fbpx

Wybierz najlepszy abonament dla firm

Sprawdź ofertę lajt mobile i wybierz najlepszy abonament dla firm z umową bez terminu. 

Co chcesz zrobić?

Przenieść numer
Kupić nowy numer
BESTSELLER
BIZNES L
5G
następnie 40 zł + VAT/mies.

30

/6 mies. + VAT

60 GB

w tym 11,92 GB w roamingu UE

Rozmowy, SMS-y, MMS-y BEZ LIMITU
na stacjonarne i komórkowe
Umowa na ile chcesz
Karta z zasięgiem Plus lub Orange
Kolejny numer za 30 zł

Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł za zgodę na e-fakturę, 5 zł za zgodę marketingową oraz rabat 20 zł z tytułu Bonusu Krajowego.
Zgody (na e-fakturę i marketing) możesz odznaczyć po wybraniu oferty w formularzu zamówienia.

Zamów
przez telefon

baner zamow przez telefon

Dlaczego lajt mobile?

ikona puchar

Nagrody i wyróżnienia

nagrody lajt mobile
ikona konsultant

Obsługa online

U nas wszystko załatwisz online, zarówno poprzez Panel Klienta, jak i chat, e-mail i dzwoniąc na infolinię.

ikona nadajnik

Zasięg Plus i Orange

Jako pierwsi na rynku dajemy naszym klientom możliwość wyboru zasięgu sieci Plus lub Orange.

ikona laptop

Umowa online

Umowę podpisujemy zdalnie, bez konieczności czekania na kuriera. Proces zamawiania usług trwa kilka minut.

Możesz nam zaufać!

Inni wybrali już najtańszy
abonament w lajt mobile!
ocena google lajt mobile

> 93 000

aktywnych kart SIM

Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas
Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas

Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokument

Cennik i regulamin oferty specjalnej „lajtBIZNES - oferta dla firm”
- obowiązuje od 22.04.2024

Pobierz dokument

Warunki regulaminu promocji „Karta główna w cenie dodatkowej”
- obowiązuje od 22.02.2024

Zadbaj o finanse i przestań przepłacać za abonament dla firm w innych sieciach. Bez względu na to czy prowadzisz małą czy dużą firmę, potrzebujesz oferty na najtańszy i najlepszy abonament telefoniczny.

W ofercie lajt mobile na abonament dla firmy znajdziesz nielimitowanie połączenia do wszystkich sieci i na numery stacjonarne w kraju, SMS-y, MMS-y i internet mobilny z dużym pakietem GB w technologii LTE lub 5G. Co ważne, każdą dodatkową kartę w ofercie na abonament dla firm będziesz mieć jeszcze taniej, a twoi pracownicy będą cieszyć się niezawodnym zasięgiem sieci Plus z szybkim internetem.

Zamów abonament dla firm z umową bez terminu z możliwością zerwania umowy kiedy chcesz zachowując miesięczny okres wypowiedzenia. Abonament dla firm możesz zamówić w 100% online z umową na e-mail. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z biura! Zamów nowy numer lub przenieś swoje obecne do lajt mobile – sieci klientów #nalajcie.

Abonament dla firm ranking 2024 - najlepsze oferty

Najlepsza oferta na abonament dla twojej firmy wcale nie musi być bardzo droga. By cię przekonać przygotowaliśmy rzetelny ranking najchętniej wybieranych i najtańszych ofert 2024:

 

SIEĆ

OFERTA

ROZMOWY

SMS/MMS

GB

UMOWA

5G

CENA KARTY GŁÓWNEJ

CENA KART DODATKOWYCH

 

#1

LAJT MOBILEBIZNES XLNO LIMITNO LIMIT100
+200 GB
BEZ TERMINUTAK50,00 zł

Rabat na 35 zł
z kodem: FREE
40,00 zł
#2PREMIUM MOBILEFREEDOM5NO LIMITNO LIMIT110 GBBEZ TERMINUTAK54,70 zł49,70 zł
#3PLAYOFERTA MNO LIMITNO LIMIT150 GB25 MIES.TAK70,00 zł35,00 zł
#4PLUSABONAMENT M                  NO LIMITNO LIMIT120 GB                   24 MIES.TAK69,00 zł69,00 zł
#5ORANGEPLAN FIRMOWY LNO LIMITNO LIMIT300 GB                              24 MIES.TAK81,00 zł61,00 zł
#6T-MOBILEMagentaBIZNES M                         NO LIMITNO LIMITNO LIMIT24 MIES.85,00 zł45,00 zł

#1 – Najlepsza i najtańsza oferta!
Operator: lajt mobile
Cena karty głównej: 50 zł
Cena kart dodatkowej: 40 zł
Oferta: BIZNES XL
GB: 100 +200 GB
Umowa: BEZ TERMINU
5G: TAK

Rabat na 35 zł z kodem: FREE

#2
Operator: PREMIUM MOBILE
Cena karty głównej: 54,70 zł
Cena kart dodatkowych: 49,70 zł
Oferta: FREEDOM5
GB: 110 GB
Umowa: BEZ TERMINU
5G: TAK

#3
Operator: PLAY
Cena karty głównej: 70,00 zł
Cena kart dodatkowych: 35,00 zł
Oferta: OFERTA M
GB: 150 GB
Umowa: 25 MIES.
5G: TAK

#4
Operator: PLUS
Cena karty głównej: 69,00 zł
Cena kart dodatkowych: 69,00 zł
Oferta: ABONAMENT M
GB: 120 GB
Umowa: 24 MIES.
5G: TAK

#5
Operator: ORANGE
Cena karty głównej: 81,00 zł
Cena kart dodatkowych: 61,00 zł
Oferta: PLAN FIRMOWY L
GB: 300 GB
Umowa: 24 MIES.
5G: TAK

#6
Operator: T-MOBILE
Cena karty głównej: 85,00 zł
Cena kart dodatkowych: 45,00 zł
Oferta: MagentaBIZNES M
GB: NO LIMIT
Umowa: 24 MIES.
5G:

Ostatnia aktualizacja porównywarek ofert: 10.06.2024 r.

Abonament dla firm - z telefonem czy bez?

Zawsze masz wybór – możesz zdecydować się na abonament firmowy z telefonem lub bez. Jesteśmy zwolennikami drugiej opcji, ponieważ przy wyborze smartfona z ograniczonej puli dostępnej u operatorów i tak płacisz za niego w ramach opłat abonamentowych. Warto przeprowadzić własny test: oblicz koszt telefonu w przeliczeniu na 25 miesiące (co jest średnim okresem trwania umów), a następnie dodaj do tego wartość najtańszego abonamentu (możesz posłużyć się tutaj powyższym rankingiem ofert 2024). Taki zestawienie pozwoli ci dokładnie porównać dostępne oferty i wybrać tą najlepszą. 

P.S. Dodatkowo, sklepy z RTV i AGD często oferują rabaty przy zakupie większej liczby telefonów. Naszym zdaniem musisz się po prostu zastanowić jakiej oferty naprawdę potrzebujesz. Czy zależy ci na szybkim i wygodnym zakupie sprzętu, czy jednak stawiasz na optymalizację budżetu. Jeżeli to drugie, to oferta abonamentu od lajt mobile jest nieporównywalnie najlepszą ofertą dla twojej firmy. Szczegóły oferty znajdziesz na www.lajtmobile.pl w zakładce dla biznesu.

Ile numerów na abonament dla firm mogę zamówić jednocześnie?

Podczas składania zamówienia na abonament dla swojej firmy możesz zamówić do 8 numerów jednocześnie. Jeżeli potrzebujesz więcej numerów, skontaktuj się z nami wysyłając formularz kontaktowy lub poprzez kontakt z infolinią pod numerem: 727 700 700.

Czy mogę zamówić kilka różnych planów w ofercie na abonament dla firm?

Tak, ale każde tego rodzaju zamówienie należy złożyć osobno. Składając zamówienie na wybrany abonament dla firm można dobrać numery dodatkowe tylko do jednej oferty. Jeżeli chcesz zamówić kilka numerów z kilku różnych planów taryfowych, wymaga to złożenia kilku osobnych zamówień na abonament.

Który abonament dla firm wybrać?

To zależy od potrzeb twojej firmy. Jeżeli twoi pracownicy często podróżują lub pracują zdalnie, co wymaga szybkiego internetu mobilnego to wybierz ofertę na abonament dla firm z największą ilością GB. Największym pakietem w lajt mobile dla biznesu jest oferta BIZNES XL. W cenie abonamentu otrzymujesz nielimitowane rozmowy, bez limitu SMS i bez limitu MMS. Dodatkowo nie musisz martwić się o internet, bo w tym pakiecie otrzymujesz 100 GB (+ 200 limitu GB w taryfie nocnej), a to w wszystko w technologii 5G. Ta oferta na pewno zadowoli wszystkich nowych klientów, którzy potrzebują mieć niezawodny firmowy telefon.

Jeżeli twoi pracownicy nie potrzebują dodatkowych GB i ich praca głównie skupia się na dzwonieniu, to najniższy plan na abonament dla firm w zupełności wystarczy. Zawsze możesz też zamówić internet mobilny dla firm jako usługa dodatkowa. Nawet najtańsze oferty na rynku nie posiadają tylu zalet, co oferta lat mobile. W najniższym pakiecie za 20,00 zł/mies.(BIZNES S) klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, brak limitu SMS i MMS i internet 10 GB.

To nie koniec zalet oferty na abonament dla małych firm czy średnich firm w lajt mobile. Możesz podpisać umowę, która w całości wejdzie w koszty firmowe. Wystarczy dokonać wyboru abonamentu i wybrać opcję “umowa bezterminowa”, a nie będziesz musiał martwić się o kary umowne, które tak jak okres trwania umowy na 24 miesiące występują występują u innych operatorów komórkowych. W lajt mobile w cenie abonamentu otrzymujesz pozbawione limitu SMS y, pozbawione limitu MMS y, duży pakiet internetu (do 100 GB w technologii 5G z dodatkowym internetem w taryfie nocnej 200 GB) oraz nielimitowanie rozmowy do wszystkich sieci w kraju.

Czy przenosząc numery do lajt mobile muszę kontaktować się z obecnym operatorem?

Nie! Nasi doradcy biznesowi kompleksowo zajmą się przeniesieniem wszystkich twoich numerów firmowych. W imieniu właścicieli firm kontaktujemy się z daną siecią komórkową i zgłaszamy przeniesienie numeru lub numerów do lajt mobile oferując lepsze warunki abonamentów.

Wystarczy, że na naszej stronie złożysz zamówienie ze wskazaniem numerów do przeniesienia i wyborem sieci, w której się znajdują, a wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Jeżeli potrzebujesz oferty indywidualnej, bo chcesz jednorazowo przenieść więcej, niż 8 numerów to skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a przygotujemy najlepszą ofertę dla twojej firmy.

Jeżeli uważasz, że to jest ten moment, kiedy jest korzystniej zmienić operatora, niż przedłużyć umowę to najlepsza oferta na plan firmowy czeka w lajt mobile.

Ile kosztuje dodatkowa karta SIM?

Każdą dodatkową karta SIM, wybierając abonament dla firm od lajt mobile otrzymujesz z rabatem 5,00 zł! Bez względu na wybrany przez ciebie plan taryfowy. 

Jakie korzyści będę mieć posiadając abonament dla firm w sieci lajt mobile?

Abonament komórkowy dla firm posiada wiele korzyści. Oto tylko kilka z nich:

 1. KOSZTY

  Wybierając najtańszy abonament komórkowy dla firm w lajt mobile zapłacisz jedynie 20,00 zł netto/mies.! W ramach tej kwoty otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB internetu mobilnego. Przy wyborze min. 2 kart, każdą kolejną dostaniesz z rabatem 5,00 zł, co realnie odczuje twój portfel.

  Dodatkowo, możesz skorzystać z programu polecania znajomych i np. polecać nasze usługi swoim klientom. Po każdej zrealizowanej umowie z twojego polecenia obniżymy twoje rachunki firmowe aż o 50 zł, więc im więcej będziesz polecał nasze usługi, tym dłużej nie będziesz płacić za rachunki.

 2. OPTYMALIZACJA PLANÓW

  Abonament dla firm to szybkość, wygoda i oszczędność, dlatego na naszej stronie internetowej dostępne są 3 oferty z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz pakietami internetowymi: 10 GB, 60 GB z 5G oraz 100 GB + 200 GB w technologii 5G. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś więcej, skontaktuj się z naszym doradcą biznesowym, który pomoże ci wybrać najlepszą ofertę na abonament dla firm.

 3. WSPARCIE TECHNICZNE

  Stawiając na abonament dla firm w lajt mobile, nie zostawiamy cię samego sobie. Pomożemy ci skonfigurować urządzenia, pomożemy przy migracji numerów. Pomożemy ci też zaoszczędzić czas i zapewnimy profesjonalne wsparcie dla twojej firmy w przypadku jakichkolwiek problemów z usługami komórkowymi.

 4. ZARZĄDZENIA

  W Panelu Klienta możesz w każdym momencie monitorować zużycie pakietu internetu mobilnego, połączenia przychodzące, czy kontrolować wydatki.

 5. WYGODA
  Wszystkie zmiany i decyzje możesz podejmować w 100% online!

Zadzwoń do naszego doradcy pod numer: 727 727 187

Możesz też zostawić swój numer. Pomożemy Ci wybrać najlepiej dopasowaną ofertę do potrzeb Twojej firmy.

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto