A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

KONKURSY

Weź udział w konkursie! [zakończony]

2022/09/01
Internet mobilny 60 GB i najtańszy abonament w lajt mobilr

Hulajnoga na nowy rok szkolny? Dlaczego nie?!

ofertaŹródła donoszą, że konkurs z hulajnogą był strzałem w 10! Postanowiliśmy wrócić do Was z tym samym, ale z potrojoną stawką! Do wygrania są teraz aż trzy hulajnogi dla dzieci!

Hulajnoga na wyprawę do szkoły? Jest o co walczyć! Początek roku szkolnego to idealna okazja, żeby zrobić świetny prezent swojemu dziecku! Hulajnoga na pewno ucieszy każdego, kto do szkoły nie koniecznie lubi iść pieszo, a po odrobionych lekcjach spędza czas aktywnie z kolegami z klasy. Kto wie? Może akurat wygrasz? Szanse są trzy!

Odprowadzanie dzieci do szkoły stanie się jeszcze bardziej przyjemne! Lionelo Luca to hulajnoga przeznaczona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Amortyzacja ShockResist w kierownicy zapewnia maksymalny komfort jazdy i znacznie ogranicza wstrząsy na niekorzystnej nawierzchni. Specjalne materiały i nowoczesny design sprawiają, że świetnie sprawdzi się na nawierzchniach asfaltowych oraz wybrukowanych chodnikach. To hulajnoga na lata, 3-stopniowa regulacja wysokości kierownicy sprawia, że hulajnoga rośnie razem z dzieckiem.
nagroda

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

To samo co ostatnio! Na pewno Twoje dziecko uwielbia spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Zrób mu wtedy fajne zdjęcie i umieść je pod postem konkursowym! Aby przejść do posta kliknij biorę udział!

Jakie to ma być zdjęcie?

Prawdziwe, uśmiechnięte i kreatywne zarazem!

Nie czekaj! Konkurs trwa do 08.09.2022 r.
Regulamin Konkursu