Jesteśmy “Firmą z Sercem” – dołączyliśmy do programu UNICEF Polska!

Rok 2024 rozpoczynamy z przytupem. W ramach akcji lajtowe pomaganie postanowiliśmy przeznaczyć środki z autoryzacji naszych klientów na rzecz UNICEF Polska i dołączyliśmy do programu “Firma z Sercem”.
unicef lajtowe pomaganie

Jesteśmy niezwykle dumni, że znaleźliśmy się w gronie firm, które  wspierają najmłodszych. Dzięki naszej darowiźnie pomagamy chronić życie dzieci i zapewnić im zdrowie, ochronę i edukację. W zamian otrzymaliśmy certyfikat i znak “Firma z Sercem”, którego symbolika wiele dla nas znaczy.

W ramach akcji lajtowe pomaganie, z której jako polska sieć komórkowa jesteśmy niezwykle dumni, staramy się nieść pomoc potrzebującym poprzez wspieranie fundacji i organizacji charytatywnych. Każdego miesiąca środki z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów są przekazywane na cele dobroczynne. Tu nie chodzi o marketing. Cały nasz zespół tworzą empatyczni ludzie z wielkim sercem, a dzięki tej akcji czujemy, że niesiemy realną pomoc.

Historia UNICEF

Na skutek II Wojny Światowej w całej Europie powstało wiele organizacji i fundacji, których celem było niesienie pomocy potrzebującym. Sam UNICEF jako organizacja, która za cel obrała sobie pomoc dzieciom, powstała 1946 roku. 

UNICEF od początku swojego istnienia kieruje się w swoim działaniu postanowieniami Konwencji o prawach dziecka. Obecnie organizacja obecna jest w 190 krajach i terytoriach, nierzadko w najtrudniejszych miejscach na ziemi. Każde dziecko ma szansę na przeżycie i rozwój, a UNICEF każdego dnia mierzy się z nowymi wyzwaniami, aby dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci.  Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej – UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Więcej o UNICEF

UNICEF w Polsce

UNICEF w Polsce powstał w 1962 roku, czyli wtedy, kiedy w naszym kraju powstał pierwszy Narodowy Komitet UNICEF we wschodniej części Europy.

Przez pierwsze 40 lat działalności organizacji w Polsce, UNICEF skupiał się na pomocy polskim dzieciom, kupował wyposażenie dla ośrodków zdrowia, sprowadzał surowce do produkcji artykułów dla dzieci, a podczas stanu wojennego Komitety Narodowe z Europy Zachodniej przekazywały polskim dzieciom lekarstwa, odzież i odżywki.

W 2002 roku działalność polskiego oddziału UNICEF rozszerzyła swój zasięg o zbieranie funduszy na rzecz pomocy dzieciom w najbardziej potrzebujących regionach świata, ale też promuje i działa w ochronie praw dziecka, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Więcej o UNICEF Polska

Misja UNICEF

Organizacja charytatywna UNICEF jest znana na całym świecie. Jej historia, jak wspomniane wyżej sięga końca II Wojny Światowej. Przez wiele lat z zaangażowaniem walczy ze złem tego świata i stara się otoczyć najlepszą opieką wszystkie dzieci, które jej potrzebują. 

unicef lajtowe pomaganie

Celem i misją UNICEF jest troska o dzieci i ich prawa. Organizacja na co dzień mierzy się z trudnościami, takimi jak ubóstwo, złe warunki środowiskowe, brak odpowiedniej opieki, niedożywienie dzieci, nierówność płci, niepełnosprawność, klęski żywiołowe, skutki wojny, przemoc i wiele więcej. Według UNICEF każde dziecko ma prawo dorastać w zdrowiu, każde dziecko ma prawo do edukacji, do ochrony przed przemocą, ale przede wszystkim każde dziecko ma prawo do spokojnego życia w bezpiecznym środowisku.

Więcej o działalności UNICEF

lajtowe pomaganie to realna pomoc!

Wiemy jak wiele nieszczęść spotyka najmłodszych – nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, dlatego jako lajt mobile dołączyliśmy do programu Firma z Sercem UNICEF. Chcemy szerzyć dobro i wspierać działania, które mają na celu niesienie pomocy humanitarnej. Pamiętajcie, dobro wraca, ale tym dobrem trzeba się też potrafić dzielić. Akcja lajtowe pomaganie przypomina nam o tym za każdym razem.

Drodzy, pamiętajcie też że sami możecie mieć realny wpływ na to, do której organizacji w danym miesiącu trafią środki z lajtowego pomagania. Wystarczy, że zgłosicie nam fundację przez formularz kontaktowy. To nic nie kosztuje, a zrobi wiele dobrego – obiecujemy, że każdy jeden formularz będzie brany pod uwagę.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto