A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

Tani abonament No limit M za 19,99 zł z pakietem 10 GB

„ Od teraz każdy klient Lajt Mobile wybierający taryfę No limit M otrzyma powiększony pakiet danych do 10 GB (wcześniej 4 GB). Nowa cena abonamentu wynosi 19,99 zł/mies. i jest wyższa o 2 zł. Promocja potrwa do 09.03.2021 roku.” (czytaj więcej)

Ranking Internetu mobilnego – Luty 2021

„ Internet 300 GB. Wcześniejsze paczki danych były zbyt małe? Z ratunkiem przychodzi m.in. lajt mobile – jego pakiet 100+200 GB w nocy kosztuje obecnie tylko 39,99 zł! Z transferu nocnego 200 GB będziesz korzystał w godzinach od 1:00 do 8:00 rano. Ten wirtualny operator działa w oparciu o infrastrukturę Plusa. Umowa bezterminowa.” (czytaj więcej)

forum_biznesu

5 lat lajt mobile! Firma telekomunikacyjna otrzymała specjalne wyróżnienie Polska Dobra Marka 2020.

„ Sieć lajt mobile jest młodą marką w branży telekomunikacyjnej, ale jej dynamiczny rozwój sprawił, że została podwójnie wyróżniona przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020! (czytaj więcej)

Najtańszy bezterminowy abonament – ranking

„ Pierwsze miejsce na podium zajmuje lajt mobile i jego pakiet za 17,99 zł (No Limit M). Co jednak oferuje lajt za niecałe 20 zł? Nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a do tego 4 GB LTE. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł.” (czytaj więcej)

Jedyna taka oferta na abonament komórkowy i internet mobilny dla firm bez zobowiązania

„ Dziś opiszę ofertę jednego z operatorów bez zobowiązania dla firm, które zastanawiają się czy przedłużać teraz umowę na kolejne dwa lata czy poszukać opcji bez wiązania się umową długoterminową.” (czytaj więcej)

Abonament w lajt mobile. Analiza oferty.

„Lajt mobile to jeden z polskich operatorów wirtualnych. Korzysta on z nadajników sieci Plus. W tym artykule omówię aktualną ofertę tej firmy oraz przedstawię ewentualne alternatywy na zasięgu Plusa. Pokażę również, gdzie w rankingu aktualnie znajdują się abonamenty tej sieci.” (czytaj więcej)

1 miejsce dla lajt mobile w rankingu internetu mobilnego.

„40 GB to zbyt mało, a nie jesteś cierpliwy, żeby uzbierać 120 GB? Tym bardziej, że to wciąż zbyt mały transfer. Wybierz więc lajt mobile i jego tani pakiet 300 GB!”
(czytaj więcej)

lajt mobile z miejscem na podium w rankingu ofert internetu mobilnego.

„Zdalna praca, zdalna nauka, zdalne zakupy… Spójrzmy więc na wybrane przeze mnie najlepsze – moim zdaniem – oferty internetu mobilnego.”
(czytaj więcej)

lajt mobile posiada jedną z najlepszych ofert na kartę!

„W mojej ocenie powstała w ten sposób jedna z najlepszych ofert pre-paid na polskim rynku.(…) lajt mobile bez wątpienia wyróżnił się od konkurencji i poszedł w zupełnie odmiennym kierunku.”
(czytaj więcej)

Najlepsze oferty operatorów wirtualnych w zasięgu sieci Plus

Tak czy tak, najlepszą ofertą okazuje się tu oferta lajt mobile, nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y/MMS-y i 30 GB transferu danych za jedyne 19,99 zł. Kolejne dwa miejsca na podium zajęły oferty…
(czytaj więcej)

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc