fbpx

Sprzęt terenowy dla Specjalistycznej Jednostki Weterynaryjnej

Nasze lajtowe pomaganie znów w akcji! Tym razem udało nam się wesprzeć świetną inicjatywę!
Sprzęt terenowy dla Specjalistycznej Jednostki Weterynaryjnej został zakupiony w ramach programu lajtowe pomaganie.

Hubert Tworkowski to młody ratownik i na maksa zafiksowany w temacie niesienia pomocy zwierzętom i nie tylko. Stworzył SJRW-Specjalistyczna Jednostka Ratownictwa Weterynaryjnego, którą dumnie reprezentuje i stara się rozwijać.

Jako Telestrada uruchomiliśmy fundacji numer alarmowy, z którego już można korzystać w nagłych sytuacjach, a dzięki klientom lajt mobile wyposażyliśmy jednostkę w pancerny smartfon, smycze i liny, ultramocne rękawice ochronne, żywołapki, latarki diagnostyczne i profesjonalne nosze. Otrzymali od nas też dwa internety mobilne z 5G do nawigacji samochodowej, żeby zawsze mogli trafić w odpowiednie miejsce na czas!

Takich ludzi warto wspierać! Pozdrawiamy całą ekipę SJRW i życzymy wszystkiego dobrego dla rozwoju ich działalności!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

stacyjka maltusia
lajtowe pomaganie
Wsparcie dla Fundacji Stacyjka Maltusia

W ramach naszej cyklicznej akcji lajtowe pomaganie, z przyjemnością informujemy, że w tym miesiącu wsparliśmy Fundację Stacyjka Maltusia z Dolnego Śląska. Fundacja ta jest azylem dla bezbronnych zwierząt domowych i gospodarczych, oferując im bezpieczne schronienie, opiekę weterynaryjną oraz miłość.

Czytaj więcej »
lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto