Doładowania online. Jak doładować kartę do telefonu online?

Doładowania online - wszystko co musisz wiedzieć jak doładować kartę do telefonu online.

Jeszcze kilka lat temu doładowanie konta w telefonie wiązało się z koniecznością wizyty w sklepie lub kiosku. Najpierw kupowało się zdrapki, na których był kod doładowania danej kwoty. Później nastąpił przełom, gdyż kasjerzy drukowali paragon z kodem, a zdrapki stały się mniej popularne. Teraz mamy ogromne ułatwienie, ponieważ możesz skorzystać z opcji doładowania online. Możesz zrobić to gdzie tylko chcesz – w Polsce lub za granicą na rajskiej plaży. 

Oczywiście są też inne opcje, jak np. oferta na abonament z umową bezterminową. Jeżeli nie chcesz wiązać się z operatorem długoterminową umową, to wybierając umowę bez terminu możesz ją w dowolnym momencie zerwać zachowując jedynie miesięczny okres wypowiedzenia. Jakie są zalety posiadania telefonu w abonamencie? Jest ich wiele, ale największą z nich jest brak doładowań i no limit!

Spis treści

Czy doładowania online są bezpieczne?

Jak najbardziej doładowania online są bezpieczne!

Aby dokonać doładowania online, potrzebujesz dostępu do bankowości elektronicznej – możesz użyć aplikacji mobilnej. Telefon masz zawsze ze sobą, więc forma doładowania online zajmie Ci dosłownie chwilkę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą doładować konto komuś innemu. Z tej opcji chętnie korzystają rodzice, którzy zasilają konta swoich pociech.

Chcesz poznać naszą ofertę? Zamów kontakt!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę!

Obecnie nadal możesz kupić doładowanie w sklepie, w kiosku czy na poczcie. Jednak musisz poświęcić na to sporo czasu, bo kolejki np. na poczcie potrafią być bardzo długie. Doładowania online są ekologiczne, ponieważ nie zużywasz papieru ani innego materiału. Ponadto w czasach pandemii nie zaleca się wychodzenia z domu, jeśli nie ma takiej potrzeby. Skoro możesz wybrać doładowania online – zrób to!

Doładowania online w lajt mobile

W lajt mobile oczywiście możesz skorzystać z opcji doładowania online. Oto instrukcja krok po kroku.

1. Wejdź na stronę www.lajtmobile.pl i w zakładce “na kartę” i wybierz “doładuj konto”.
2. W formularzu wpisz swój numer telefonu (bez prefiksu +48), wpisz kwotę doładowania i kliknij “Doładuj i zapłać”.
3. Zostaniesz przekierowany do bankowości mobilnej. Zapłać i gotowe!

Doładowania online możesz dokonać też w Panelu Klienta. Wystarczy kliknąć “doładuj konto” i postępować z krokami powyżej. 

Lajtowa oferta

W lajt mobile wszystko załatwiasz bez wychodzenia z domu. Na lajcie “wyklikasz” to, co Cię interesuje, a my zajmiemy się resztą formalności. Sprawdź jakie to proste. Wejdź na stronę www.lajtmobile.pl i zerknij na naszą lajtową ofertę!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto