Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy "lajtowe pomaganie", fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani

Kilka słów o “Bardziej Kochani”

Stowarzyszenie Bardziej Kochani to nie tylko nazwa – to misja, która kryje w sobie ogromne zaangażowanie i wsparcie dla rodzin osób z zespołem Downa. Założone formalnie w lipcu 2001 roku, stowarzyszenie jest kontynuacją i rozszerzeniem działań grupy rodziców, która od 1997 roku tworzy Sekcję Dziecięcą Warszawskiego Koła PSOUU. Działalność organizacji obejmuje zarówno projekty ogólnopolskie, jak i inicjatywy lokalne, skupiając się na edukacji, wsparciu, i świadczeniu pomocy osobom z zespołem Downa i ich rodzinom.

Jednym z kluczowych projektów Stowarzyszenia jest wydawany od 1997 roku kwartalnik “Bardziej KOCHANI”. To czasopismo stanowi platformę do dyskusji i podnoszenia świadomości na temat osób z zespołem Downa oraz ich rodzin. Oprócz tego, od 2002 roku Stowarzyszenie wydaje “Informator Z myślą o Tobie”, który służy jako przewodnik dla rodziców małych dzieci z zespołem Downa. Ten rodzaj wsparcia informacyjnego jest niezmiernie cenny dla rodzin stawiających czoła trudnościom związanym z wychowaniem dziecka z niepełnosprawnością.

Ponadto, Stowarzyszenie Bardziej Kochani prowadzi Specjalistyczną Księgarnię Wysyłkową, oferując szeroki wybór literatury fachowej i beletrystyki związanej z zespołem Downa i upośledzeniem umysłowym. To ważne źródło wiedzy i wsparcia dla osób zainteresowanych tematem.

Nie zapominając o bezpośrednim wsparciu, Stowarzyszenie organizuje Ogólnopolskie Konferencje tematyczne oraz udostępnia Specjalistyczny punkt informacji i wsparcia dla rodziców dzieci z zespołem Downa. Dzięki dotacji m.st. Warszawy, istnieje możliwość korzystania z Telefonu Zaufania oraz indywidualnych konsultacji i warsztatów tematycznych.

Nie sposób też nie wspomnieć o koloniach letnich i turnusach rehabilitacyjnych organizowanych przez stowarzyszenie, dających dzieciom i młodzieży z zespołem Downa szansę na aktywny wypoczynek i rozwój.

lajtowe pomaganie wsparło Stowarzyszenie Bardziej Kochani

Działania Stowarzyszenia Bardziej Kochani są kluczowe dla poprawy jakości życia osób z zespołem Downa oraz ich rodzin. Dlatego też, z dumą ogłaszamy nasze wsparcie dla tej szlachetnej inicjatywy. Zachęcamy wszystkich, którym bliskie są problemy poruszane przez Stowarzyszenie, do współpracy i wsparcia ich działań. Wszakże razem możemy dokonać wielkich rzeczy, i razem możemy sprawić, że świat będzie bardziej kochany dla każdego.

O lajtowym pomaganiu

Jako marka lajt mobile pragniemy być nie tylko liderem na rynku usług komórkowych, ale także dawać wsparcie tym, którzy go potrzebują. Dlatego też powstała nasza akcja “lajtowe pomaganie”, która stanowi centralny punkt naszej misji społecznej. Nasz program pomocy skupia się na wspieraniu najbardziej potrzebujących fundacji, ośrodków dla bezdomnych, domów dziecka, hospicjów, schronisk dla zwierząt i innych organizacji charytatywnych.

Nasza misja jest jasna – chcemy propagować niesienie pomocy każdemu potrzebującemu, bez względu na to, czy jest to zwierzę czy człowiek. Poprzez naszą akcję “lajtowe pomaganie” pragniemy pokazać, że nawet najmniejszy gest może zdziałać wielkie rzeczy.

Działanie naszego programu jest proste – wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów są w całości przekazywane na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy dla wybranych organizacji charytatywnych. Każdego miesiąca wybieramy inne miejsce do wsparcia, abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby potrzebujących.

Z roku na rok zwiększa się liczba nowo powstających, potrzebujących ośrodków i fundacji. Jest to dla nas główną motywacją do działania. Nie chcemy pozostawać bierni w obliczu rosnących potrzeb społecznych. Prosty gest, jakim jest wykonanie przelewu autoryzacyjnego, może wiele znaczyć dla tych, którzy potrzebują wsparcia.

Zgłoś Fundację do pomocy

Jeśli znasz organizację, która potrzebuje wsparcia, serdecznie zachęcamy do zgłoszenia jej do naszej akcji “lajtowe pomaganie”. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej i przesłać informacje o fundacji, która Twoim zdaniem zasługuje na wsparcie. Każdy taki formularz jest dla nas ważny, ponieważ razem możemy uczynić więcej.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto