A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

KONKURSY

Weź udział w konkursie!

[zakończony]

2021/10/19
weź udział w konkursie

Zimno? To rozgrzewamy atmosferę! 

Puchate legowisko dla psa lub kota
Mamy dla Was jesienny konkurs! Do wygrania jest super miękkie i włochate legowisko – idealne na chłodne dni dla Waszych czworonożnych miłośników leniuchowania!

Legowisko wykonane jest z pluszowego materiału. Jest miękkie, puchate, ciepłe i łatwe w utrzymaniu czystości. Z pewnością przypadnie do gustu Waszym pupilom, bo uspokaja i relaksuje, a także zapewnia spokojny i dobry sen. Gwarantujemy, że Wasze „pociechy” nie będą chciały go opuszczać!

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Zróbcie zabawne zdjęcie swojemu pupilowi w jesiennym wydaniu i opublikuj je w komentarzu pod postem konkursowym. Konkurs trwa od 19.10.2021 r. do 26.10.2021 r., więc macie sporo czasu na zrobienie idealnego zdjęcia.
weź udział w konkursie

Jakie ma to być zdjęcie?

Prawdziwe! Pokażcie nam swoje zwierzaki jak śpią w zabawnych pozycjach, jak chowają się pod kocami, jak grzeją się przy kaloryferze lub robią inne, śmieszne rzeczy. Na pewno Wasze pociechy potrafią rozbawić do łez – nie możemy doczekać się tych zdjęć!

Kto ma szanse na wygraną?

Każdy, kto spełnia warunki określone w regulaminie konkursu, ale trzeba pamiętać, że wygrywa tylko jedno zdjęcie! Czekamy na Wasze prace! Powodzenia!

 

 

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.