A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

lajt mobile z miejscem na podium w rankingu ofert internetu mobilnego.

„Zdalna praca, zdalna nauka, zdalne zakupy… Spójrzmy więc na wybrane przeze mnie najlepsze – moim zdaniem – oferty internetu mobilnego.”
(czytaj więcej)

lajt mobile posiada jedną z najlepszych ofert na kartę!

„W mojej ocenie powstała w ten sposób jedna z najlepszych ofert pre-paid na polskim rynku.(…) lajt mobile bez wątpienia wyróżnił się od konkurencji i poszedł w zupełnie odmiennym kierunku.”
(czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Najlepsze oferty operatorów wirtualnych w zasięgu sieci Plus

Tak czy tak, najlepszą ofertą okazuje się tu oferta lajt mobile, nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y/MMS-y i 30 GB transferu danych za jedyne 19,99 zł. Kolejne dwa miejsca na podium zajęły oferty…
(czytaj więcej)

lajt mobile liderem rankingu!

Zapraszam na ranking abonamentów na kolejny miesiąc. Bierzemy pod uwagę abonamenty na czas określony, a kryteria do rankingu są proste – pełen no-limit na rozmowy, SMSy i MMSy oraz co najmniej 10 GB Internetu.
(czytaj więcej)

lajt mobile z wysokim wynikiem kwartalnym!

Sieć jest jednym z liderów wśród operatorów wirtualnych! Sieć jest jednym z liderów wśród operatorów wirtualnych! Sieć jest jednym z liderów wśród operatorów wirtualnych!
(czytaj więcej)

Jaki abonament wybrać? Kwiecień 2020

Portal jakaoferta.pl wybiera najlepszy i najtańszy abonament na kwiecień, którego liderem jest lajt mobile. Sprawdźmy, jaki abonament wybrać i co oferują operatorzy w kwietniu tego roku.
(czytaj więcej)

lajt mobile umożliwia podpisanie umowy w pełni online!

Sieć komórkowa lajt mobile już od jakiegoś czasu oferowała możliwość przeniesienia do siebie numeru 100% online, bez wychodzenia z domu i bez podpisywania umów przy kurierze. Dotyczyło to jednak wyłącznie ofert abonamentowych (z początku nie wszystkich). Potwierdzanie tożsamości odbywało się za pomocą bankowych przelewów autoryzacyjnych. Teraz jednak jest to również możliwe w przypadku przeniesienia numeru z innych sieci do lajt mobile na kartę.
(czytaj więcej)

lajt mobile – niskie ceny za SMS-a i rozmowy.

lajt mobile posiada jedną z najniższych cen jednostkowych za SMS-a i minutę rozmowy! Atrakcyjny przelicznik 1 GB za 1 PLN w kwestii pakietów internetowych.
(czytaj więcej)

lajt mobile polecanym abonamentem

Portal jakaoferta.pl wybiera lajt mobile jako najlepszy abonament z pakietem danych! „Zadowoleni jednak będą Ci, którzy szukają większej ilości Internetu w dobrej cenie. Jest to wyróżnikiem lajt mobile na tle innych operatorów.”
(czytaj więcej)

My mobile przeprowadza wielki test lajt mobile

Trwa wielki test sieci komórkowej lajt mobile w My mobile. Portal prezentuje już pierwsze wnioski na temat użytkowania naszej sieci!
(czytaj więcej)