Internet dla firm

Wybierz internet dla firm od lajt mobile! Postaw na mobilność swojego biznesu gdziekolwiek jesteś.

Co chcesz zrobić?

Zamówić
internet mobilny
Dokupić pakiet

Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł za zgodę na e-fakturę, 5 zł za zgodę marketingową oraz rabat 20 zł z tytułu Bonusu Krajowego.
Zgody (na e-fakturę i marketing) możesz odznaczyć po wybraniu oferty w formularzu zamówienia.

Zamów przez telefon swój nowy abonament

Przenieś numer do lajt mobile! Dlaczego warto?

Umowa w kilka minut
i w 100% online

Więcej kart SIM
= większy rabat

Zasięg sieci
Plus i Orange

Niższe rachunki za polecanie naszej sieci

Możesz nam zaufać!

Inni wybrali już najtańszy
abonament w lajt mobile!
ocena google lajt mobile

> 93 000

aktywnych kart SIM

Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas
Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas

Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszy internet dla firm w lajt mobile!

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokument

Cennik i regulamin oferty specjalnej “lajtBIZNES – OFERTA DLA FIRM”
– obowiązuje od 07.03.2023 r.

Wybierz internet dla firm i bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami

Prowadzisz firmę? Sprawdź oferty internetu od lajt mobile i bądź stale online! Często podróżujesz lub pracujesz zdalnie z różnych miejsc i musisz być w stałym kontakcie ze światem? Oferta lajtBIZNES jest dla ciebie! To prawdopodobnie najlepszy i najtańszy internet firmowy na polskim rynku.

Internet dla twojej firmy od lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus, a w wybranych planach również w technologii 5G. W każdym dostępnym pakiecie otrzymujesz wybraną ilość GB i pewność, że twoja firma będzie miała dostęp do sieci w praktycznie każdym miejscu, a prędkość pobierania danych będzie bez zarzutu.

Dlaczego warto zamówić internet firmowy w lajt mobile?

lajt mobile ma najtańszą ofertę internetu dla firm w technologii LTE i 5G. Za jedyne 30,00 zł netto/mies. można mieć 30 GB limitu danych, a za jedyne 40 zł 100 GB w taryfie dziennej i 200 GB w taryfie nocnej – razem 300 GB z 5G. Co ważne, w lajt mobile nie musisz wiązać się długoterminowymi umowami. Wystarczy, że zamówisz internet dla firm z umową bez terminu i będziesz mógł ją zerwać w dowolnym momencie trwania umowy zachowując miesięczny okres wypowiedzenia. To najlepsza oferta na internet mobilny dla firm.

Czy opłaca się zamówić więcej niż jeden internet mobilny dla firm?

Zdecydowanie tak! W lajt mobile każdy kolejny internet mobilny dla firm przypisany do tego samego konta jest tańszy. Nie dość, że oferta w naszej sieci jest najniższa na rynku, to kiedy do głównej karty SIM dobieramy więcej dodatkowych kart, to internet dla firm wychodzi jeszcze taniej. Dodatkowo firma nie musi martwić się o dużą liczbę faktur, bo przyjdzie tylko jedna, zbiorcza.

Dlaczego warto zainwestować w internet mobilny dla firm?

Dzisiejszy rynek jest wymagający i każdy przedsiębiorca powinien być w stałym kontakcie ze światem. Warto zainwestować w internet dla firm od lajt mobile, szczególnie z uwagi na jego cenę, jak i zasięg sieci Plus z 5G w przypadku najwyższego pakietu na internet mobilny dla firm z pakietem dziennym 100 GB i nocnym 200 GB.

Do pracy zdalnej, odpisywania na e-maile czy prowadzenia wideokonferencji ten pakiet będzie najlepszym wyborem, bo jest go na tyle dużo, że pozwala na swobodne korzystanie z internetu mobilnego przez cały miesiąc. Oferty internetu na rynku są dość zróżnicowane.

Ile kosztuje internet?

Ceny zależą od stabilności łącza, a także od rodzaju internetu. Obecnie rozróżniamy aż trzy typy: internet bezprzewodowy, internet światłowodowy i internet stacjonarny. Czym się różnią i jaki internet sprawdzi się w twojej firmie?

Internet bezprzewodowy

Internet bezprzewodowy jest bardzo wygodny dla wielu użytkowników. Oczywiście ma swoje mikro wady, bo stabilność łącza na otwartej przestrzeni może pozostawiać wiele do życzenia, ale przy pracy zdalnej, w podróży czy w biurze internet firmowy radzi sobie najlepiej i to głównie z uwagi na swoją niezawodność, bo sieć będzie dostępna wszędzie, gdzie obecnie się znajdujesz. Biznes potrzebuje elastycznych rozwiązań, więc internet bezprzewodowy zapewni o wiele większy komfort pracy w porównaniu do światłowodu.

Internet stacjonarny

Łącze stałe to takie, które umożliwia dostęp do internetu przez sieć telewizji kablowej, podłączenie do lokalnej sieci przewodowej LAN lub za pomocą linii telefonicznej SDI i DSL i jest uznawane za stabilne połączenie. Aby można było z niego korzystać, co miesiąc płacimy określoną kwotę w ramach abonamentu.

Internet światłowodowy

Obecnie dominują światłowody, które w przesyle danych wykorzystują wiązkę światła (gwarancja przepływności), a nie jak w innych przypadkach prąd elektryczny. Dzięki temu istnieje możliwość transmisji danych o prędkości do 3 Tb/s. Czy na pewno światłowodowy internet stacjonarny tyle zapewnia? W rzeczywistości osiągnięcie takiej prędkości jest niemożliwe, czego większość użytkowników jest nieświadomych. Trzeba jednak przyznać, że osiągany 1 Gb/s., również jest doskonałym wynikiem.

Internet bezprzewodowy jest też tańszy, niż tradycyjne rozwiązania kablowe (internet światłowodowy czy internet kablowy). Za tradycyjne i stabilne łącze trzeba zapłacić średnio 100,00 zł netto + VAT/mies., a za ofertę internetu mobilnego dla firm w największym pakiecie 100 GB + 200 GB w technologii 5G w lajt mobile zapłacimy 40,00 zł netto + VAT/mies.

Jak kupić internet firmowy w lajt mobile?

Najtańszy na rynku internet mobilny dla firm można kupić poprzez złożenie zamówienia na naszej stronie podpisując umowę abonencką z operatorem. Warto wybrać umowę na czas nieokreślony, bo w dowolnym momencie można zrezygnować z usługi bez kar umownych. Czas obowiązywania umowy jest zależny tylko od ciebie i twojego biznesu. Jako lajt mobile pobieramy jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 29 zł i jeżeli chcemy podpisać umowę na internet mobilny dla firm zdalnie, to wystarczy że potwierdzimy swoją tożsamość przelewem autoryzacyjnym. Warto pamiętać podczas składania zamówienia, że każdy kolejny pakiet internetu dla firm jest tańszy, więc zakup kilku pakietów jednocześnie jeszcze bardziej się opłaca.

Zadzwoń do naszego doradcy pod numer: 727 727 187

Możesz też zostawić swój numer. Pomożemy Ci wybrać najlepiej dopasowaną ofertę do potrzeb Twojej firmy.

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto