fbpx

Przeniesienie numeru

W lajt mobile przeniesienie numeru odbywa się w 100% online, a wszystkie formalności załatwiamy za ciebie.

Plan S
5G
następnie 20 zł/mies.

10

/3 mies.

10 GB

w tym 4,84 GB w roamingu UE

Rozmowy, SMS-y, MMS-y BEZ LIMITU
na stacjonarne i komórkowe
Umowa na ile chcesz
Wybierz zasięg Plus lub Orange
Kolejny numer za 5 zł /3 mies.

 

prezent Przenieś 2 numery: TORBA GRATIS!

➡️  z kodem: TORBA

BESTSELLER
Plan M
5G
następnie 30 zł/mies.

20

/4 mies.

30 GB

w tym 7,26 GB w roamingu UE

Rozmowy, SMS-y, MMS-y BEZ LIMITU
na stacjonarne i komórkowe
Umowa na ile chcesz
Wybierz zasięg Plus lub Orange
Kolejny numer za 15 zł /4 mies.

 

prezent Przenieś 2 numery: TORBA GRATIS!

➡️  z kodem: TORBA

Plan L
5G
następnie 40 zł/mies.

30

/5 mies.

60 GB

w tym 9,68 GB w roamingu UE

Rozmowy, SMS-y, MMS-y BEZ LIMITU
na stacjonarne i komórkowe
Umowa na ile chcesz
Wybierz zasięg Plus lub Orange
Kolejny numer za 25 zł /5 mies.

 

prezent Przenieś 2 numery: TORBA GRATIS!

➡️  z kodem: TORBA

Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł za zgodę na e-fakturę, 5 zł za zgodę marketingową oraz rabat 20 zł z tytułu Bonusu Krajowego.
Zgody (na e-fakturę i marketing) możesz odznaczyć po wybraniu oferty w formularzu zamówienia.

Zamów przez telefon swój abonament telefoniczny

Jak przenieść numer? To proste!

 1. Wybierz ofertę i wypełnij formularz zamówienia
  Pamiętaj, że podanie wszystkich niezbędnych danych usprawni proces przeniesienia numeru. Nie musisz samodzielnie wypowiadać umowy, ani kontaktować się ze swoim obecnym operatorem, zajmiemy się tym za ciebie!

 2. Potwierdź numer telefonu
  Na numer telefonu, który został wskazany w formularzu zamówienia otrzymasz wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym. Żeby przenieść numer, przesłany kod należy wpisać w odpowiednim polu w formularzu zamówienia.

 3. Potwierdź swoją tożsamość online
  Po złożeniu zamówienia automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę do jednorazowej płatności na kwotę 1,00 zł potwierdzającej twoją tożsamość. Jeżeli nie ma twojego banku na liście to w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia znajdziesz dane do przelewu tradycyjnego i link do płatności online jeżeli zdecydowałeś się potwierdzić tożsamość później.

  UWAGA! Zarówno imię, jak i nazwisko posiadacza rachunku bankowego, z którego dokonujesz płatności, muszą pokrywać się z danymi podanymi w formularzu. Kwota 1,00 zł zostanie przekazana na cele charytatywne w ramach akcji #lajtowepomaganie.

Przenieś numer do lajt mobile
 1. Zaakceptuj zamówienie, które otrzymasz w wiadomości e-mail
  Zamówienie wraz z dostępem do dokumentów i umowy na przeniesienie numeru abonenta prześlemy do ciebie na adres e-mail wskazany w formularzu. Zapoznaj się z nimi, a następnie prześlij w odpowiedzi e-mail swoją zgodę i to wszystko – przenieś numer do lajt mobile.

 2. Odbierz kartę SIM i dokonaj konfiguracji internetu i MMS-ów
  Po otrzymaniu karty SIM (w dniu aktywacji numeru w lajt mobile) wystarczy, że włożysz kartę SIM do telefonu, bo ustawienia internetu oraz MMS-ów automatycznie zostaną skonfigurowane.

  UWAGA! Jeżeli chcesz dokonać przeniesienia numeru na kartę, to po otrzymaniu karty SIM należy dokonać pierwszego doładowania konta, aby numer nie stracił ważności. Wystarczy, że doładujesz konto na 10,00 zł lub więcej, a twój numer będzie ważny przez 365 dni (na połączenia wychodzące i przychodzące).

Jak wygląda przenieść numer do lajt mobile?

Jeżeli chcesz przenieść numer, to najlepszy czas, by wybrać ofertę na najtańszy abonament z możliwością zachowania dotychczasowego numeru telefonu oraz internetu mobilnego

Procedura przeniesienia numeru do lajt mobile odbywa się w 100% online. Wystarczy, że wybierzesz ofertę na najlepszy dla siebie abonament lub internet mobilny, wypełnisz formularz zamówienia, a my zajmiemy się resztą! Nie musisz martwić się wypowiadaniem umowy u obecnego operatora – to też zrobimy za ciebie! 

Szczegółowe informacje znajdziesz na naszym blogu w artykule: Przeniesienie numeru – jak wygląda proces zmiany operatora?

Nie wiesz co wybrać? Wyślij formularz

Jak wygląda przenieść numer do lajt mobile?

Jeżeli chcesz przenieść numer, to najlepszy czas, by wybrać ofertę na najtańszy abonament z możliwością zachowania dotychczasowego numeru telefonu oraz internetu mobilnego

Procedura przeniesienia numeru do lajt mobile odbywa się w 100% online. Wystarczy, że wybierzesz ofertę na najlepszy dla siebie abonament lub internet mobilny, wypełnisz formularz zamówienia, a my zajmiemy się resztą! Nie musisz martwić się wypowiadaniem umowy u obecnego operatora – to też zrobimy za ciebie! 

Szczegółowe informacje znajdziesz na naszym blogu w artykule: Przeniesienie numeru – jak wygląda proces zmiany operatora?

Nie wiesz co wybrać? Wyślij formularz

Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokument

Regulamin promocji "Zmiana Planu Taryfowego wraz ze zmianą operatora sieci" -
obowiązuje od 10.04.2024

Pobierz dokument

Cennik i Regulamin oferty specjalnej
- obowiązuje od 23.04.2024

Pobierz dokument

Regulamin promocji „Odbierz rabat na abonament”
- obowiązuje od 14.02.2024

Pobierz dokument

Regulamin promocji „Dodatkowe Pakiety Internetowe”
- obowiązuje od 14.02.2024

Jak przenieść numer, żeby nie płacić kary u obecnego operatora?

Procedura przeniesienia numeru do lajt mobile uzależniona jest od rodzaju i warunków twojej obecnej umowy u innego operatora:

 • Posiadasz umowę na czas nieokreślony?
  Idealnie! Możesz od razu przenieść numer! Wybierz ofertę od lajt mobile i postępuj zgodnie z zasadą 5 kroków, a my w tzw. “międzyczasie” zajmiemy się w twoim imieniu wszystkimi formalnościami w innej sieci.

 • Posiadasz umowę terminową i chcesz żeby przeniesienie numeru odbyło się  podczas trwania obecnej umowy?
  Wniosek o przeniesienie numeru możesz złożyć najwcześniej na 120 dni przed końcem umowy. Ten czas pozwoli ci uniknąć kary, którą operator może nałożyć za przedwczesne zerwanie umowy. Jednak jeśli ten termin już cię nie obowiązuje, to już dziś zamów najtańszy abonament bez telefonu od lajt mobile, a my zajmiemy się wypowiedzeniem twojej umowy u obecnego operatora.
 •  

Jaki jest koszt przeniesienia numeru?

Samo przeniesienie obecnego numeru do lajt mobile odbywa się bezpłatnie i bez dodatkowych opłat! Wybierając lajt mobile otrzymujesz najtańszy abonament bez telefonu oraz internet mobilny w najlepszej cenie na rynku! Nic nie tracisz, a wiele zyskujesz!

Od czego zależy termin przeniesienia numeru?

Przenosisz numer do nowego operatora, więc cały proces może trwać od kilku godzin do kilkudziesięciu dni roboczych. Oto ogólny przebieg czasowy na przeniesienie numeru:

Poznaj ofertę na najtańszy abonament od lajt mobile
 1. Wniosek o przeniesienie numeru
  Składasz zamówienie na stronie www.lajtmobile.pl wybierając opcję “chcę przenieść numer”. Po złożeniu zamówienia rozpoczynamy proces weryfikacji. Może to zająć od kilku minut do kilku godzin.

 2. Potwierdzenie przeniesienia – zmiana operatora
  Twój obecny operator otrzyma od nas wniosek, aby zainicjować przeniesienie twojego numeru. Proces ten może potrwać od kilku godzin do jednego dnia roboczego.

 3. Przeniesienie numeru
  Główne przeniesienie numeru odbywa się zazwyczaj w określonym dniu. Jest to najczęściej ustalane między nami (lajt mobile) a twoim obecnym operatorem. Czas trwania samego momentu przeniesienia może wynosić od kilku godzin do jednego dnia roboczego.

Ważne jest, aby pamiętać, że przeniesienie numeru samo w sobie jest proste i szybkie, ale niestety wszystko zależy od warunków twojej obecnej umowy u innego operatora. Przenosząc numer musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Jeżeli posiadasz umowę terminową to na przeniesienie numeru do nowej sieci trzeba poczekać do momentu jej wygaśnięcia, ale sam fakt chęci przeniesienia obecnego numeru do lajt mobile należy zgłosić najwcześniej na 120 dni przed wygaśnięciem obecnej umowy u innego operatora i w formularzu zamówienia zaznaczyć datę jej wygaśnięcia co będzie jednoznaczne z przeniesieniem numeru i zachowania okresu wypowiedzenia obowiązującej umowy. Aby uzyskać dokładne informacje na temat przeniesienia, zalecamy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub odwiedź naszą stronę internetową i skorzystaj z opcji “chat z konsultantem”.

Czy mogę przenieść numer telefonu, jeśli jestem w trakcie umowy?

Tak. Przeniesienie numeru w trakcie trwania umowy u innego operatora jest możliwe. Wszystko zależy od jej warunków. W przypadku umów bezterminowych możesz przenieść numer praktycznie od razu zachowując odpowiedni okres wypowiedzenia umowy. Przeniesienie numeru, który objęty jest umową terminową jest możliwe wraz z zakończeniem umowy żeby uniknąć kary umownej. W obu przypadkach proces na przeniesienie numeru odbywa się tak samo. Należy wybrać ofertę, wypełnić formularz zamówienia i czekać na informacje o statusie realizacji procedury z naszej strony i dacie przeniesienia.

Jeżeli obecny numer jest objęty u mową terminową, albo z jakiegoś powodu nie można przenieść numeru, a nie chcesz czekać na komplet dokumentów – zawsze można też skorzystać z numeru tymczasowego przed podpisaniem umowy z nowym operatorem i zamówić nową kartę SIM dla tego numeru tymczasowego. do momentu przeniesienia.

Czy muszę dostarczyć jakieś dokumenty lub informacje w celu przeniesienia numeru?

Nie. Jedyne czego potrzebujemy, aby załatwić wszelkie formalności, to weryfikacja czy twoje dane rejestracyjne są poprawne u poprzedniego operatora (kod weryfikacyjny przy składaniu zamówienia) i musimy potwierdzić twoją tożsamość, którą po złożeniu zamówienia weryfikujemy przelewem autoryzacyjnym na 1 zł lub za pośrednictwem kuriera, któremu należy okazać dowód tożsamości.

Jak długo trwa przeniesienie numeru - czy to spowoduje przerwy w dostępności?

W większości przypadków przeniesienie numeru powinno przebiegać płynnie, a przerwy w dostępności mogą być minimalne. Przeniesienie numeru odbywa się w terminie ustalonym z dotychczasowym operatorem. O dacie przeniesienia numeru zostaniesz poinformowany wiadomością SMS lub e-mail. Zwykle numery dezaktywowane są w okolicy godziny 00:00 i aktywowane w naszej sieci w godzinach 00:00-06:00, w tym czasie może nastąpić przerwa w dostawie usług.

W momencie, kiedy dotrze do ciebie nasza aktywowana już karta SIM, to po jej wpięciu do urządzenia usługa powinna zadziałać automatycznie. W przypadku, kiedy otrzymasz naszą nieaktywną kartę, bo aktywacja została zaplanowana na konkretny dzień, wówczas należy wymienić ją w urządzeniu w dniu aktywacji, czyli z datą przeniesienia numeru.

Jako lajt mobile staramy się informować użytkowników o planowanym przeniesieniu numeru i ewentualnych przerwach w dostępności. Ważne jest, abyś poinformował swoje kontakty, takie jak rodzina, przyjaciele, współpracownicy itp., o tym, że planowane jest przeniesienie numeru. Wtedy będziesz w stanie uniknąć nieporozumień w przypadku ewentualnych przerw w dostępności.

Internet mobilny na kartę w lajt mobile

Czy mogę zamówić przeniesienie numeru?

Tak, jeżeli chcesz zachować numer i zmienić operatora, to wystarczy złożyć zamówienie na stronie www.lajtmobile.pl. Po wyborze oferty na abonament i podpisaniu umowy Twój numer zostanie przeniesiony do naszej sieci, a karta SIM zostanie dostarczona we wskazanym dniu w podsumowaniu zamówienia. Procedura rozpocznie się po uzgodnieniu czasu przeniesienia z dotychczasowym operatorem, a o samym dniu przeniesienia zostaniesz poinformowany wiadomością SMS lub e-mail – to wszystko bez dodatkowych opłat.

Zadzwoń do naszego doradcy pod numer: 727 701 727

Możesz też zostawić swój numer. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę w lajt mobile!

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto