrotna, nie dopuszczaliśmy myśli, że będziemy na tym zarabiać. Dlatego postanowiliśmy w imieniu naszych Klientów wspierać fundacje i organizacje charytatywne. Ja sama na co dzień jestem zaangażowana w tego typu inicjatywy, więc bardzo cieszy mnie fakt, że Zarząd poparł mój pomysł i możemy przeznaczać te środki na szczytne cele. Zawsze chciałam, żeby nasza sieć pomagała, bo uważam że to ważne, a dobro przecież wraca.”

Anna Ossowska-Osuch, Dyrektor lajt mobile 

Archiwum akcji lajtowe pomaganie

Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

17 marca 2023 lajtowe pomaganie

Za zgromadzone środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, którzy dołączyli do naszej sieci w lutym, w tym miesiącu lajtowe pomaganie trafia do Psierocińca ze Zbierska-Cukrowni. Na życzenie fundacji zamówiliśmy stos specjalistycznej karmy dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz przy problemach żołądkowo-jelitowych.

Czytaj więcej

Zobacz komu jeszcze pomogliśmy w ramach akcji lajtowe pomaganie!

Znasz fundację, która
potrzebuje wsparcia?

Poinformuj nas o tym!