A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.
zielone-serce

lajtowe pomaganie

lajt mobile wspiera wartościowe społecznie inicjatywy

Pomagamy razem z Wami!

Z przyjemnością informujemy, że dzięki nowym klientom, którzy dołączyli do sieci lajt mobile we wrześniu, wsparcie w ramach akcji #lajtowe_pomaganie otrzymała Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Z Waszą pomocą podopieczni fundacji zyskają dodatkową motywację do walki o zdrowie! 

Pomaganie jest super! Dołącz do sieci klientów #na_lajcie i włącz się do akcji! Każdy przelew autoryzacyjny ma wielką moc! A to tylko 1 zł! 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

lajtowe pomaganie wsparło SJRW
Logo Specjalistyczna Jednostka Ratownictwa Weterynaryjnego

Pomagamy razem z Wami!

Nasze lajtowe pomaganie znów w akcji! Tym razem udało nam się wesprzeć świetną inicjatywę! Hubert Tworkowski to młody ratownik i na maksa zafiksowany w temacie niesienia pomocy zwierzętom i nie tylko. Stworzył SJRW-Specjalistyczna Jednostka Ratownictwa Weterynaryjnego, którą dumnie reprezentuje i stara się rozwijać.

Jako Telestrada uruchomiliśmy fundacji numer alarmowy, z którego już można korzystać w nagłych sytuacjach, a dzięki klientom lajt mobile wyposażyliśmy jednostkę w pancerny smartfon, smycze i liny, ultramocne rękawice ochronne, żywołapki, latarki diagnostyczne i profesjonalne nosze. Otrzymali od nas też dwa internety mobilne z 5G do nawigacji samochodowej, żeby zawsze mogli trafić w odpowiednie miejsce na czas!

Takich ludzi warto wspierać! Pozdrawiamy całą ekipę SJRW i życzymy wszystkiego dobrego dla rozwoju ich działalności!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Pomagamy razem z Wami!

Z przyjemnością informujemy, że dzięki nowym klientom, którzy dołączyli do sieci lajt mobile w lipcu, wsparcie w ramach akcji #lajtowe_pomaganie otrzymała Fundacja Odzyskać Radość.

Z Waszą pomocą podopieczni fundacji przywitają rok szkolny naprawdę dobrze przygotowani! Pomaganie jest super! Dołącz do sieci klientów #na_lajcie i włącz się do akcji! Każdy przelew autoryzacyjny ma wielką moc! A to tylko 1 zł! 

Dziękujemy, że jesteście z nami!