A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Przeniesienie numeru do lajt mobile?

To tylko 5 prostych kroków!
dziewczyna-z-telefonem
1

Wybierz ofertę i wypełnij formularz zamówienia

Pamiętaj, że podanie wszystkich niezbędnych danych usprawni proces przeniesienia Twojego numeru. Nie musisz samodzielnie wypowiadać umowy, ani kontaktować się ze swoim obecnym operatorem, zajmiemy się tym za Ciebie!
2

Potwierdź swój numer telefonu

Na numer telefonu, który został wskazany w formularzu zamówienia otrzymasz wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym. Przesłany kod należy wpisać w odpowiednim polu w formularzu zamówienia.
3

Potwierdź swoją tożsamość

Po złożeniu zamówienia automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę do jednorazowej płatności na kwotę 1,00 zł potwierdzającej Twoją tożsamość. Jeżeli nie ma Twojego banku na liście to w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia znajdziesz dane do przelewu tradycyjnego i link do płatności online jeżeli zdecydowałeś się potwierdzić tożsamość później.

UWAGA! Zarówno imię, jak i nazwisko posiadacza rachunku bankowego, z którego dokonujesz płatności, muszą pokrywać się z danymi podanymi w formularzu. Kwota 1,00 zł zostanie przekazana na cele charytatywne w ramach akcji #lajtowepomaganie.
4

Zaakceptuj zamówienie, które otrzymasz w wiadomości e-mail

Zamówienie wraz z dostępem do dokumentów do przeniesienia Twojego numeru prześlemy do Ciebie na adres e-mail wskazany w formularzu. Zapoznaj się z nimi, a następnie prześlij w odpowiedzi e-mail swoją zgodę na rozpoczęcie procesu realizacji przeniesienia numeru do lajt mobile.
5

Odbierz kartę SIM i dokonaj konfiguracji internetu i MMS-ów

Po otrzymaniu karty SIM (w dniu aktywacji numeru w lajt mobile) wystarczy, że włożysz kartę SIM do telefonu, a następnie dokonasz automatycznej konfiguracji ustawień internetu oraz MMS-ów.

UWAGA! Jeżeli przenosisz numer do lajt mobile na kartę, to po otrzymaniu karty SIM należy dokonać pierwszego doładowania konta, aby numer nie stracił ważności. Wystarczy, że doładujesz konto na 10,00 zł lub więcej, a Twój numer będzie ważny przez 365 dni (na połączenia wychodzące i przychodzące).
strzalka-w-prawo
O wszystkich etapach realizacji swojej Umowy będziesz na bieżąco informowany wiadomościami SMS.

Chcę przenieść numer na:

Zobacz jak przenieść numer do lajt mobile

Przeniesienie numeru #nalajcie

Chcesz zmienić swojego Operatora, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeniesienie numeru  wydaje Ci się zbyt skomplikowane? To tylko pozory! Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i zobacz, że możesz to zrobić #nalajcie!

Przenieś numer do lajt mobile! Poznaj swoje korzyści

Przeniesienie numeru do innej sieci to idealny czas, by móc wybrać ofertę na najtańszy abonament oraz internet mobilny. Podczas wyboru nowego operatora, warto się skupić na tych parametrach, które są dla nas najważniejsze. W lajt mobile w każdym dostępnym pakiecie otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego możesz dobrać pakiet internetu, który sprosta Twoim potrzebom. Internet mobilny w lajt mobile jest dostępny już od 1 GB, aż do 300 GB! Bez względu, który pakiet wybierzesz, lajt mobile posiada najtańszy abonament oraz najlepsze oferty na rynku. Przekonaj się sam!

Przeniesienie numeru online jest bezproblemowe i proste. Tylko 5 kroków dzieli Cię do rozpoczęcia życia #nalajcie. 

Jak wygląda przeniesienie numeru do innej sieci?

W lajt mobile oferujemy przeniesienie numeru online. Wystarczy, że wybierzesz ofertę na najtańszy abonament lub internet mobilny, wypełnisz formularz zamówienia, a my zajmiemy się resztą! Nie musisz martwić się wypowiadaniem umowy u obecnego Operatora - to też zrobimy za Ciebie! 

Przeniesienie numeru do innej sieci to najlepszy czas, by wybrać ofertę na najtańszy abonament z możliwością zachowania dotychczasowego numeru telefonu. Możliwości, jakie posiadamy to przeniesienie numeru na kartę lub przeniesienie numeru na abonament.

Posiadasz umowę na czas nieokreślony? Idealnie! Możesz przenieść numer telefonu w każdej chwili! Wybierz najtańszy abonament od lajt mobile i postępuj zgodnie z zasadą 5 kroków, a my w tzw. “międzyczasie” zajmiemy się za Ciebie formalnościami u Twojego obecnego operatora.

Posiadasz umowę terminową? Chcesz przenieść numer podczas trwania umowy? To nic! Wniosek o przeniesienie numeru możesz złożyć najwcześniej na 120 dni przed wygaśnięciem terminu obowiązywania umowy. Ten czas pozwoli Ci uniknąć kary, którą operator może nałożyć za przedwczesne zerwanie umowy. Jednak jeśli ten termin już Cię nie obowiązuje, to już dziś wybierz najtańszy abonament od lajt mobile i wypełnij formularz zamówienia, a my zajmiemy się wypowiedzeniem Twojej umowy u obecnego operatora.

Ile trwa przeniesienie numeru do lajt mobile?

Przeniesienie numeru jest uzależnione od dwóch czynników – od posiadanej oferty u obecnego operatora oraz od okresu obowiązywania umowy.

Posiadasz umowę na czas nieokreślony? / Posiadasz ofertę na kartę?
W takim przypadku przeniesienie numeru, możliwe jest nawet w 1 dzień! Należy jednak uwzględnić czas potrzebny na dostarczenia karty pod drzwi Twojego domu - czas ten może wtedy wydłużyć się max. do 14 dni.

Posiadasz umowę terminową? / Posiadasz ofertę na abonament?
Tutaj należy zachować okres wypowiedzenia lub zaczekać, aż umowa terminowa dobiegnie końca.

Ile kosztuje przeniesienia numeru do innej sieci?

Przeniesienie numeru do innej sieci jest bezpłatne! Dodatkowo wybierając lajt mobile otrzymujesz najtańszy abonament oraz internet mobilny na rynku! Nic nie tracisz, a wiele zyskujesz!