Dokup pakiet internetu

Na pewno często korzystasz z internetu mobilnego i nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez stałego dostępu do sieci.
Wybierz odpowiedni pakiet internetu, zaloguj się do Panelu Klienta i aktywuj nową usługę. Bądź zawsze online!

Co chcesz zrobić?

Zamówić
internet mobilny
Dokupić pakiet
Zamówić
internet na kartę
Dodatkowe pakiety internetu
dla oferty abonamentowej
Dodatkowe pakiety internetu
w Unii Europejskiej

100/200 GB

40,00

Okres ważności: 30 dni Dostępny na zasięgu Plus  

30 GB

35,00

Okres ważności: 30 dni

20 GB

25,00

Zgodnie z Okresem Rozliczeniowym

10 GB

15,00 zł 

Zgodnie z Okresem Rozliczeniowym

5 GB

12,00

Zgodnie z Okresem Rozliczeniowym

1 GB

5,00

Zgodnie z Okresem Rozliczeniowym

1 GB

25,00

Okres ważności: 30 dni

2 GB

40,00

Okres ważności: 30 dni

5 GB

100,00

Okres ważności: 30 dni

Pakiet 100 GB pakietu dziennego oraz dodatkowe 200 GB pakietu nocnego do wykorzystania w kraju. Dostępność pakietów: dzienny – w godz. od 8:00 rano do 1:00 w nocy. nocny – w godz. od 1:00 w nocy do 8:00 rano.
Okres obowiązywania pakietu można sprawdzić za pomocą kodu USSD *136#

Jak zamówić dodatkowy pakiet internetu?

1 Zaloguj się do Panelu Klienta lajt-online

2 Wybierz zakładkę „Usługi”

3 Uruchom wybrany pakiet

Pakiet zostanie aktywowany maksymalnie do 48h.

Aby aktywować dodatkowy pakiet internetu możesz także zadzwonić na naszą infolinię pod numer: 727 700 700 lub wysłać wiadomość e-mail na adres info@lajtmobile.pl. W przypadku e-maila czas aktywacji pakietu może być dłuższy.

Zamów przez telefon swój abonament telefoniczny
Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij formularz

Oddzwonimy i pomożemy ci dokupić pakiet internetu dopasowany do twoich potrzeb! 

Masz pytania? Napisz do nas!

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokument

Cennik i Regulamin oferty specjalnej
- obowiązuje od 23.04.2024

Pobierz dokument

Regulamin promocji „Odbierz rabat na abonament”
- obowiązuje od 14.02.2024

Pobierz dokument

Regulamin promocji „Dodatkowe Pakiety Internetowe”
- obowiązuje od 14.02.2024

Dodatkowy pakiet internetu dopasowany do twoich potrzeb

Oferty na dodatkowy pakiet internetu to doskonała i tania opcja dla tych, którym skończył się ich podstawowy pakiet, a którzy potrzebują być stale online.

W lajt mobile oferujemy aż 6 dodatkowych pakietów internetowych dostępnych dla oferty abonamentowej w przedziale od 1 GB do aż 300 GB (100 GB dzień/200 GB noc)! Chcesz zamówić dodatkowy pakiet internetu w UE? Możesz wybrać pakiet internetu w przedziale od 1 do 5 GB dla krajów w Unii Europejskiej.

Jak włączyć dodatkowy pakiet internetu w lajt mobile?

Dodatkowy pakiet internetu w lajt mobile możesz na 3 sposoby:

  1. Online
    Pakiety dostępne są w Panelu Klienta. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego Panelu Klienta, wybierzesz zakładkę “usługi” i uruchomisz wybrany pakiet internetu.

  2. Telefonicznie
    Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię pod numer i aktywujesz wybrany pakiet internetowy z pomocą konsultanta. Konsultant może też przedstawić ci ofertę na proponowane pakiety internetu.

  3. E-mailowo
    Wystarczy, że wyślesz e-mail na adres info@lajtmobile.pl, w którym wskażesz wybrany pakiet internetowy, numer telefonu na którym ma zostać aktywowana usługa i swoje dane. Uwaga! W przypadku wyboru tego sposobu czas aktywacji wydłuża się i wybrany pakiet internetowy może być dłuższy niż 48 h.

Jak wyłączyć dodatkowy pakiet internetu?

Aktywowany pakiet internetu będzie działać do momentu, aż nie wykorzystasz całości transferu lub jego ważność wygaśnie. Nie musisz martwić się o jego wyłączania. Twój dodatkowy pakiet internetu jest zawsze jednorazową sprawą i nie odnowi się automatycznie.

Jak sprawdzić ile GB zostało?

W dowolnym momencie możesz sprawdzić stan swoich GB. Wystarczy, że na klawiaturze swojego telefonu wpiszesz dedykowany kod USSD dla wybranej sieci, a otrzymasz powiadomienie z informacją ile GB ma twój pakiet internetowy.

PLUS:
Sprawdzenie stanu zużytych danych (GB): *136#

ORANGE:
Sprawdzenie stanu zużytych danych krajowych (GB): *171*10*99#
Sprawdzenie stanu zużytych danych krajowych (GB): *171*10*98

Na ile wystarcza pakiet internetu 1 GB?

1 GB to podstawowy i najmniejszy pakiet internetu w lajt mobile. Na jak długo wystarczy? Wbrew pozorom ten pakiet internetu jest wystarczający do podstawowych czynności wykonywanych w sieci, jak np. wysłanie e-mail. Pakiet internetu 1 GB wystarczy na wysyłkę ok. 4 tysięcy e-maili.

Najbardziej transferożerna jest wysoka jakość wideo. Jeżeli dodatkowy pakiet internetu ma wystarczyć Ci na obejrzenie ulubionych filmów czy seriali to lepiej wybrać największy pakiet internetu, żeby nie martwić się o ewentualny brak dostępu do sieci. W lajt mobile dodatkowy pakiet internetu możesz mieć z aż 300 GB (100 GB dzień/200 GB noc)!

Czy można włączyć cykliczny pakiet internetu?

W usłudze abonamentowej cykliczny pakiet internetu już jest uruchomiony. Aktywuje się on wraz z nowym okresem rozliczeniowym, więc nie musisz się o to martwić. W przypadku, jeżeli korzystasz z usługi na kartę, to doładuj konto i dzięki kodom USSD będziesz mógł włączyć lub wyłączyć jeden pakiet. Niewykorzystane GB nigdy nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy, więc pamiętaj, żeby wykonać doładowanie konta zgodnie z twoją potrzebą. W lajt mobile często można trafić na atrakcyjne promocje, np. bonusowe GB kiedy doładujesz konto w określonym terminie.

W ofercie na kartę niestety musisz pamiętać o doładowaniu konta. Bez tego twoje usługi nie będą działać, a rozmowy, SMS y i MMS y będą niedostępne. Jeżeli nie chcesz martwić się o ważność konta, to przejdź na abonament. W lajt mobile oferowana jest umowa bezterminowa, która jest niezwykle wygodna dla nowych klientów. Jeżeli nie chcesz się martwić o rozmowy SMS y i nie chcesz pamiętać o każdym doładowaniu, to w praktycznie tej samej cenie możesz korzystać ze wszystkich usług bez końca, a umowę możesz zerwać kiedy tylko chcesz.

Dodatkowe pakiety GB na kartę

Jeżeli interesuje cię mimo wszystko oferta na kartę od lajt mobile, to kup starter i doładuj konto żeby przedłużyć ważność konta. Dodatkowe pakiety znajdziesz na naszej stronie lub w Panelu Klienta.

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto