lajtowe pomaganie

Jako marka lajt mobile chcemy nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują. 

Wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych przeznaczamy na akcję “lajtowe pomaganie”. Każdego miesiąca wspieramy najbardziej potrzebujące fundacje, ośrodki dla bezdomnych, domy dziecka, hospicja, schroniska i inne organizacje charytatywne.

lajtowe pomaganie to program wsparcia dla najbardziej potrzebujących

Misja

Pomaganie stało się także nieodłącznym elementem naszej pracy i za pośrednictwem akcji “lajtowe pomaganie”, chcemy propagować niesienie pomocy każdemu potrzebującemu, bez względu na to, czy jest to zwierzę czy człowiek. 

Działanie

Środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów są w całości przekazywane na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy dla wybranych organizacji charytatywnych. Każdego miesiąca wspomagamy inne miejsce. 

Motywacja

Z roku na rok zwiększa się liczba nowo powstających, potrzebujących ośrodków i fundacji. Jest to dla nas motywacja i przestajemy być bierni. Prosty gest, który wiele znaczy dla potrzebujących.

logo programu lajtowe pomaganie
ozdobnik

Skąd pomysł na #lajtowepomaganie?

Skąd taka inicjatywa? Odpowiedź jest prosta! W lajt mobile podczas składania zamówienia należy wykonać przelew autoryzacyjny w wysokości 1,00 zł i w związku z tym, że jest to kwota bezzwrotna, nie dopuszczaliśmy myśli, że będziemy na tym zarabiać. Dlatego postanowiliśmy w imieniu naszych Klientów wspierać fundacje i organizacje charytatywne. Ja sama na co dzień jestem zaangażowana w tego typu inicjatywy, więc bardzo cieszy mnie fakt, że Zarząd poparł mój pomysł i możemy przeznaczać te środki na szczytne cele. Zawsze chciałam, żeby nasza sieć pomagała, bo uważam że to ważne, a dobro przecież wraca.”

Anna Ossowska-Osuch, Dyrektor lajt mobile 

Archiwum akcji lajtowe pomaganie

lajtowe pomaganie częścią Giving Tuesday!

lajtowe pomaganie częścią Giving Tuesday!

28 listopada 2023 lajtowe pomaganie

Jak co miesiąc staramy się docierać z pomocą w ramach akcji lajtowe pomaganie do fundacji, stowarzyszeń i innych ośrodków pomocowych w całej Polsce.

Czytaj więcej

Zobacz komu jeszcze pomogliśmy w ramach akcji lajtowe pomaganie!

Znasz fundację, która
potrzebuje wsparcia?

Poinformuj nas o tym!

Zostaw numer, oddzwonimy!

Pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto