A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

Najtańszy bezterminowy abonament – ranking

„ Pierwsze miejsce na podium zajmuje lajt mobile i jego pakiet za 17,99 zł (No Limit M). Co jednak oferuje lajt za niecałe 20 zł? Nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a do tego 4 GB LTE. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł.” (czytaj więcej)

Jedyna taka oferta na abonament komórkowy i internet mobilny dla firm bez zobowiązania

„ Dziś opiszę ofertę jednego z operatorów bez zobowiązania dla firm, które zastanawiają się czy przedłużać teraz umowę na kolejne dwa lata czy poszukać opcji bez wiązania się umową długoterminową.” (czytaj więcej)

Abonament w lajt mobile. Analiza oferty.

„Lajt mobile to jeden z polskich operatorów wirtualnych. Korzysta on z nadajników sieci Plus. W tym artykule omówię aktualną ofertę tej firmy oraz przedstawię ewentualne alternatywy na zasięgu Plusa. Pokażę również, gdzie w rankingu aktualnie znajdują się abonamenty tej sieci.” (czytaj więcej)

1 miejsce dla lajt mobile w rankingu internetu mobilnego.

„40 GB to zbyt mało, a nie jesteś cierpliwy, żeby uzbierać 120 GB? Tym bardziej, że to wciąż zbyt mały transfer. Wybierz więc lajt mobile i jego tani pakiet 300 GB!”
(czytaj więcej)

lajt mobile z miejscem na podium w rankingu ofert internetu mobilnego.

„Zdalna praca, zdalna nauka, zdalne zakupy… Spójrzmy więc na wybrane przeze mnie najlepsze – moim zdaniem – oferty internetu mobilnego.”
(czytaj więcej)

lajt mobile posiada jedną z najlepszych ofert na kartę!

„W mojej ocenie powstała w ten sposób jedna z najlepszych ofert pre-paid na polskim rynku.(…) lajt mobile bez wątpienia wyróżnił się od konkurencji i poszedł w zupełnie odmiennym kierunku.”
(czytaj więcej)

Najlepsze oferty operatorów wirtualnych w zasięgu sieci Plus

Tak czy tak, najlepszą ofertą okazuje się tu oferta lajt mobile, nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y/MMS-y i 30 GB transferu danych za jedyne 19,99 zł. Kolejne dwa miejsca na podium zajęły oferty…
(czytaj więcej)

lajt mobile liderem rankingu!

Zapraszam na ranking abonamentów na kolejny miesiąc. Bierzemy pod uwagę abonamenty na czas określony, a kryteria do rankingu są proste – pełen no-limit na rozmowy, SMSy i MMSy oraz co najmniej 10 GB Internetu.
(czytaj więcej)

lajt mobile z wysokim wynikiem kwartalnym!

Sieć jest jednym z liderów wśród operatorów wirtualnych! Sieć jest jednym z liderów wśród operatorów wirtualnych! Sieć jest jednym z liderów wśród operatorów wirtualnych!
(czytaj więcej)

Jaki abonament wybrać? Kwiecień 2020

Portal jakaoferta.pl wybiera najlepszy i najtańszy abonament na kwiecień, którego liderem jest lajt mobile. Sprawdźmy, jaki abonament wybrać i co oferują operatorzy w kwietniu tego roku.
(czytaj więcej)

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc