Jesteśmy “Firmą z Sercem” – dołączyliśmy do programu UNICEF Polska!

Rok 2024 rozpoczynamy z przytupem. W ramach akcji lajtowe pomaganie postanowiliśmy przeznaczyć środki z autoryzacji naszych klientów na rzecz UNICEF Polska i dołączyliśmy do programu “Firma z Sercem”.
unicef lajtowe pomaganie

Jesteśmy niezwykle dumni, że znaleźliśmy się w gronie firm, które  wspierają najmłodszych. Dzięki naszej darowiźnie pomagamy chronić życie dzieci i zapewnić im zdrowie, ochronę i edukację. W zamian otrzymaliśmy certyfikat i znak “Firma z Sercem”, którego symbolika wiele dla nas znaczy.

W ramach akcji lajtowe pomaganie, z której jako polska sieć komórkowa jesteśmy niezwykle dumni, staramy się nieść pomoc potrzebującym poprzez wspieranie fundacji i organizacji charytatywnych. Każdego miesiąca środki z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów są przekazywane na cele dobroczynne. Tu nie chodzi o marketing. Cały nasz zespół tworzą empatyczni ludzie z wielkim sercem, a dzięki tej akcji czujemy, że niesiemy realną pomoc.

Historia UNICEF

Na skutek II Wojny Światowej w całej Europie powstało wiele organizacji i fundacji, których celem było niesienie pomocy potrzebującym. Sam UNICEF jako organizacja, która za cel obrała sobie pomoc dzieciom, powstała 1946 roku. 

UNICEF od początku swojego istnienia kieruje się w swoim działaniu postanowieniami Konwencji o prawach dziecka. Obecnie organizacja obecna jest w 190 krajach i terytoriach, nierzadko w najtrudniejszych miejscach na ziemi. Każde dziecko ma szansę na przeżycie i rozwój, a UNICEF każdego dnia mierzy się z nowymi wyzwaniami, aby dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci.  Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej – UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Więcej o UNICEF

UNICEF w Polsce

UNICEF w Polsce powstał w 1962 roku, czyli wtedy, kiedy w naszym kraju powstał pierwszy Narodowy Komitet UNICEF we wschodniej części Europy.

Przez pierwsze 40 lat działalności organizacji w Polsce, UNICEF skupiał się na pomocy polskim dzieciom, kupował wyposażenie dla ośrodków zdrowia, sprowadzał surowce do produkcji artykułów dla dzieci, a podczas stanu wojennego Komitety Narodowe z Europy Zachodniej przekazywały polskim dzieciom lekarstwa, odzież i odżywki.

W 2002 roku działalność polskiego oddziału UNICEF rozszerzyła swój zasięg o zbieranie funduszy na rzecz pomocy dzieciom w najbardziej potrzebujących regionach świata, ale też promuje i działa w ochronie praw dziecka, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Więcej o UNICEF Polska

Misja UNICEF

Organizacja charytatywna UNICEF jest znana na całym świecie. Jej historia, jak wspomniane wyżej sięga końca II Wojny Światowej. Przez wiele lat z zaangażowaniem walczy ze złem tego świata i stara się otoczyć najlepszą opieką wszystkie dzieci, które jej potrzebują. 

unicef lajtowe pomaganie

Celem i misją UNICEF jest troska o dzieci i ich prawa. Organizacja na co dzień mierzy się z trudnościami, takimi jak ubóstwo, złe warunki środowiskowe, brak odpowiedniej opieki, niedożywienie dzieci, nierówność płci, niepełnosprawność, klęski żywiołowe, skutki wojny, przemoc i wiele więcej. Według UNICEF każde dziecko ma prawo dorastać w zdrowiu, każde dziecko ma prawo do edukacji, do ochrony przed przemocą, ale przede wszystkim każde dziecko ma prawo do spokojnego życia w bezpiecznym środowisku.

Więcej o działalności UNICEF

lajtowe pomaganie to realna pomoc!

Wiemy jak wiele nieszczęść spotyka najmłodszych – nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, dlatego jako lajt mobile dołączyliśmy do programu Firma z Sercem UNICEF. Chcemy szerzyć dobro i wspierać działania, które mają na celu niesienie pomocy humanitarnej. Pamiętajcie, dobro wraca, ale tym dobrem trzeba się też potrafić dzielić. Akcja lajtowe pomaganie przypomina nam o tym za każdym razem.

Drodzy, pamiętajcie też że sami możecie mieć realny wpływ na to, do której organizacji w danym miesiącu trafią środki z lajtowego pomagania. Wystarczy, że zgłosicie nam fundację przez formularz kontaktowy. To nic nie kosztuje, a zrobi wiele dobrego – obiecujemy, że każdy jeden formularz będzie brany pod uwagę.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto