A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Jak przenieść numer na kartę?

lajt mobile najlepsza oferta na abonament

Lajtowa sprawa!

To tylko
5 prostych kroków!
1

Wybierz ofertę na kartę i wypełnij formularz
zamówienia

Pamiętaj, podanie wszystkich niezbędnych danych usprawni proces przeniesienia Twojego numeru. Podane dane muszą być zgodne z danymi, jakie zarejestrowałeś u dotychczasowego Operatora. Nie musisz wypowiadać umowy u obecnego Operatora, zajmiemy się tym za Ciebie.
2

Potwierdź swój numer telefonu

Na numer telefonu, który wskazałeś w formularzu otrzymasz wiadomość SMS z kodem do weryfikacji. Jest to niezbędne, ponieważ musimy mieć pewność, że podany numer należy do Ciebie. Przesłany kod należy wpisać w odpowiednim polu w formularzu zamówienia
3

Potwierdź swoją tożsamość

W celu potwierdzenia tożsamości dokonaj przelewu na kwotę 1,00 zł z Twojego imiennego konta bankowego.
UWAGA! Imię i nazwisko posiadacza rachunku bankowego, z którego wykonujesz przelew, muszą pokrywać się z danymi podanymi w formularzu. Kwota 1,00 zł zostanie przekazana na cele charytatywne w ramach akcji #lajtowepomaganie.
4

Zaakceptuj zamówienie, które otrzymasz w wiadomości e-mail

Zamówienie wraz z niezbędnymi dokumentami do przeniesienia Twojego numeru prześlemy do Ciebie na adres e-mail, który podałeś w formularzu. Zapoznaj się z dokumentami, a następnie prześlij swoją zgodę na rozpoczęcie procesu realizacji przeniesienia numeru do lajt mobile.
5

Odbierz kartę SIM i dokonaj konfiguracji internetu i MMS-ów

Po otrzymaniu karty SIM (w dniu aktywacji numeru w lajt mobile) wystarczy, że włożysz kartę SIM do telefonu, a następnie dokonasz automatycznej konfiguracji ustawień internetu oraz MMS-ów.

UWAGA! Po otrzymaniu karty SIM należy dokonać pierwszego doładowania konta, aby numer nie stracił ważności. Wystarczy, że doładujesz konto na 10,00 zł lub więcej, a Twój numer będzie ważny przez 365 dni (na połączenia wychodzące i przychodzące).
strzalka-w-prawo
O wszystkich etapach procesu realizacji przeniesienia numeru do oferty na kartę będziesz informowany w wiadomościach SMS.

Wypełnij formularz

i przenieś numer na kartę

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.