W grudniu lajtowe pomaganie wspiera małych i dużych mieszkańców fundacji MASZ NOSA!

Jak co miesiąc nasza sieć przeznacza środki finansowe na cele charytatywne. W grudniu, dzięki wiadomości, którą otrzymaliśmy od pana Marcina przelew z sumą autoryzacyjnych złotówek powędruje do fundacji MASZ NOSA.
kobieta_przytula_psa

To super uczucie, kiedy nasi klienci sami angażują się w pomoc i zgłaszają nam fundacje czy schroniska, które potrzebują wsparcia. Teraz to pan Marcin może być dumny, że jedną wiadomością przyczynił się do nakarmienia “naszych mniejszych braci” – jak sam określił mieszkańców azylu.

Jeżeli znasz organizację charytatywną, która potrzebuje wsparcia finansowego, napisz do nas! Jesteśmy w trakcie tworzenia kalendarza na 2024 rok, więc Twoja wiadomość może zrobić wiele dobrego. 🙂

Kilka słów o fundacji MASZ NOSA

Fundacja, a bardziej inicjatywa zaczęła rozwijać się zaledwie 3 lata temu. To stosunkowo młoda organizacja, której celem jest dobro zwierząt. Ich początki to dosłownie kilka psów, które z ulicy trafiły pod opiekę ludzi z wielkimi sercami. Fundację prowadzą dwie osoby, które mieszkają na miejscu i 24 godziny na dobę spędzają czas z podopiecznymi.

Jak to zazwyczaj bywa, stopniowo zaczęło przybywać zwierzaków, które wymagały pomocy, adopcje zaczęły się rozwijać, a do fundacji MASZ NOSA zaczęły trafiać coraz poważniejsze przypadki. W tak krótkim czasie, czyli na przełomie tych 3 lat działalności przez azyl przewinęło się ponad 350 zwierząt, z czego ponad 200 znalazło nowe domy. To świetna statystyka, co jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że pomaganie i wspieranie takich miejsc jest niezwykle ważne i potrzebne.

Działalność fundacji

Bezbronne czworonogi zawsze mogą liczyć na schronienie w MASZ NOSA, bo ludzie,  którzy tworzą to miejsce starają się dać dach nad głową, zapewnić jedzenie i spokój każdemu stworzeniu, które tego potrzebuje.

I to dosłownie każdemu, bo azyl nie skupia się wyłącznie na psach i kotach. Na chwilę obecną pod opieką fundacji są też kozy, owce, kucyki, nutrie, króliki, byk i krowa. Każde z tych zwierzaków to istota po przejściach, która potrzebowała pomocy, by zacząć normalnie żyć.

Funkcjonowanie azylu oparte jest głównie na dobrej woli osób, które wspierają ich działania. Do tej pory wszystko funkcjonuje dzięki datkom i darowiznom, a my jako lajt mobile jesteśmy wzruszeni za każdym razem, kiedy możemy pomóc potrzebującym, ale też ludziom, którzy na co dzień zmagają się z trudnościami prowadzenia tego rodzaju organizacji.

Pamiętajmy, dobro powraca, a każde przeniesienie numeru lub zakup nowej usługi w naszej sieci to pomoc potrzebującym.

 

Znasz fundację, która
potrzebuje wsparcia?

Poinformuj nas o tym!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto