A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

lajt mobile umożliwia podpisanie umowy w pełni online!

Sieć komórkowa lajt mobile już od jakiegoś czasu oferowała możliwość przeniesienia do siebie numeru 100% online, bez wychodzenia z domu i bez podpisywania umów przy kurierze. Dotyczyło to jednak wyłącznie ofert abonamentowych (z początku nie wszystkich). Potwierdzanie tożsamości odbywało się za pomocą bankowych przelewów autoryzacyjnych. Teraz jednak jest to również możliwe w przypadku przeniesienia numeru z innych sieci do lajt mobile na kartę.
(czytaj więcej)

lajt mobile – niskie ceny za SMS-a i rozmowy.

lajt mobile posiada jedną z najniższych cen jednostkowych za SMS-a i minutę rozmowy! Atrakcyjny przelicznik 1 GB za 1 PLN w kwestii pakietów internetowych.
(czytaj więcej)

lajt mobile polecanym abonamentem

Portal jakaoferta.pl wybiera lajt mobile jako najlepszy abonament z pakietem danych! „Zadowoleni jednak będą Ci, którzy szukają większej ilości Internetu w dobrej cenie. Jest to wyróżnikiem lajt mobile na tle innych operatorów.”
(czytaj więcej)

My mobile przeprowadza wielki test lajt mobile

Trwa wielki test sieci komórkowej lajt mobile w My mobile. Portal prezentuje już pierwsze wnioski na temat użytkowania naszej sieci!
(czytaj więcej)

lajt mobile wygrywa w rankingu portalu TSL!

Jesteśmy świadomi swoich potrzeb i mamy konkretne oczekiwania. Przeglądając oferty sieci komórkowych analizujemy przede wszystkim cenę, którą będziemy płacić przez cały okres obowiązywania zawartej umowy.
(czytaj więcej)

lajt mobile z najlepszą ofertą!

„Najlepsza oferta bez limitu na rynku? Trudny wybór. Wszystko zależy od miesięcznej kwoty abonamentu oraz łatwości podpisania umowy. Zależy również czy chcemy sam internet mobilny, czy dodatkowo interesują nas rozmowy. A może jest oferta, która łączy w sobie to wszystko? A do tego umowę można zawrzeć online.”
(czytaj więcej)

lajt mobile z najlepszą ofertą!

„Często operatorzy komórkowi oferują Internet mobilny w zestawie z laptopem. Jeżeli posiadamy już komputer przenośny, poszukajmy oferty z samą kartą SIM. Ta również bywa oferowana w parze z routerem czy modemem, ale jeżeli chcemy zachować elastyczność (bezterminową umowę), wybierzmy ofertę bez urządzenia”
(czytaj więcej)

lajt mobile 4 najczęściej wybieraną siecią

Raport za IV kwartał 2019 przenoszenia numeru do innych sieci. lajt mobile znalazł się prawie na podium
(czytaj więcej)

Interesująca oferta na abonament głosowy i internet mobilny w jednym

lajt mobile to chyba najbardziej aktywny operator wirtualny w minionym roku. Drobnymi korektami cenowymi i w zawartości pakietów, skompletował całkiem udaną ofertę bez zobowiązania.
(czytaj więcej)

Abonament za telefon. W ten sposób najszybciej wyszukasz najlepszą dla siebie ofertę.

Na pierwszym miejscu znalazła się oferta operatora lajt mobile. W cenie 19,99 zł miesięcznie + opłata aktywacyjna w wysokości 29,00 zł abonent dostaje nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe oraz SMS-y/MMS-y, a także pakiet 30 GB internetu.
(czytaj więcej)

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc