Dokup pakiet internetu

Na pewno często korzystasz z internetu mobilnego i nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez stałego dostępu do sieci.
Wybierz odpowiedni pakiet internetu, zaloguj się do Panelu Klienta i aktywuj nową usługę. Bądź zawsze online!

Co chcesz zrobić?

Zamówić
internet mobilny
Dokupić pakiet
Zamówić
internet na kartę
Dodatkowe pakiety internetu
dla oferty abonamentowej
Dodatkowe pakiety internetu
w Unii Europejskiej

100/200 GB

40,00

Okres ważności: 30 dni

30 GB

35,00

Okres ważności: 30 dni

20 GB

25,00

Okres ważności: 30 dni

10 GB

15,00

Okres ważności: 30 dni

5 GB

12,00

Okres ważności: 30 dni

1 GB

5,00

Okres ważności: 30 dni

1 GB

25,00

Okres ważności: 30 dni

2 GB

40,00

Okres ważności: 30 dni

5 GB

100,00

Okres ważności: 30 dni
Pakiet 100 GB pakietu dziennego oraz dodatkowe 200 GB pakietu nocnego do wykorzystania w kraju. Dostępność pakietów: dzienny – w godz. od 8:00 rano do 1:00 w nocy. nocny – w godz. od 1:00 w nocy do 8:00 rano.
Okres obowiązywania pakietu można sprawdzić za pomocą kodu USSD *136#

Jak zamówić dodatkowy pakiet internetu?

1 Zaloguj się do Panelu Klienta lajt-online

2 Wybierz zakładkę „Usługi”

3 Uruchom wybrany pakiet

Pakiet zostanie aktywowany maksymalnie do 48h.

Aby aktywować dodatkowy pakiet internetu możesz także zadzwonić na naszą infolinię pod numer: 727 700 700 lub wysłać wiadomość e-mail na adres info@lajtmobile.pl. W przypadku e-maila czas aktywacji pakietu może być dłuższy.

Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci dokupić pakiet internetu dopasowany do twoich potrzeb! 

Dodatkowy pakiet internetu dopasowany do twoich potrzeb

Oferty na dodatkowy pakiet internetu to doskonała i tania opcja dla tych, którym skończył się ich podstawowy pakiet, a którzy potrzebują być stale online.

W lajt mobile oferujemy aż 6 dodatkowych pakietów internetowych dostępnych dla oferty abonamentowej w przedziale od 1 GB do aż 300 GB (100 GB dzień/200 GB noc)! Chcesz zamówić dodatkowy pakiet internetu w UE? Możesz wybrać pakiet internetu w przedziale od 1 do 5 GB dla krajów w Unii Europejskiej.

Dodatkowy pakiet internetu w lajt mobile możesz na 3 sposoby:

  1. Online
    Wystarczy, że zalogujesz się do swojego Panelu Klienta, wybierzesz zakładkę “usługi” i uruchomisz wybrany pakiet internetu.

  2. Telefonicznie
    Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię pod numer 727 700 700 i aktywujesz wybrany pakiet internetu z pomocą konsultanta.

  3. E-mailowo
    Wystarczy, że wyślesz e-mail na adres info@lajtmobile.pl, w którym wskażesz wybrany pakiet internetu, numer telefonu na którym ma zostać aktywowana usługa i swoje dane. Uwaga! W przypadku wyboru tego sposobu czas aktywacji wydłuża się i wybrany pakiet internetu może być dłuższy niż 48 h.
Aktywowany pakiet internetu będzie działać do momentu, aż nie wykorzystasz całości transferu lub jego ważność wygaśnie. Nie musisz martwić się o jego wyłączania. Twój dodatkowy pakiet internetu jest zawsze jednorazową sprawą i nie odnowi się automatycznie.
W dowolnym momencie możesz sprawdzić stan swoich GB. Wystaczy, że na klawiaturze swojego telefonu wpiszesz dedykowany kod USSD *136#, a otrzymasz powiadomienie z informacją ile GB ma twój pakiet internetowy.

1 GB to podstawowy i najmniejszy pakiet internetu w lajt mobile. Na jak długo wystarczy? Wbrew pozorom ten pakiet internetu jest wystarczający do podstawowych czynności wykonywanych w sieci, jak np. wysłanie e-mail. Pakiet internetu 1 GB wystarczy na wysyłkę ok. 4 tysięcy e-maili.

Najbardziej transferożerna jest wysoka jakość wideo. Jeżeli dodatkowy pakiet internetu ma wystarczyć Ci na obejrzenie ulubionych filmów czy seriali to lepiej wybrać największy pakiet internetu, żeby nie martwić się o ewentualny brak dostępu do sieci. W lajt mobile dodatkowy pakiet internetu możesz mieć z aż 300 GB (100 GB dzień/200 GB noc)!

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokument

Regulamin Dodatkowe Pakiety Roamingowe
- obowiązuje od 19.09.2022

Pobierz dokument

Regulamin Dodatkowe Pakiety Internetowe
- obowiązuje od 10.12.2022

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto