O nas

Polska firma

Właścicielem lajt mobile jest Telestrada S.A., która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie NewConnect.

Sieć lajt mobile jest młodą marką w branży telekomunikacyjnej, ale jej dynamiczny rozwój sprawił, że została podwójnie wyróżniona przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020! Jej najnowsze nagrody to: Laur Konsumenta 2023, Firma Roku 2023, Produkt Roku 2022 i Orły GSM.

Nagrody dla sieci komórkowej lajt mobile
Misja, wizja i cele sieci komórkowej lajt mobile

Misja, wizja i cele

Tworzymy sieć komórkową na prostych zasadach. W lajt mobile na pierwszym miejscu jest klient. U nas każdy jest traktowany tak indywidualnie, jak tylko się da.

Sama nazwa wskazuje na to, że nasza sieć jest #na_lajcie. Głównym celem marki lajt mobile jest automatyzacja wszystkich procesów w taki sposób, żeby nasz klient nie musiał się o nic martwić. Chcemy, aby był zadowolony ze współpracy z nami w każdym zakresie

Dlaczego warto wybrać lajt mobile?

Sieć komórkowa lajt mobile zapewnia niezawodny zasięg, gwarancja stałej ceny, bezpieczeństwo danych i co najważniejsze – najtańszy abonament na rynku.

Niezawodny zasięg

Działamy w oparciu o najlepszy zasięg jednej z najbardziej popularnych sieci w Polsce - sieci Plus. Korzystamy z tych samych nadajników!

Gwarancja stałej ceny

W lajt mobile żadna z ofert nie zmieni swojej ceny w trakcie obowiązywania twojej umowy. Możesz jedynie dostać propozycję zmiany oferty na lepszą.

Bezpieczeństwo danych

Twoje dane są u nas bezpieczne. Jako jedni z nielicznych operatorów nie udostępniamy twoich danych podmiotom trzecim w celach marketingowych.

Najtańszy abonament

Nasze ceny są tak niskie ze względu na fakt, że nie posiadamy punktów stacjonarnych i nie opłacamy wysokobudżetowych kampanii.

Pomoc charytatywna

Wspieramy potrzebujące ośrodki i organizacje.
Kiedy dołączasz do lajt mobile, to razem z nami wspierasz potrzebujące fundacje i organizacje charytatywne. Wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów przeznaczamy na cele charytatywne w ramach akcji #lajtowepomaganie.

Wspieramy charytatywnie ośrodki i organizacje.

Zostaw numer, oddzwonimy!

Pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto