Wigilia dla emerytowanej Ferajny Stary Mokotów

Lajtowe pomaganie ponownie w akcji! Jeżeli przeniosłeś numer do lajt mobile w listopadzie, to dzięki Tobie mogliśmy wesprzeć świąteczną akcję charytatywną „Wigilia dla emerytowanej Ferajny Stary Mokotów”.
Wspieramy w ramach programu lajtowe pomaganie Ferajnę Stary Mokotów

Każdego roku mieszkańcy Mokotowa mogli brać udział w bardzo klimatycznych wigiliach. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo osób starczych, ta edycja przybrała inny charakter. Została zorganizowana zbiórka prezentów, do której przyłączyło się wiele firm i osób prywatnych.

Jako lajt mobile również przyłączyliśmy się do akcji i dzięki zgromadzonym funduszom z przelewów autoryzacyjnych mogliśmy podarować stylowe lupy i podręczne latarki, a dzięki wsparciu TELESTRADY, telefony dla osób starszych i ciśnieniomierze.
Pamiętajcie, że każda złotówka z przelewów autoryzacyjnych jest przeznaczana na cele charytatywne!


Dziękujemy, że jesteście z nami i tak licznie przenosicie do nas swoje numery! Pomaganie jest fajne!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto