fbpx

Jak wypowiedzieć umowę u obecnego operatora?

Jak wypowiedzieć umowę u obecnego operatora sieci komórkowej

Chciałbyś zmienić operatora, ponieważ znalazłeś ciekawszą ofertę? Jesteś od lat w jednej sieci, a większość promocji dotyczy nowych klientów? Rozważ zmianę sieci komórkowej i wybierz taką, która dba o wszystkich swoich Klientów. Z przenoszeniem się do innej sieci wiąże się wiele obaw – nie chciałbyś zmieniać numeru telefonu i boisz się kar związanych z zerwaniem umowy. Nie taki diabeł straszny, jak go malują! W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane ze zmianą sieci komórkowej i podpowiemy jak łatwo wypowiedzieć umowę.

Spis treści

Chcesz wypowiedzieć umowę? Sprawdź, kiedy się kończy

Pewnie zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment, by wypowiedzieć umowę. W pierwszej kolejności warto sprawdzić, kiedy kończy ci się umowa. Jeżeli ten termin się zbliża, możesz zacząć szukać ofert, które cię interesują i po prostu nie przedłużyć umowy – uwaga, to zawsze warto zgłosić u obecnego operatora. Może zdarzyć się taka sytuacja, że w chwili rezygnacji, twój operator zaproponuje ci ciekawe warunki i da ci poważne argumenty do zastanowienia, czy aby na pewno chcesz wypowiedzieć umowę.

Jeśli do końca twojej umowy jest daleko, a nie jesteś zadowolony z usług swojego operatora i chcesz wypowiedzieć umowę, koniecznie sprawdź jakie konsekwencje wiążą się z jej przedwczesnym zerwaniem. Możesz również zadzwonić na infolinię, a konsultanci wyjaśnią ci, jak przebiegnie cały proces. Kara może być niewielką kwotą, więc bez problemu będziesz mógł wypowiedzieć umowę. Jednak trzeba być przygotowanym na to, że kara może być na tyle wygórowaną kwotą, że mimo wszystko lepiej będzie poczekać do końca trwania umowy.

Szukasz lepszej oferty bo chcesz wypowiedzieć umowę?

Jeżeli zastanawiasz się czy to dobry moment, żeby wypowiedzieć umowę to sprawdź oferty innych operatorów na rynku telekomunikacyjnym. Wybór odpowiedniej oferty jest niezwykle ważny i wszystko zależy od twoich potrzeb. Po pierwsze, zdecyduj, czy chcesz telefon na kartę, czy na abonament. W ofertach na kartę możesz wykupić pakiety np. internetu mobilnego, jednak musisz pamiętać o regularnych doładowaniach. W abonamencie płacisz stałą kwotę, internet zazwyczaj jest już w cenie. Sprawdź oferty na kartę i na abonament w lajt mobile.

Jak wypowiedzieć umowę u obecnego operatora i przenieść numer do lajt mobile?

Przy zmianie sieci komórkowej możesz wybrać nowy numer lub przenieść swój stary. W lajt mobile przeniesienie numeru to tylko 5 prostych kroków i nie musisz zastanawiać się jak wypowiedzieć umowę u obecnego operatora – lajt mobile zajmie się tym za ciebie.

Krok 1: Wybierz ofertę i wypełnij formularz.
Krok 2: Potwierdź numer telefonu, który chcesz przenieść (otrzymasz kod weryfikacyjny na numer, który chcesz przenieść).
Krok 3: Potwierdź swoją tożsamość poprzez wykonanie przelewu w kwocie 1,00 zł (symboliczna złotówka przeznaczona jest na cele charytatywne).
Krok 4: Zaakceptuj umowę (otrzymasz ją na adres e-mail).
Krok 5: Odbierz kartę SIM (wyślemy ją do ciebie kurierem).

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie ci pomożemy!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto