Jak odzyskać wiadomości z Messengera? Czy to możliwe?

Porady jak odzyskać wiadomości

Możesz odetchnąć z ulgą! Istnieje kilka skutecznych sposobów, by odzyskać wiadomości z Messengera. Messenger w Polsce to bardzo popularne narzędzie do komunikacji internetowej, dlatego potrzebujemy mieć stały dostęp do internetu mobilnego, żeby z niego korzystać. Sprawdź ofertę lajt mobile na internet mobilny i abonament z dużym pakietem GB i w najlepszych cenach na rynku!

Co w sytuacji, kiedy niechcący usuniemy rozmowę z Messengera? W tym artykule dowiesz się nie tylko o tym, jakie istnieją sposoby na przywrócenie konwersacji, ale również instrukcje – jak to zrobić? Odpowiadamy!

Spis treści

Pobierz kopię danych z konta na Facebooku, by odzyskać wiadomości

Jeśli usunąłeś wiadomość na Messengerze to pamiętaj, że wiadomość (tekstowa, zdjęcie lub jakiś plik) nadal znajdują się kopii danych na Facebooku. Często usuwamy wiadomości w złości, dlatego przygotuj się mentalnie, że podróż do przeszłości może być trudna.

Podbieranie tych danych może zająć dużo czasu, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeśli chodzi o kopię zapasową, znajdziesz tam nie tylko stare wiadomości, ale również całą aktywność na Facebooku od początku istnienia konta (spodziewaj się również starych postów, komentarzy czy kontaktów).

Jak dotrzeć do kopii zapasowej? Instrukcja krok po kroku

Jak odzyskać wiadomości? Sprawdź archiwum

Być może Twoja wiadomość nie została usunięta, tylko zarchiwizowana. Nie pamiętasz, gdzie podziała się Twoja wiadomość? Prawdopodobnie Facebook zarchiwizował tę rozmowę. Portal archiwizuje konwersację automatycznie pod warunkiem, że od pewnego czasu nie widzi tam żadnej aktywności.

Otworzenie zarchiwizowanych wiadomości:

Chcesz odzyskać wiadomości? Przeszukaj chmurę

Wysłałeś komuś zdjęcie na Messengerze i nie możesz go odnaleźć? Chcesz odzyskać wiadomości? Być może znajdziesz je na chmurze, ponieważ Messenger automatycznie tworzy kopię zapasową (możesz wyłączyć tę funkcję), dlatego możesz nawet nie wiedzieć, że Twoje zdjęcia zapisywane są dodatkowo w innym miejscu.

Chcesz poznać naszą ofertę?
Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę!

Sprawdź pamięć tymczasową, może uda Ci się odzyskać wiadomości

Jeżeli masz w swoim smartfonie system Android, możesz odzyskać niedawno skasowane wiadomości z Messengera dzięki pamięci tymczasowej, ponieważ to tam przechowywana jest konwersacja. Jeśli chcesz odzyskać wiadomości, które straciłeś przypadkowo i zareagujesz odpowiednio szybko, z pewnością odzyskać konwersację. 

Jak to zrobić?

Uważaj na zewnętrzne aplikacje, które mają odzyskać wiadomości. Używaj tylko tych sprawdzonych i absolutnie nigdzie nie podawaj swojego hasła do Facebooka, ponieważ może to zostać wykorzystane przez cyberprzestępców.

Często korzystasz z Messengera? To może brzmieć jak pytanie retoryczne, ponieważ obecnie większość z nas używa na co dzień tego komunikatora. Aby być w stałym kontakcie z bliskimi, potrzebujesz dużo szybkiego internetu! Sprawdź ofertę internetu mobilnego lajt mobile!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto