lajtowe pomaganie

Jako marka lajt mobile chcemy nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują. 

Wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych przeznaczamy na akcję “lajtowe pomaganie”. Każdego miesiąca wspieramy najbardziej potrzebujące fundacje, ośrodki dla bezdomnych, domy dziecka, hospicja, schroniska i inne organizacje charytatywne.

Program lajtowe pomaganie

Misja

Pomaganie stało się także nieodłącznym elementem naszej pracy i za pośrednictwem akcji “lajtowe pomaganie”, chcemy propagować niesienie pomocy każdemu potrzebującemu, bez względu na to, czy jest to zwierzę czy człowiek. 

Działanie

Środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów są w całości przekazywane na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy dla wybranych organizacji charytatywnych. Każdego miesiąca wspomagamy inne miejsce. 

Motywacja

Z roku na rok zwiększa się liczba nowo powstających, potrzebujących ośrodków i fundacji. Jest to dla nas motywacja i przestajemy być bierni. Prosty gest, który wiele znaczy dla potrzebujących.

logo programu lajtowe pomaganie
separator

Skąd pomysł na #lajtowepomaganie?

Skąd taka inicjatywa? Odpowiedź jest prosta! W lajt mobile podczas składania zamówienia należy wykonać przelew autoryzacyjny w wysokości 1,00 zł i w związku z tym, że jest to kwota bezzwrotna, nie dopuszczaliśmy myśli, że będziemy na tym zarabiać. Dlatego postanowiliśmy w imieniu naszych Klientów wspierać fundacje i organizacje charytatywne. Ja sama na co dzień jestem zaangażowana w tego typu inicjatywy, więc bardzo cieszy mnie fakt, że Zarząd poparł mój pomysł i możemy przeznaczać te środki na szczytne cele. Zawsze chciałam, żeby nasza sieć pomagała, bo uważam że to ważne, a dobro przecież wraca.”

Anna Ossowska-Osuch, Dyrektor lajt mobile 

Archiwum akcji lajtowe pomaganie

Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

29 kwietnia 2024 lajtowe pomaganie

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej
Zobacz komu jeszcze pomogliśmy w ramach akcji lajtowe pomaganie!

Znasz fundację, która
potrzebuje wsparcia?

Poinformuj nas o tym!

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto