A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

+10% ekstra doładowania w lajt mobile

„Wirtualny operator lajt mobile powiększa doładowania na Święta Wielkanocne. Tylko w najbliższych dniach otrzymasz +10% dodatkowych środków.
Promocja operatora trwa przez kilka dni. Doładuj swoje konto w dniach od 3 do 5 kwietnia i odbierz 10% bonusu.” (czytaj więcej)

Ranking internetu mobilnego

„W sieci www znajdziesz kilka podobnych ofert – net mobilny z transferem 100 GB, a do tego kolejne 200 GB udostępnianych w godzinach nocnych.logo lajt mobile. Wirtualna sieć lajt mobile oferuje to w najlepszej cenie. Za jedyne 39,99 złotych otrzymasz transfer 300 gigabajtów, z czego 200 GB lajt udostępnia w godzinach nocnych, tj. 1:00-8:00 rano. Przez dzień masz do dyspozycji 100 GB na miesiąc, a więc nieco ponad 3,3 gigabajta na dobę. Chyba nieźle? Tym bardziej, że w lajcie masz umowę bezterminową! Paczka 100+200 GB udostępniana jest oczywiście w standardzie LTE.” (czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Najlepsze oferty dla par u naszych operatorów.

„ W opcji bez zobowiązania, również zaczynamy alfabetycznie od operatora Lajt Mobile. Najkorzystniej przedstawia się tu plan LajtDUET Nr 1 za 24,99 zł (nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 30 GB transferu danych), w którym za drugi numer zapłacimy 19,99 zł” (czytaj więcej)

Tani abonament No limit M za 19,99 zł z pakietem 10 GB

„ Od teraz każdy klient Lajt Mobile wybierający taryfę No limit M otrzyma powiększony pakiet danych do 10 GB (wcześniej 4 GB). Nowa cena abonamentu wynosi 19,99 zł/mies. i jest wyższa o 2 zł. Promocja potrwa do 09.03.2021 roku.” (czytaj więcej)

Ranking Internetu mobilnego – Luty 2021

„ Internet 300 GB. Wcześniejsze paczki danych były zbyt małe? Z ratunkiem przychodzi m.in. lajt mobile – jego pakiet 100+200 GB w nocy kosztuje obecnie tylko 39,99 zł! Z transferu nocnego 200 GB będziesz korzystał w godzinach od 1:00 do 8:00 rano. Ten wirtualny operator działa w oparciu o infrastrukturę Plusa. Umowa bezterminowa.” (czytaj więcej)

forum_biznesu

5 lat lajt mobile! Firma telekomunikacyjna otrzymała specjalne wyróżnienie Polska Dobra Marka 2020.

„ Sieć lajt mobile jest młodą marką w branży telekomunikacyjnej, ale jej dynamiczny rozwój sprawił, że została podwójnie wyróżniona przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020! (czytaj więcej)

Najtańszy bezterminowy abonament – ranking

„ Pierwsze miejsce na podium zajmuje lajt mobile i jego pakiet za 17,99 zł (No Limit M). Co jednak oferuje lajt za niecałe 20 zł? Nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a do tego 4 GB LTE. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł.” (czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Jedyna taka oferta na abonament komórkowy i internet mobilny dla firm bez zobowiązania

„ Dziś opiszę ofertę jednego z operatorów bez zobowiązania dla firm, które zastanawiają się czy przedłużać teraz umowę na kolejne dwa lata czy poszukać opcji bez wiązania się umową długoterminową.” (czytaj więcej)

Abonament w lajt mobile. Analiza oferty.

„Lajt mobile to jeden z polskich operatorów wirtualnych. Korzysta on z nadajników sieci Plus. W tym artykule omówię aktualną ofertę tej firmy oraz przedstawię ewentualne alternatywy na zasięgu Plusa. Pokażę również, gdzie w rankingu aktualnie znajdują się abonamenty tej sieci.” (czytaj więcej)

1 miejsce dla lajt mobile w rankingu internetu mobilnego.

„40 GB to zbyt mało, a nie jesteś cierpliwy, żeby uzbierać 120 GB? Tym bardziej, że to wciąż zbyt mały transfer. Wybierz więc lajt mobile i jego tani pakiet 300 GB!”
(czytaj więcej)