O nas

Polska firma

Właścicielem lajt mobile jest Telestrada S.A., która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie NewConnect.

Sieć lajt mobile jest młodą marką w branży telekomunikacyjnej, ale jej dynamiczny rozwój sprawił, że została podwójnie wyróżniona przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020! Jej najnowsze nagrody to: Firma z Sercem, Firma Roku 2024, Produkt Roku 2024, Laur Konsumenta 2023, Firma Roku 2023, Produkt Roku 2022 i Orły GSM.

Nagrody i wyróżnienia przyznane sieci komórkowej lajt mobile
Misja, wizja i cele lajt mobile

Misja, wizja i cele

Tworzymy sieć komórkową na prostych zasadach. W lajt mobile na pierwszym miejscu jest klient. U nas każdy jest traktowany tak indywidualnie, jak tylko się da.

Sama nazwa wskazuje na to, że nasza sieć jest #na_lajcie. Głównym celem marki lajt mobile jest automatyzacja wszystkich procesów w taki sposób, żeby nasz klient nie musiał się o nic martwić. Chcemy, aby był zadowolony ze współpracy z nami w każdym zakresie

Dlaczego warto wybrać lajt mobile?

Sieć komórkowa lajt mobile zapewnia niezawodny zasięg, gwarancja stałej ceny, bezpieczeństwo danych i co najważniejsze – najtańszy abonament na rynku.

Niezawodny zasięg

Działamy w oparciu o najlepszy zasięg sieci Orange i Plus. Jako jedyny operator na polskim rynku dajemy możliwość wyboru zasięgu naszym klientom!

Gwarancja stałej ceny

W lajt mobile żadna z ofert nie zmieni swojej ceny w trakcie obowiązywania twojej umowy. Możesz jedynie dostać propozycję zmiany oferty na lepszą.

Bezpieczeństwo danych

Twoje dane są u nas bezpieczne. Jako jedni z nielicznych operatorów nie udostępniamy twoich danych podmiotom trzecim w celach marketingowych.

Najtańszy abonament

Nasze ceny są tak niskie ze względu na fakt, że nie posiadamy punktów stacjonarnych i nie opłacamy wysokobudżetowych kampanii.

Pomoc charytatywna

Wspieramy potrzebujące ośrodki i organizacje.
Kiedy dołączasz do lajt mobile, to razem z nami wspierasz potrzebujące fundacje i organizacje charytatywne. Wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów przeznaczamy na cele charytatywne w ramach akcji #lajtowepomaganie.

logo programu lajtowe pomaganie

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto