Akcja „lajtowe pomaganie” nie zwalnia tempa – tym razem nasze wsparcie otrzymało Schronisko na Paluchu

Jako lajt mobile od lat stoimy na czele społecznej odpowiedzialności biznesowej. Każdego miesiąca wykazujemy zaangażowanie w odwdzięczanie się społeczności poprzez “lajtowe pomaganie”. Inicjatywa ta, która stała się synonimem marki, jest przykładem zaangażowania firmy we wspieranie fundacji i organizacji charytatywnych.
lajt mobile wsparło Schronisko na Paluchu

W styczniu klienci lajt mobile po raz kolejny wykazali się hojnością, a dzięki Pani Karolinie, która do nas napisała wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przekazane do warszawskiego Schroniska na Paluchu.

O działalności Schroniska na Paluchu

Od momentu powstania Schronisko na Paluchu odgrywa ogromną rolę w zapewnianiu opieki i wsparcia potrzebującym bezdomnym zwierzętom na terenie Warszawy i okolic. To, co wyróżnia Schronisko na Paluchu, to niezachwiane zaangażowanie w pomoc ciężko chorym mieszkańcom schroniska. Od zapewniania tymczasowych domów po prowadzenie niezbędnej diagnostyki i leczenia – fundacja zapewnia tym bezbronnym zwierzętom opiekę, której desperacko potrzebują. 

Ponadto schronisko stara się aktywnie szukać stałych domów dla swoich mieszkańców, krzewiąc kulturę współczucia i propagowania dobrostanu zwierząt. Schronisko na Paluchu swoim wsparciem wykracza poza swoich bezpośrednich mieszkańców, wykazując się holistycznym podejściem do problemu bezdomności wśród zwierząt. Mając świadomość, że nie wszystkie zwierzęta mogą zostać umieszczone na jej terenie, fundacja bierze na siebie odpowiedzialność za opiekę nad tymi, które nie mogą zostać przyjęte w Schronisku na Paluchu, poszerzając w ten sposób swój wpływ i zasięg w społeczności.

Akcja lajtowe pomaganie

Nasza współpraca, a raczej wsparcie działalności Schroniska na Paluchu jest przykładem siły współpracy we wprowadzaniu pozytywnych zmian. Wykorzystując przelewy autoryzacyjne naszych klientów, jako lajt mobile wzmacniamy wpływ inicjatyw charytatywnych, które w wymierny sposób zmieniają życie potrzebujących osób i zwierząt.

Sukces akcji “lajtowe pomaganie” podkreśla wagę społecznej odpowiedzialności biznesu w dzisiejszym społeczeństwie. Ponieważ konsumenci coraz częściej traktują marki, które wykazują prawdziwe zaangażowanie w sprawy społeczne i środowiskowe, inicjatywy takie jak ta służą jako świadectwo transformacyjnej siły przedsiębiorstw wykorzystujących swoje zasoby dla większego dobra.

Podsumowując, wsparcie naszej sieci dla schroniska na Paluchu poprzez kampanię “lajtowe pomaganie” jest przykładem godnego pochwały zaangażowania w filantropię i zaangażowanie społeczne. Jednocząc klientów wokół wspólnej sprawy, nasza sieć komórkowa nie tylko przyczynia się do dobrostanu bezdomnych zwierząt, ale także wspiera kulturę współczucia i hojności, która odbija się echem w całym społeczeństwie. Patrząc w przyszłość, nadal wspierajmy inicjatywy, dla których priorytetem jest dobro wszystkich żywych istot, ucieleśniając prawdziwego ducha solidarności i empatii.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto