5 powodów, dlaczego warto wybrać najtańszy abonament od MVNO

5 powodów, dlaczego warto wybrać najtańszy abonament od MVNO

Zazwyczaj, kiedy chcemy zmienić swoją ofertę myślimy, że najtańszy abonament nie spełni naszych oczekiwań. Z czego to wynika? Może z braku zaufania do mało znanych operatorów typu MVNO? Każdy z nas ma na ten temat inne zdanie, ale mimo wszystko operatorzy wirtualni cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników telefonów komórkowych. Wbrew pozorom najtańszy abonament nie musi być gorszy od najdroższych pakietów w znanych sieciach. Oto 5 powodów, dlaczego warto przenieść numer do operatora MVNO i wybrać ofertę na najtańszy abonament.

Spis treści

Najtańszy abonament, a jakość połączeń

Często spotykamy się z opinią, że najtańszy abonament nie może być jakościowo dobry. To jest MIT! Cena abonamentu, jaką narzuca operator uzależniona jest od kosztów firmy i nigdy nie reguluje jakości usług. 

Operatorzy MVNO korzystają z nadajników największych sieci, a jakość ich usług niczym nie odbiega od tych najbardziej popularnych. Nasza sieć komórkowa korzysta z nadajnika sieci Plus i świadczy usługi na terenie całego kraju (jak podaje Plus, zasięg dostępny jest w 99% całego kraju). W ofercie lajt mobile można mieć najtańszy abonament na rynku z internetem w technologii 5G i nie przepłacać. Przykładowo, za abonament no limit i 60 GB w 5G w znanych sieciach użytkownik zapłaci od ok. 60,00 zł/mies., a w lajt mobile tego rodzaju oferta kosztuje jedynie 29,99 zł/mies. To o połowę taniej! Skąd taka różnica w cenie? Otóż, jak wiadomo najwięksi operatorzy mają do utrzymania salony stacjonarne, tysiące pracowników i wielkie kampanie reklamowe, co generuje olbrzymie koszty prowadzenia działalności. W lajt mobile prowadzimy sprzedaż usług wyłącznie online, a naszym jedynym kanałem marketingowym jest internet. 

Najtańszy abonament, a internet

Najtańszy abonament w lajt mobile to oferta No Limit M za 19,99 zł/mies. (w tym momencie obowiązuje promocja i przez pierwsze 3 miesiące zapłacisz 9,99 zł). W tym planie użytkownik ma do wykorzystania 10 GB internetu w technologii LTE. To najbardziej popularny pakiet dla wszystkich, którzy obawiają się słabej jakości usług i chcą wypróbować nasze usługi za niewielkie pieniądze. 

Największym planem jest najtańszy abonament na rynku z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu i pakietem aż 100 GB w 5G z dodatkowym pakietem nocnym 200 GB. To absolutnie bezkonkurencyjna oferta na rynku – szczególnie teraz, kiedy tak samo jak w planie na najtańszy abonament użytkownik otrzymuje zniżkę na pierwsze 3 miesiące i zamiast 49,99 zł/mies. będzie płacił 39,99 zł/3 mies.

Oferta ze 100 GB w technologii 5G jest zdecydowanie wystarczająca dla wszystkich, którzy dużo czasu spędzają w sieci, a nawet muszą udostępniać internet na inne urządzenia. Dodatkowe 200 GB jest dla nocnych marków i na pewno taki transfer przyda się wszystkim miłośnikom domowego kina. Nie wierzysz, że w lajt mobile cena idzie w parze z jakością? Zamów najtańszy abonament z umową bez terminu i sprawdź sam!

Abonament jako sposób na oszczędność

Przy założeniu, że oferta na abonament no limit + 60 GB u znanych operatorów to koszt ok. 60,00 zł/mies. po rabatach, to patrząc na taką samą ofertę w lajt mobile za 29,99 zł/mies. w skali roku użytkownik może zaoszczędzić aż 360 zł.

Oczywiście to przykład tylko dla jednego numeru, bo opcji na dodatkowe obniżenie rachunków w lajt mobile jest kilka. Najtańszy abonament można mieć dzięki programowi poleceń. Każdy klient lajt mobile, który poleci nasze usługi może otrzymać rabat w wysokości 10 zł na kolejne miesiące swojego abonamentu. Co więcej, jeżeli klient poleca stale nasze usługi, to tym samym przedłuża swój rabat na następne cykle – i może tak bez końca!

Najtańszy abonament to też abonament rodzinny. Użytkownik, który kupuje więcej, niż jeden numer i przenosi do sieci swoją całą rodzinę to tylko główna karta SIM będzie w cenie standardowej. Każda kolejna karta dobrana do zamówienia będzie tańsza o 5 zł/mies. Taka forma abonamentu grupowego cieszy się ogromną popularnością, bo nie dość, że wszystkie telefony domowników są na jednym rachunku, to najważniejsze – budżet domowy może sporo zaoszczędzić. Może warto zamówić najtańszy abonament w lajt mobile i zadbać o swój budżet?

Najtańszy abonament w lajt mobile

Abonament bez telefonu

Czy wiesz, że jeśli kupujesz telefon w abonamencie u operatora, to przepłacasz i narażasz się na utratę dostępu do telefonu? Niech nie skuszą cię raty 0% i super promocje. Jeżeli coś się wydarzy w twoim życiu, że przestaniesz płacić rachunki operator będzie miał prawo zablokować twój telefon. Stracisz do niego całkowicie dostęp – po prostu się wyłączy. Oczywiście jest to praktyka, która zastosowanie ma w walce z nieuczciwymi klientami, ale nawet jeżeli jesteśmy pewni, że tego rodzaju zapisy nas nie dotyczą, to czy mimo wszystko warto podejmować ryzyko utraty telefonu?

Zdecydowanie polecamy zakup telefonu w sklepach producentów lub w sklepach typu RTV i AGD i zakup osobno usługi na najtańszy abonament, np. u nas – w lajt mobile. Jeżeli nie stać cię na zakup telefonu za gotówkę, weź na raty bez obaw, że sklep zablokuje ci dostęp do telefonu i nie narazisz się na utratę danych nawet, jeżeli będziesz spóźniać się z opłatami. 

Najtańszy abonament, a długość umowy

Długość trwania umowy jest dla wielu z nas problematyczna. Niestety duże sieci często nie dają wyboru i kiedy przenosimy numer to musimy podpisać umowę na 24 miesiące bez możliwości bezkosztowego zerwania jej przed terminem zakończenia. Zarówno u operatorów MVNO, jak i w lajt mobile niezwykle wygodna i ceniona przez naszych klientów jest umowa bez terminu.

Co to oznacza w praktyce? Kupując najtańszy abonament w lajt mobile nie musisz wiązać się z nami na kilka lat. Podczas podpisywania umowy bezterminowej otrzymujesz prawo do zerwania jej w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji finansowych czy prawnych. Jedynym warunkiem jaki musisz spełnić jest to, żeby wypowiedzieć umowę z miesięcznym wyprzedzeniem. 

Najtańszy abonament, umowa bez terminu, program polecania znajomych i dodatkowe rabaty za więcej numerów na jednym rachunku to chyba wystarczające argumenty, żeby przekonać Cię do przeniesienia numeru do lajt mobile, prawda? Na rynku nie znajdziesz lepszej oferty na najtańszy abonament i takiej swobody w podejmowaniu decyzji. Nie wierzysz, że w lajt mobile cena idzie w parze z jakością? Zamów najtańszy abonament z umową bez terminu i sprawdź sam!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto