W grudniu lajtowe pomaganie wspiera małych i dużych mieszkańców fundacji MASZ NOSA!

Jak co miesiąc nasza sieć przeznacza środki finansowe na cele charytatywne. W grudniu, dzięki wiadomości, którą otrzymaliśmy od pana Marcina przelew z sumą autoryzacyjnych złotówek powędruje do fundacji MASZ NOSA.
kobieta_przytula_psa

To super uczucie, kiedy nasi klienci sami angażują się w pomoc i zgłaszają nam fundacje czy schroniska, które potrzebują wsparcia. Teraz to pan Marcin może być dumny, że jedną wiadomością przyczynił się do nakarmienia “naszych mniejszych braci” – jak sam określił mieszkańców azylu.

Jeżeli znasz organizację charytatywną, która potrzebuje wsparcia finansowego, napisz do nas! Jesteśmy w trakcie tworzenia kalendarza na 2024 rok, więc Twoja wiadomość może zrobić wiele dobrego. 🙂

Kilka słów o fundacji MASZ NOSA

Fundacja, a bardziej inicjatywa zaczęła rozwijać się zaledwie 3 lata temu. To stosunkowo młoda organizacja, której celem jest dobro zwierząt. Ich początki to dosłownie kilka psów, które z ulicy trafiły pod opiekę ludzi z wielkimi sercami. Fundację prowadzą dwie osoby, które mieszkają na miejscu i 24 godziny na dobę spędzają czas z podopiecznymi.

Jak to zazwyczaj bywa, stopniowo zaczęło przybywać zwierzaków, które wymagały pomocy, adopcje zaczęły się rozwijać, a do fundacji MASZ NOSA zaczęły trafiać coraz poważniejsze przypadki. W tak krótkim czasie, czyli na przełomie tych 3 lat działalności przez azyl przewinęło się ponad 350 zwierząt, z czego ponad 200 znalazło nowe domy. To świetna statystyka, co jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że pomaganie i wspieranie takich miejsc jest niezwykle ważne i potrzebne.

Działalność fundacji

Bezbronne czworonogi zawsze mogą liczyć na schronienie w MASZ NOSA, bo ludzie,  którzy tworzą to miejsce starają się dać dach nad głową, zapewnić jedzenie i spokój każdemu stworzeniu, które tego potrzebuje.

I to dosłownie każdemu, bo azyl nie skupia się wyłącznie na psach i kotach. Na chwilę obecną pod opieką fundacji są też kozy, owce, kucyki, nutrie, króliki, byk i krowa. Każde z tych zwierzaków to istota po przejściach, która potrzebowała pomocy, by zacząć normalnie żyć.

Funkcjonowanie azylu oparte jest głównie na dobrej woli osób, które wspierają ich działania. Do tej pory wszystko funkcjonuje dzięki datkom i darowiznom, a my jako lajt mobile jesteśmy wzruszeni za każdym razem, kiedy możemy pomóc potrzebującym, ale też ludziom, którzy na co dzień zmagają się z trudnościami prowadzenia tego rodzaju organizacji.

Pamiętajmy, dobro powraca, a każde przeniesienie numeru lub zakup nowej usługi w naszej sieci to pomoc potrzebującym.

 

Znasz fundację, która
potrzebuje wsparcia?

Poinformuj nas o tym!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto